Rodas Gomez jelentkezése az NNI-be

B3ncee_

Újonc
Támogató
2022. 01. 25.
12
6
16
Pápa
V4 karakter
Rodas Gomez

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Körülbelül 2-3 éve játszom a See Game System MTA San Andreas szerverén.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Egy darab Adminjailem volt ami FrakcióJump,illetőleg még sem bannom sem kickem nem volt [[KÉP CSATOLMÁNY MEGTEKINTÉSE]].
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Charlie Richardson - Rodas Gomez -- Indok : Új RP lehetőségek kipróbálása [[KÉP CSATOLMÁNY MEGTEKINTÉSE]].
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 7 103 perc játszott időm van jelenleg a szerveren [[KÉP CSATOLMÁNY MEGTEKINTÉSE]].
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a legelső lapom az NNI-be.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 237958 [[KÉP CSATOLMÁNY MEGTEKINTÉSE]].


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- V4 : Charlie Richardson, BMS ( Boxter Mechanic Shop ) Próbaidős Szerelő, Indok : Sajnos nem volt rá elég időm.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nem voltam a szerveren semmilyen komolyabb pozícióban.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Azért szeretnék a Nemzeti Nyomozó Iroda tagja lenni,mert érdekelnek az ilyen fajta és ehez hasonló RP-k,érdekel a rendőri munka illetőleg szeretném kipróbálni magamat illetőleg kompetenciáimat..
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- A szerveren körülbelül napi 2-3 órát tudnék fennt lenni illetőleg ezt az NNI-re fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, nem töltök be semmilyen pozíciót.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- [[KÉPEK MEGTEKINTÉSE]]


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Rodas Gomez.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, Hooult blvrd. 32. 4/a, - +38-76-975-8022, - rodas.g@see-game.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Még nem voltam sehol rendvédelmi szervezet tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Azért szeretnék a Nemzeti Nyomozó Iroda tagja lenni,mert szeretnék egy rendvédelmi csapat tagja lenni és szerintem jól tudnám a munkámat végezni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Igazából szerteágazó egy Nyomozó jogköre és feladatellátása és kötelességei.Első sorban a fedett munkát azaz a civilben történő járőrt tudnám megemlíteni ami kiemelkedik az összes többi rendvédelmi szerv közül.A nyomozó feladatai közé tartoznak még egy esetleges bűntett helyszínéről való bizonyítékok megvizsgálása,az esemény helyszínének vizsgálata,tanúvallomások rögzítése,helyszíni bizonyíték gyűjtés és esetleg ha már van gyanúsított,akkor pedig a gyanúsítási eljárás kezdete, illetve kihallgatások lefolytatása.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Szerintem egy higgadt nyugodt és kedves ember vagyok.Úgy gondolom, azért lennék alkalmas a feladatkör betöltésére mert a döntéseimet kétszer átgondolom ezáltál vállalom annak következményeit is. Igazából az egyik probléma viszont az velem, hogy egy szókimondó ember vagyok, azaz ha valami nem tetszik akkor azt jelezni fogom.Illetőleg nagyon buzgó a stílusom amit még a negatív oldalra tudnék sorolni. Amiben viszont eltérnék a többi jelentkezőtől,az az hogy szerintem jól vezetek és jól rakok össze már akár néhány képkockából is történéseket ami viszont egy nyomozói jogkör betöltése esetén eléggé előnyös.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Hirtelen és jól kitervelt akció amelynek előterében a megadásra való kényszerítés áll,azaz a cél,hogy az elrabló személy(ek) megadják magukat és ezzel biztonságban kihozzuk a fontos személyt,illetőleg civil és rendőr sérülés nélkül legyen levezényelve az akció.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Rodas Gomez.
 
Utoljára szerkesztve: