Rocky Felix --> Noszek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsombiLV

Zöldfülű
2020. 12. 27.
172
40
V4 karakter
Rocky Felix
V2 karakter
Joe Ryder
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Rocky Felix

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Noszek

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/169P, https://streamable.com/4z59uf,

Megjegyzés:
A szerverre 19:17-kor csatlakoztam fel ugyan azon a helyen ahonnan elraboltak. Miután felcsatlakoztam elmentem egy kört detektorzni a mellettünk lévő erdőbe, ahonna 19:28-kor az utamat a gépjárművem felé vettem mivel találtam két antik étkészletet, ahogyan az út szélére értem láttam hogy ott repülgetnek helivel, különösebben nem vettem figyelembe csak rápillantottam mivel minden napos látvány de mindig megnézem akkor is ha nem detektorozok. Így odamentem lepakolni az antikomat mit sem gondolva hogy ki akarnak pakolni egy forgalmas út kellős közepén. A képernyőmön nem láttam hogy mit és hogy csináltak mivel se nem esett bele a látótérbe se nem azzal foglalkoztam. Amint kiléptem a gépjármű csomagtartójából szembesültem vele hogy ki akarnak pakolni. Ahogy a videón is látható volt igen meglepődtem (elengedtem az egeret illetve körbenéztem, utána beszálltam) mivel nem számítottam rá. Igaz előtte ránéztem a helikopterre mikor a kocsi felé futottam az úton de ahogy említettem nem gondoltam rá. Az antikokat már az előtt leraktam a csomagtartóba miután észrevehettem volna az RP-t illetve hamarabb be is csuktam a gépjárművet mielőtt megláthattam volna a fegyverest. A jailt azért tartom jogtalannak mivel ahogy Noszek is elmondta és ahogyan eljárt ez egy forgalmas hely. Ebből következik az, hogy nem számíthattam rablásra, mivel forgalmas helyen tilos rabolni. A panaszra fordított időt és energiát előre köszönöm!
 

Noszek

⚡🦔🎮
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 03.
30
72
V4 karakter
Jacob Tenorio
Szia!

Mint ahogyan azt az adminügy közben is elmondtam, és a videódon is tisztán látszik, tudtad jól mire készülnek, nemtudom miért állítod az ellenkezőjét.
Láthatóan mit sem törődsz semmivel ami körülötted történik a helikopteren kívül, majdnem elütnek, szinte pánikolva rohansz a kocsihoz hogy lerakd az antikot és bezárhasd a kocsid, mert tudod hogy nem nyittathatják ki.

Ha úgy lenne ahogy állítod, és nem a heli láttán kezdtél menekülni szerintem nem ilyen pánikolva rohansz át az úton, nem ilyen kapkodva húzod át a tárgyaid a kocsiba.
 

ZsombiLV

Zöldfülű
2020. 12. 27.
172
40
V4 karakter
Rocky Felix
V2 karakter
Joe Ryder
Szia!

Mint ahogyan azt az adminügy közben is elmondtam, és a videódon is tisztán látszik, tudtad jól mire készülnek, nemtudom miért állítod az ellenkezőjét.
Láthatóan mit sem törődsz semmivel ami körülötted történik a helikopteren kívül, majdnem elütnek, szinte pánikolva rohansz a kocsihoz hogy lerakd az antikot és bezárhasd a kocsid, mert tudod hogy nem nyittathatják ki.

Ha úgy lenne ahogy állítod, és nem a heli láttán kezdtél menekülni szerintem nem ilyen pánikolva rohansz át az úton, nem ilyen kapkodva húzod át a tárgyaid a kocsiba.
Mivel a fegyvert még elő sem vette, (hogy egyáltalán tudjam, hogy mit akarnak) így még nem voltam velük egy RP szituációban. Nem gondolnám, hogy attól, hogy látok egy helikoptert leszállni mellém, fel kellene függesztenem minden tevékenységemet, beleértve ebbe a tárgyaim lepakolását is, amit percekkel a történtek előtt elhatároztam, hogy megteszek. Az út közepén nem fogok sétálgatni, mivel el fognak ütni. Az hogy gyorsan vagy lassan húzom át a tárgyakat az autóba az egyénfüggő. A videón is lehetett látni, hogy elengedtem az egeret majd körbenéztem, ez azt tükrözi hogy igen is meglepődtem, ha már egérmozdulatokat is számításba vesszük.
 
