Elutasítva Rodney Winmer - dyna, aricsi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Virág Dominik

Barangoló
2020. 09. 22.
133
892
40
V4 karakter
Virág Dominik
LV karakter
Dominic Flowers
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Rodney Winmer ~

A ban időpontja:
~ 2021/12/2 ~

A ban időtartama:
~ 14 nap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ dyna, aricsi ~

A ban oka:
~ You are banned temporarily. Reason: "Stílus, Admin előli kilépés. @aricsi,@Dyna." ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Igazából nem teljesen értek egyet a bannal, a stílusom néha tényleg nem volt a helyén. Ahogy igazából Dynának sem mivel folyamatosan minősített (csak azért balhézni kell mert nektek illegál f3atok van stb.) Admin előli kilépésre annyit tudok, hogy már vége volt az adminügynek, megkaptam a szankciómat, szóval nem igazán értem, hogy ezt mire is kaptam. ~

Megjegyzés:
~ asd ~

 
Utoljára szerkesztve:

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
215
1 169
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
Szia, szép estét.

Nem Unban kérelemre számítottunk azok után, hogy egy társatok megerősítette, hogy mindenáron PK-t akartok írni, bár a megjegyzésben foglalt szavaid némileg arra hajaz.

Részletezzük apránként a szituációt.

A szerveren történt eseményeket nem fogom tovább taglalni, mert jogos a szankciótok, az ilyen jellegű tevékenység soha nem volt megengedett itt, ezután is ez így lesz.
Nos pontosan ebből indult az, hogy a te stílusod degradáló volt az adminügy alatt, de ezt többször is elmondtam neked.
Már a legelején velem az élen kijelentettük, hogy NEM a szankcióosztás a cél, nekem nem lesz jobb vagy rosszabb napom attól, hogy te éppen játszol-e a szerveren, avagy sem. Egyszerűen nincs rám hatással, felesleges volt azzal dobálóznod az ügy alatt is, hogy én erre hajtok.
Azt is elmondtam neked TÖBBSZÖR, hogy ha megértenéd, mi volt a cselekménysorozataitokkal a probléma, minden további nélkül részemről zárható az egész ügy, ezzel egyszer sem éltél. Nem egyszer elmagyaráztam azt részletesen levezetve, hogy amit ti csináltatok, nem volt reális. Felhoztam egy jó példának azt, hogy amikor én illegálos voltam, egy adminügyem nem volt pedig lövöldözés volt, nem is kevés, de annak mind nagyon nyomós indoka volt.

Az ügy alatt többször azt taglaltad, hogy megpróbáltátok kivágni magatokat a helyzetből a lehető legjobban, ezt megcáfoltam azzal, hogy akkor nem kellett volna IC előttünk mondani tovább a másokat hergelő szavakat, nem BMS-ben a kamerák előtt kellett volna lőni, satöbbi.

Az volt az indokod minderre, hogy illegál F3. A válaszom mi is volt? Idézzük fel: "Egy illegál F3 nem jogosít fel erre, ha mindenki ezen az alapon lőhetne mindenhol, elszabadulna a káosz" Valami hasonlót mondtam. Elmondtam kerek perec, egy illegál F3 NEM jogosít fel erre, kértem tőletek karaktertörténetet vagy topic-ot, mert azt mondtad, a fegyverviseléseteket (és hogy azzal jöttök szereltetni) az indokolja, hogy valamilyen háborúban álltok valakikkel és bármikor lecsaphatnak rátok. Egyikkel sem szolgáltál.

Semmilyen minősítés nem volt részemről, ha lett volna, azt az admin szankcionálta volna, továbbá egy Operátor is jelen volt az ügy nagyobb részénél.

Feltételezem (ha már kiemelted, hogy elvileg nekem volt minősítő stílusom) az nem volt gond, hogy a barátod ezt művelte OOC chaten az ügy alatt:

[2021-12-02 01:00:38] [Output] : Cheston Butler: (( nyilván nehéz lett volna levárni 15 percet ))
[2021-12-02 01:00:40] [Output] : Cheston Butler: (( xddddddddddddddddddddd ))
[2021-12-02 01:06:26] [Output] : Cheston Butler: (( x d ))
[2021-12-02 01:11:06] [Output] : Cheston Butler: (( xdddddddddddd ))
[2021-12-02 01:11:23] [Output] : Cheston Butler: (( x d ))
[2021-12-02 01:14:14] [Output] : Cheston Butler: (( kedves vagy fo real ))
[2021-12-02 01:14:55] [Output] : Cheston Butler: (( شسبشس بنشسب ))
[2021-12-02 01:15:23] [Output] : Cheston Butler: (( okes tali 2 honap mulva sracok : D ))

Magától értetődően feltételezem ezzel semmi gondod nem volt.

Azért viszont hálás lennék, ha bemutatnád, én ilyent hol mondtam: (csak azért balhézni kell mert nektek illegál f3atok van stb.)
Mert persze dobálózni valótlan dolgokkal, dobálni a másikat sárral utólag minden további nélkül nem nehéz.

Az adminügynek pedig akkor van vége, ha az Adminisztrátor azt mondja, végeztünk, mert még amúgy lett volna mondva 1-2 dolog, továbbá az, ahogy leléptél, azzal a hangnemmel és szóhasználattal, szintúgy provokatív és nem azt sugallja, hogy "elfogadtam, sziasztok".

Arról feltételezem nem tudsz, hogy időközben felkeresett a leadered és megkérdezte mi történt. Én egy kisebb egyeztetés után azt mondtam, hogy ha nekik jó, szívesen hajlandó vagyok átbeszélni a dolgot TS-en és ha átgondoltátok ezt az egészet, akkor én benne vagyok abban, hogy a TS bann lekerüljön illetve a ban is csökkentve legyen, de ezután a kijelentésed után amit itt fent megfogalmaztál...

Részemről a TS bann marad.

Megvárom @aricsi válaszát.
 

aricsi

bukott ga
2019. 01. 20.
604
2 295
18
V4 karakter
vito_hetz
Hello.

Az adminisztrátori ügyintézés alatt már rád is lett szólva hogy változtass a stílusodon, pontosabban @WC által. Nem húzom senki idejét, ugyan azon az állásponton vagyok, a ban marad.
 

Virág Dominik

Barangoló
2020. 09. 22.
133
892
40
V4 karakter
Virág Dominik
LV karakter
Dominic Flowers
Na szóval, az egészet úgy kezdted ami már engem fel is idegesített az elején, hogy azért mert nektek illegál f3atok van satöbbi balhézni kell, azelőtt nem mondtam neked semmit. A szerveren történő dolgokért már pedig az admin felel. Én szerintem nagyjából végig korrekt voltam, te kezdtél el flegmázni már az elején moderátorként. Illetve egyszer mondtam el, hogy nekem ez jön le hogy nem tudsz veszíteni. Egy-kettő flegma megjegyzésem volt, ami a szerelőkre irányult illetve rád Dyna. Amire emlékszem akkor lett rám szólva. Igazából megbeszélni szerettem volna nem pkkat írogatni. Akkor maradunk a pk verziónál. Zárható.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.