Robert Shkodran jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AdmRobi

Újonc
2021. 12. 28.
28
3
V4 karakter
Mirco Azad
LV karakter
Mirco Azad
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Robert>
Középső név: <->
Keresztnév: <Shkodran>
Születési hely és idő: <1994.01.08-Las Venturas>
Anyja neve: <Olivia Smith>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar,Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Robert Shkodran vagyok, 28 éves Las Venturas-i lakos. Édesanyám fiatal koromban meghalt, így édesapám nevelt tovább. Neki köszönhetem minden tudásom. Általános iskolában társaim nem igazán kedveltek mert más voltam mint ők. Tanulmányaimat szakközép iskolában folytattam mint autó karosszériás és fényező. Körülbelül két hónapot dolgoztam ebben a szakmában mivel elég unalmasnak tartom. nincs benne semmi izgalom. A nők terén még nem volt sikerem, így nekem ebből a szempontból is kedvezne ez a munka. Amikor nincs semmi dolgom akkor csak beülök az autómba és megyek a végtelenbe. Sok vezetési tapasztalatom van, így ebből a szempontból is alkalmas lennék a munkára. Mivel nekem a gyerekkorom nem volt a legfényesebb ezért úgy döntöttem hogy segítek másokon, hogy nekik valamivel szebbé tegyem az életüket.>
Motivációs levél:
<Szeretek ismerkedni és segíteni másokon. Örömmel tölt el ha látom másokon hogy boldogak és ez nekem a legfontosabb. Könnyen tanulok és minden érdekel.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Érettségi>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Autó karosszériás>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas Vocational High school>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas Vocational High school>
Képzés időtartama:
<3 év szakma + 2 év érettségi>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Futár,Autó fényező műhely>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.12.14-2022.01.04>
Munkaköri leírás:
<A fuvarlevél által megadott termékek felrakodása és kiszállítása. Autók fényezése teljes mértékben.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Az autófényezés hosszú folyamat, nehéz és még az egészségre is káros a felszabaduló gázok miatt.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas >
Telefonszám: <387612012517>
E-mail cím: <robertshkodransee-game@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Robi>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<15 napja>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Még nem voltam egyik frakció tagja sem. >
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nem igazán. Annyi tapasztalatom van, amikor a mentősök ujjra élesztettek.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Szeretek csapatban dolgozni. Céltudatos vagyok és a feladataimat tisztességesen elvégzem.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Robi vagyok, 16 éves. Szabadidőmben villamos dolgokkal foglalkozok, mivel villanyszerelőnek tanulok. Hajdú Bihar megyében élek. Haverommal szoktam mta-zni. Ő segített nekem letölteni az mta-t. Érdekel az életmentés de kicsit félek tőle, mert ha valami nem sikerül annak komoly következménye van. Szeretek zenét hallgatni. A nap legtöbb részében zenét hallgatok. Megnyugtató érzést ad, és az éjszakai zenéléseket imádom. az esti kocsikázások a kedvenceim. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Kedves, Becsületes, Segítőkész - Szétszórt,Néha figyelmetlen,Ami nem érdekel azt nem csinálom meg, és ha mégis rá kényszerítenek akkor a munka is olyan lesz. >
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<Egyszer volt egy fórum bannom, de arról sajnos nincs képem.>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Szorítókötés: A szorítókötés használatánál vigyázni kell mert ha rosszul van kezelve és lekötve akkor fokozódhat a vérzés. Fedő kötés: kisebb nyílt sebekre,nehogy elfertőződjön a seb. >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Berádiózok a központba hogy mi történt. Majd ezután egy zsebkendővel vagy gézlappal eltömítem a vérzés útját. Majd előrehajtom a fejét és 3 perc múlva megnézem hogy elállt-e a vérzés. >
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Elmondom a páciensnek hogy mi fog történni. Megmutatom neki az eszközöket és azoknak a funkciójukat hogy ne féljen. Majd ez után érzéstelenítőt nyomok a szemgolyójába és megkezdem a műtétet steril eszközökkel. Majd egy csipesszel kiveszem a fémszilánkot. >
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Kéztörés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőnek biztosítom a helyszínt, majd segítséget hívok a központból. Elsőnek a kormányra borult emberen segítek. Aztán a nehézlégzéses sérültet látom el. Végül de nem utolsó sorban pedig azt aki a szédülésre és hányingerre panaszkodó sérültet látom el. >

Kelt:2022.01.07
Aláírás: Robert Shkodran
JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
 
Utoljára szerkesztve:

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Robert Shkodran,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.