Robert Muller jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsamaX

Újonc
Támogató
2019. 07. 25.
15
5
V4 karakter
Kieran Ulrich
LV karakter
Damien Mesav


x3zePcK.png




IG neved:

- Robert Muller -



Mióta használod a TeamSpeaket?:

- Lassan 3 éve,mindennap. -



Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:

- Nem,nem voltam még. -



Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:

- Nem,nem voltam még. -



Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:

- Hétköznap: 2-3 óra,Hétvége: 3-4 óra,ez program függő. -



Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:

- Mivel nem töltök be szerepet egyik frakcióban sem,így lényegében az összeset. -



Miért pont téged válasszunk?:

- Mivel több szerveren is voltam "Moderátor" így a tapasztalatban gazdag vagyok. Gyors és egyszerű ügyintézést mondhatok el magamról,persze mindig a játékos érdekét tekintve. -



Miért szeretnél moderátor lenni?:

- Adminisztrációi pozícióban még nem próbáltam ki magam,hiszen a moderátori jogkört könnyebnek és számomra értelmesebbnek tartom. Ebben a pozícióban jobban megtalálom a helyem. -



Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:

- Két részre tudnám bontani:

1. A kezdő : Elsősorban behúzom az illetőt a betoppanóból,majd két lehetőséget kérdezek játszik e a szerveren vagy nem,ha erre kaptam választ ismét két lehetőség tárul elém,3 Ts és 3 Rp abban az esetben ha játszik,3 Ts szabály abban az esetben ha nem játszik.



2. A bajba jutott: Az adott illető kérdését vagy panaszát a tudásom szerinti legjobb megfogalmazással megválaszolom vagy segítem.
-



Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:

- Rengeteg referenciai munkával rendelkezek. Érett,értelmes a gondolkozási módom. TeamSpeak-en eltöltött időm. -



Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:

- Mappa™ -



Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:

- Elsőként a moderátor 1 pozíciót célzom meg ,aztán határ a csillagos ég. -



Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:



Pozitív:

- Türelmes és segítőkész vagyok. -

-
Kedves vagyok. -

-
Megértő vagyok. -



Negatív:

- Nem beszélek túl sokat. -

-
Haragtartó vagyok. -

-
Túl érzékeny típus vagyok. -



Mennyi idős vagy?:


- 16 éves vagyok. -



Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Sziasztok! Engem Csávás Martinnak hívnak, és 16 éves vagyok amit Május 12.-én már átlépek. Jelenleg Makón élek egy kertes házban a családommal. Mechatronikai Technikus szakmát tanulok immáron 3.-ik éve.Idegen nyelvként az Angolt választottam amit jó átlaggal teljesítek. Szabadidőm nagy részét gépezéssel és a családom segítésével töltöm el. Nem vagyok egy nagy sportoló de ha arról van szó akkor néha elmegyünk a haverokkal egyet focizni. Én ezzel le is zárnám ezt a részt sok sikert kívánok a többi jelentkező társamnak, köszönöm, hogy végig olvastad, remélem tetszett, ha nem akkor azt a hozzászólás szekcióban jelezd és megpróbálok csiszolni rajta. -
 

aChester

Remélem egyszer még látjuk egymást!
2019. 04. 12.
763
1 426
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Szia! szépen megfogalmazott,átgondolt lap lett.Sok sikert kívánok neked.
 
  • Tetszik
Reactions: CsamaX és Itzisaac

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.05.06. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ráfért volna a bővítés a lapodra. TS-en ennél sokkal jobb formádat kell hoznod.

EDIT: Mikrofon hiba miatt nem tudott megjelenni a meghallgatáson. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.