Rochester David --> Corey

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daw

Újonc
2019. 01. 17.
23
19
LV karakter
David Rochester
V2 karakter
Pedro D Seid
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rochester David

Panaszolt fél admin neve:
Corey

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokolatlan, túl magas AJ

Bizonyítékok:

[2019-04-23 17:08:27] [Output] : [AdminJail]: Corey bebörtönözte Rochester David-t 300 percre.
[2019-04-23 17:08:27] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM


Megjegyzés:
Szóval rövid történet: 1 gyereket elhoztam hal leadó, leadni halat. Megkért IC segítsetsen-e a kipaokolásban én erre írtam ne. Kinyitottam a kocsit kivett 300,000ft értékben halat. Én nemakartam hogy leadja ezért beleütöttem 3-at de belehalt. ( A gyerek kapott nonrp-s csomizásért AJ-t (
[2019-04-23 17:13:48] [Output] : [AdminJail]: Corey bebörtönözte Roland Dream-t 60 percre.
[2019-04-23 17:13:48] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRP-s csomagtartózás [kép]) És adott ezért. Legelőször a (jailok előtt) nem akart nekem szankciót, de amiért nem vittem el LS-be visszahívta Coreyt aki 5 órára jailbe tett! IRL ha látom, hogy egy nagyobb értékű tárgyta kiloptam ott helyben leütném őt, és elvenném. SZóval ez szerintem jogtalan+ Sima DM-ért életemben láttam 5 órást jailt. Felháborító, hogy ilyen adminok vannak. A sok nonrp-s pl az a gyerek úgy nonrp-zett 10 perce 2 gyerekkel halálra ütögették egymást, akor bezzeg 1 admin se volt ott, de ilyenkor meg rögtön jön. (Igaz én hívtam, de csak hogy szedje fel a gyereket.
+ Dolog tanuja voltam annak hogy ugyanez történt 1 másik gyerekkel, jött az admin, felkaparta és mentek tovább, semmi szankció, ez botrányos,
Corey-en és az intéző SA/FA-n kívül senki nem szólhat hozzá!
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
No helló!
Először is a pontos panaszodra válaszolnék.
Indokolatlan, túl magas AJ: Indokolatlan? Ahogyan te leírtad azért ölted meg, mert kipakolta a csomagtartód.
[2019.04.23 17:49:33] Rochester David megölte Roland Dream-t. [Fist]
[Fogadott PM]: Rochester David (145): gyere légyszi egy gyerek kicsomizta a halaimat ezért megkellett ölnöm hogy ne adja le
Az üzeneted alapján a legfőbb indok az ölésre az volt, hogy ő ne tudja leadni a cuccaidat.
Tehát úgy gondolom nem elég indok az ha kipakolják a csomagtartód, hogy valakit is megölj, főleg ugye forgalmas helyen.
Túl magas AJ? Tudtommal az Adminisztrátor szabja meg hány percet ad mondjuk jelen esetben DM-ért. Mellesleg nem is én vagyok az egyetlen aki 300 percet ad érte.
Továbbá nem hiszem, hogy ha valakibe hármat vagy négyet ütsz meghal és előtte nem kerül animba.
"IRL ha látom, hogy egy nagyobb értékű tárgyta kiloptam ott helyben leütném őt, és elvenném." A leütés és aközött, hogy megölöd még mindig nagy a különbség.
 

Daw

Újonc
2019. 01. 17.
23
19
LV karakter
David Rochester
V2 karakter
Pedro D Seid
Nem akartam megölni, csak kb 10 perce nonrp-sen verekedett 2 gyerekkel, és lement a HP-ja és így elég volt 2 ütés is. Amit leírtam neked PM-be nem teljes, a hal kipakolása, és leadása mind2 baj nekem, esze ágába se lett volna 1 centet is visszaaadni, noha mindet én fogtam. Így van az admin szabja meg mennyi időt ad, de akor mostantól te adsz DM-ért akor 1000percet is?Botrányos.... Írnék még ide de 100% hogy CSAK minősítést látnál benne ezért kihagyom. Soha nem láttam volna még aki 5 órát adott volna ilyenért. Várom SA válaszát.
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Az, hogy ő kipakolja a halat és leadja azt sem elég indok arra, hogy megöld.
A pénzed visszaadta, az is le lett írva, hogy ha nem ölöd meg is megkaptad volna a pénzed tőle.
Várom a bírálást!
 

Daw

Újonc
2019. 01. 17.
23
19
LV karakter
David Rochester
V2 karakter
Pedro D Seid
Az első mondattal az a baj, hogy az az ÉN kocsim és az ÉN halam volt, semmi köze hozzá.
Vissza adta a pénzem mert ottvoltál már, amíg halott volt nem adta. Én azért kíváncsi lettem volna, hogy ha nem ölöm meg, nem hívok admint mennyit kaptam volna vissza
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mivel megölted és nem leütötted ezért DM-nek minősül innentől kezdve.

300 perc jár a DM-ért.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.