Rodger Paulo jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

adika_444

Újonc
2023. 07. 20.
15
2
V4 karakter
Rodger Paulo
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Ádám.

Hány éves vagy?
16 leszek nemsokára.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
Lassan egy éve lesz, hogy regisztráltam.


Hány játszott perced van?
32.132 a lap megírásakor.

Miért pont téged válasszunk?
Ugy gondolom, hogy minden emberben van valami különlges! Senki sem egyforma. Én magamról nem szeretnék semmi olyat elhitetni, amit a későbbiekben nem tudnék teljesíteni. Bennem is van biztosan olyan tulajdonság ami másban nincs meg, de ez fordítva is meglehet.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
2-3 órát általában, de ez változhat persze.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Egyszerű gyerek vagyok, aki szeret játszani szabadidejében. Szeretek emberekkel kommunikálni, legyen az tőlem kisseb, vagy nagyobb. Nem szeretem ha hülyének néznek, mindenki felé egyforma bizalommal fordulok. Nem vagyok egy veszekedős típus, de a magam igazáért képes vagyok kiállni, jobban bele ásni magam bizonyos dolgokba.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Mindig is érdekelt a szerveren zajló rendvédelemi rp. Szeretném magam kipróbálni a oldalon. Szeretném megtudni, lehet-e jó szituációkat teremteni, izgalmasabban játszani mint eddig.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Még nem voltam rendvédelemmel kapcsolatos frakcióban.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitívnak sorolnám a remek beszéd készségem, a konfliktus megoldó készségem, és még talán a találékonyságomat is. Negatívnak mindenképp az engedékenységemet (gyakori vajszívemet mások felé), ezek mellett néha túlzott igazság érzetemet, és folytonos beszélhetnékemet mondanám.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
BMS-ben voltam kp 1-1.5 hónapot. A telepen való túlzott monotonság miatt, bezártság miatt hagytam ott a frakciót.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!


Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Rodger Paulo
Születési hely, idő: 1992. 09. 06
Anyja neve: Nem ismert.
Bejelentett lakcím: SanFiero
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: 648097GW
Neme: Férfi
Családi állapota: Rendezett
Testmagassága (cm): 196cm
Testsúly (kg): 86kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-812-9554
E-mail cím: rodger.paulo@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Éretségi.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santos Gimnázium
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Tökéletes magyar, kevéske angol.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Autószerelő, 8 általános, érettségi.
Korábbi munkahelyek: Boxters Mechanic Shop
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B kategóriás jogosítvány.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem. -

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem. -

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem. -

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem. -

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Még nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

A haza védelme, a lakosság teljes körű védelmét biztosítani. Bármilyen rendbontó esetben helytállni.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, - Törzsőrmester, - Főtörzsőrmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelegni, erőt egészséget köszönni.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Haditengerészet, légi - szárazföldi erők.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Mivel nincs illetékes, így sajnos semmit. Sürgősségi rádión jelzem a társszerveknek, hogy a honvédség nem elérhető, mert nincs illetékes aki kivezényelné.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Felszólítóm, tájékoztatom, hogy rossz helyre téved. Majd kikísérem onnan.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítóm, megkérem többször, hogy távozzon. Ha ezt nem hajlandó többszöri felszólítás ellenére sem megtenni, akkor alkalmaznom kell a sokkolómat, majd szólni a társszerveknek.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: SeeCity, 2024, 06, 16.
Aláírás:
Rodger Paulo
 

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
183
409
Budapest
V4 karakter
travis_burton
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! Szep lap lett, igy sok sikert kivanok. Ahogy latom a bannod megbeszelesre kerult, ahogy az az rp is folytatasra kerult. A jail nem tul szep, de viszonylag regi.
 
  • Fire
Reactions: adika_444

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 942
4 647
V4 karakter
Flavio F Luchese
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((Holnap délután folyamán várunk TSen!))

Üdvözlettel:
Flavio F Luchese Hadseregtábornok
SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.