Robert Von Gonsales jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-ba.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Womit

Újonc
2020. 11. 30.
57
50
V4 karakter
Jeremiah R Kearney
LV karakter
Ethan O'Rayn
V2 karakter
Robert Von Gonsales

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Robi,16 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1000 perc (Egyéb seemta szervereken van 50000 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/e5l5Pdm ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ A jelenlegi helyzet miatt napi 4-5 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kurucz Róbertnek hívnak,16 éves vagyok. Kisújszálláson élek Szolnok megyében, a túrkevei KSZ Ványai Ambrus szakgimnáziumba járok tanuni Közlekedési gépész ágon.Szeretem az autókat,motorokat illetve motorozni is ezek miatt jött az,hogy szerelőnek tanuljak ezek mellett még más egyéb dolgokat is szeretek csinálni pl. Pókerezni,zenét hallgatni kézilabdázni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Robert Von Gonsales ~


Születési helye, ideje:
~ 1995.09.22 Milano ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Mérnöki diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Idáig olyan helyeken dolgoztam ahol alacsony volt a fizetés és ezen szeretnék változtatni.Szeretem az autókat és szerelni is és értek is hozzá, így megfelelőnek találom ezt a munkát számomra. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Robert Von Gonsales vagyok 25 éves,szüllettem Milánoban 1995.09.22.-én. A tanulmányaimat itt kezdtem meg a Gimnáziumi éveimet itt kezdtem meg de már a Los Santosi gimnáziumban fejeztem 4,5 átlaggal.A Gyakorlati időmet Los Santosban egy kis műhelyben végeztem.Ezután tovább tanultam A Los Santosi Egyetemen mint Mechanikai és autú villamosági mérnők.Mivel tavasszal végeztem az Egyetemen így még csak kisegítő munkából tudtam megélni mivel még nem találtam autó szerelői állást. ~

Aláírás:
Robert Von Gonsales
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.12.04) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.