Robert Von Gonsales jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Womit

Újonc
2020. 11. 30.
57
50
V4 karakter
Jeremiah R Kearney
LV karakter
Ethan O'Rayn
V2 karakter
Robert Von Gonsales
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Robert Von Gonsales
Születési hely, idő: Milano 1995.09.22.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Email: robert9596@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: 26012 Los Santos Jefferson Street 15
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti diploma
Eddigi munkahelyei: Los Santos fuvarozó cég Kamionsofőr,Fix&Drive szerelő,ORFK Zászlós,TEK Őrmester,See City Car Service Szerelő.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Személyes adatok: Fentiekben feltűntetve
Rólam: Robert Von Gonsales-nek hívnak jelenleg munkanélküli, nemrégen mondtam fel a See City Car Service-ben. Régebben dolgoztam az ORFK állományában illetve TEK szolgálatot is láttam el. Jelenleg rengeteg szabadidőm van így rengeteget futok és sok időt töltök a barátaimmal.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Robi
Mennyi idős vagy: 17
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 33723
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen 3 admin jailem van 1 ORFK kulcsok 1 DM 1 Halálidő
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen 4 darab 2 elírás 1 Másik frakcióba léptem 1 Kiléptem abból a frakcióból.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy fiatal jó kiállású ember akit nem tör meg a nyomás.A főnökei parancsait vagy tanácsait meghallgatja és megcsinálja (még ha nem is tetszik neki akkor is megcsinálja).Napról napra a legjobb formáját mutatja és mindenből a maxiumot hozza ki és nyújtja.Minél hamarabb akar bizonyítani,hogy ő a legjobb és minél magasabbra akar törni.Főnökei kívánságait és parancsait mindig teljesíti és a maximumot hozza ki belőle.Nem bánt illetve nem szidalmaz senkit aki nem ártott neki,a rossz gondolatait mindig megtartja magának.
Miért pont rád essen a választásunk?
Nem tartom senkinél se többre magam, csak szeretek csapatban dolgozni és hamar tudok alkamazkodni.Amibe belekezdek azt be is fejezem és belőle a maximumot hozom ki.Mindent teljes odadással csinálok.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen sok stressz ért abban az időben és hamar robbanékony voltam így jobban láttam ha kilépek.
Mintát javítottam, legközelebb a elejét is másold be. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Suba

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Robert Von Gonsales!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.08.01 17:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.08.01 17:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- TS3-on bizonyítanod kell!.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.