  • Tetszik
Reactions: Kiraly1121

ZsombiLV

Zöldfülű
2020. 12. 27.
172
40
V4 karakter
Rocky Felix
V2 karakter
Joe Ryder
Még a fentebb említettek mellé annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a helikopterrel az urak bármilyen más indokkal is leszállhattak volna az útszakasz mellé, mint például valamelyik tag resizni akart, a helikopterben alig volt üzemanyag, vagy esetleg kereskedni akart. Ezek a múltban már többször megtörténtek. Hozzáteszem, hogy ha nem rakom be az autóba az antikokat, akkor sem vehetik el, mivel ahogyan Noszek is határozott, ez egy forgalmas hely, tehát nem lehet rabolni. Részemről ennyi, várom a bírálatot.
 
  • Hűha
Reactions: ndK

Noszek

⚡🦔🎮
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 03.
30
72
V4 karakter
Jacob Tenorio
A videón látszik hogy elég alaposan megnézted őket, te is tudtad jól mit akarnak, főleg mikorrászállnak az autódra, nem hinném hogy bármiféle más indokkal ennyire célzottan hozzád szálnának le, ezért említettem hogy nagy rohanásban voltál.
Való igaz a felvételeden nem látszik hogy kipattanva rád fogják a fegyvert, mert míg odébb volt a helikopter addig jól megnézted, de érdekes mikor már a kocsidon "parkol" nem volt olyan érdekes hogy ránézz, inkább pakoltál gyorsan és zártad le a kocsit, az antikjaid féltve, az életedet már kevésbe.

Attól függetlenül hogy a rablás szabályos vagy sem az rp-t ugyanúgy szabályosan kell folytatni amíg egy adminisztrátor ki nem érkezik.
 

ZsombiLV

Zöldfülű
2020. 12. 27.
172
40
V4 karakter
Rocky Felix
V2 karakter
Joe Ryder
A videón látszik hogy elég alaposan megnézted őket, te is tudtad jól mit akarnak, főleg mikorrászállnak az autódra, nem hinném hogy bármiféle más indokkal ennyire célzottan hozzád szálnának le, ezért említettem hogy nagy rohanásban voltál.
Való igaz a felvételeden nem látszik hogy kipattanva rád fogják a fegyvert, mert míg odébb volt a helikopter addig jól megnézted, de érdekes mikor már a kocsidon "parkol" nem volt olyan érdekes hogy ránézz, inkább pakoltál gyorsan és zártad le a kocsit, az antikjaid féltve, az életedet már kevésbe.

Attól függetlenül hogy a rablás szabályos vagy sem az rp-t ugyanúgy szabályosan kell folytatni amíg egy adminisztrátor ki nem érkezik.
Hello,
Megint azt mondod, hogy azért mert leszáll mellém egy helikopter, egyből arra kellene gondolnom, hogy rabolni akarnak, ott ahol nem is lehet, és mindent eldobva nézni, hogy mi fog történni. Az RP-t szabályosan folytattam, miután elkezdődött, amíg nem fogták rám a fegyvert, addig nem voltam velük egy RP szituációban, például ha elmegy mellettem egy autó, akkor sem kerülök vele egy RP szituációba, attól, hogy közel van hozzám. Nem szeretném magamat ismételni, ha szükséges akár TS-en is elmondom az én szemszögömből a történteket.
 

Noszek

⚡🦔🎮
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 03.
30
72
V4 karakter
Jacob Tenorio
Nemtudom miért hangsúlyozod folyamatosan hogy nem lehet, lehet csak nem ilyen indokkal, de ha az alapján cselekszel ic hogy úgysem tehet semmit mert szabálytalan, és a kiskapukat keresed a szabályokban akkor szintén rossz irányba jársz.

A helyzet totál egyszerű, nem volt reális amit leműveltél, nem kicsit néznék ha valaki a kocsimra száll, nem még átrohangálok az általad is forgalmasnak nevezett úton, úgy hogy semerre se nézek el, és szórom gyorsan a kocsiba az antikot mert semmi nem számít csak had zárjam be a szabálypontal védett kocsiba.

Senki nem mondta hogy dobj el mindent, de ezen a ponton már kezdem úgy érezni csak a szavaim akarod kiforgatni, érdembelit nem tesz hozzá a folyamatos hozzászólogatás a panaszkönyvhöz.

Többet nem kívánok hozzászólni, minden elhangzott már, várom Doki bírálatát.
 

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 161
3 720
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Az admin leírt minden lényegeset, 90 perces adminjail teljesen reális ilyen dologért, az autó nem egy RP mentesítő Safe Zone a zacis cuccoknak. Az meg hogy ott nem lehet rabolni... lehet, csak nem ezzel az indokkal amivel a srácok tették. Többit mint említettem az admin kifejtette. Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.