Rodrigez V Alessio - Oscar Sanchez [#Corey]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aMoha

Újonc
2019. 02. 20.
55
32
LV karakter
Turner Mohamed
V2 karakter
Rodirgez V Alessio
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Di Natale Angelo >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Oscar Sanchez >

Panasz pontos megfogalmazása:
< DM >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/OJnstu9 >

Megjegyzés:
< konkrétan nem láttam hogy ő volt de ez elég bizonyíték rá pont fent van tabon is látszik és ő rak be egy mesterlövész a csomiba érdekes. kijöttem kaszinó látom tk a bmw mikor bementem nem volt az ahogy kinyitom/bezárom egyből kaptam egy fejest... update: ujra éledtem korház vissza futok megnézem a kocsit ismént kaptam valahonnan egy fejest. ui: napi logot ebben az időpontokban kérnék én tőle hogy megbizonyosodjunk a dolgokrol... mert ez már nem állapot egyfolytában dmel. >
 
Utoljára szerkesztve:

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 346
11 401
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Szia-szia. Esküszöm vártam rád.
Nem volt fent admin, így úgy gondoltam hogy leszek egy kicsit úgymond őr-angyal az olyanokkal szemben akik nonoznak és másnak csinálnak kárt.
Először úgy mentem fel hogy kaszinózók, majd ahogy oda értem már te kint afkoltál és bele raktam a csipát az F10-be. Majd bementem és láttam bent pár srácot hogy kaszinóznak, és rád gondolva egyből rosszra gondoltam, kimentem a kaszinóból te már akkor az F10 mögött álltál de, itt jön a bökkenő hogy én amielőtt oda értem volna kaszinóhoz elindítottam az OBS-t, ami hála istennek mindent felvett.
Szóval, én kijöttem kaszinóból majd gondoltam hogy lesz baj ott így eljöttem F10 és vissza mentem heli ért amivel megfigyeltem kaszinót hogy mit művelsz ott.
Leszálltam és láttam hogy TK-ra + kilövöd a srácok kocsijait akik bent kaszinóznak akik aztán rám voltak felháborodva hogy én voltam. Természetesen megkaptad te is ami járt, szó nélkül kilövöldözni más autóit mert nincs fent admin + a mi FK-s kocsinkat is TK-ra lőni ami kaszinóval szembe parkol nem szép dolog. 2 Kocsit lőttél TK-ra, 2x haltál meg. Így jártál, legközelebb nem nonozol ami másnak fog kárt okozni. Mert ugyan úgy nekünk fog a Raptor szereltetése és vontatása és a random srác autójának szereltetése + vontatása.
Bíráló adminnak elküldöm a videót privátba.
Ja és még valami, ami után vissza mentem kaszinóba ti szintúgy szét lőttétek az ÉN kocsimat amivel vissza mentem miután leraktam a helit.
 

MiluV2

Barangoló
2019. 07. 10.
105
26
V4 karakter
Bruno Bucciarati
V2 karakter
David Evans
Sziasztok! Di Natale Angelo -nak névváltása volt, új neve: Rodrigez V Alessio
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Sziasztok! Ezt a panaszt szintúgy én fogom bírálni. Várom a videót privátban akkor Unu.
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Na szóval ez a panasz szintén jogos.
Az első (Rodrigez V Alessio - Oscar Sanchez | 1. PK) és a mostani alapján Unu büntetése:
400 perc AdminJail Súlyos DM indokkal.

Ridrigez V Alessio pedig örökös kitiltásban részesült kojo és Pami által.
Kód:
offjail Oscar_Sanchez 1 400 Súlyos DM [PK#Corey]
Ez is helyezhető!​
 
  • Tetszik
Reactions: Unu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.