Robert Piatek jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lieb16

Aktív fórumozó
2019. 02. 01.
263
3
20
Pilisvörösvár
V4 karakter
Ivar Baker
LV karakter
Chris Capone
V2 karakter
Chris Brown
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Robert Piatek ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Ebben az évben kezdtem el játszani a szerveren, 11 nap, 5 óra és 30 perc (16170 perc). ~

Hanyas szintű vagy?
~ 21 ~

Milyen idős vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Fix & Drive, kb 1 hónap. És azért, mert kidolgozatlan volt a frakció, vagyis a leader picit rosszul csinálta a dolgokat, itt gondolok a facebook csoportra is. kb lehetetlen volt elérni. De ez semmi személyes, csak vélemény. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Sajnos, nem távoztam Inaktiv voltam.Körülbelűl 1hónapja. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Öhm, igazából pénzt akarok szerezni, illetve sok percet, barátokat. Irhatnám azt, hogy az RP-miatt, de tisztában vagyok, hogy szerelőként nem sok rp lehetőségem lenne és inkább őszinte leszek. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/MqV8zIh ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/MqV8zIh ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Lieb Krisztián vagyok 15 éves. Családommal élek tesómmal és anyukámmal. Van két háziállatom egy macskám és egy kutyám. Pilisvörösváron élek Pest megyében. Most fogok a Bolyai János Szakgimnáziumba járni szeptembertől. Apukám németországba él. Edzeni bicklizni szoktam egy héten 3-szor Vörösváron, illetve Szentivánon a hegyekben. Néha elég veszélyes amit csinálunk, de pont ezért szeretjük, hogy legyen benne izgalom!Pozitív tulajdonságaim: Türelmes ,kitartó ,nem beszélek sokat ,bírom a kritikát. Szeretem ,ha rend van nem csak a szobámra értem. Negatív tulajdonságaim: Színtévesztő vagyok, izgulékony. ~
 
Utoljára szerkesztve:

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Szia! Nem tűnik rossznak a lapod, viszont annál a kérdésnél, hogy mikor távoztál az előző frakiból egy dátumot, egy időt szeretnénk kérni, pl 1 hónap/2 hét. A becsült idő is megfelel.
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Nem lett rossz lap bár mondjuk kicsit többet is írhatál volna! Tartózkodom!
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.