Robert Joseph Jelenetkezése See Game Helpdesk csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzabyV2

Újonc
2019. 07. 03.
48
31
V4 karakter
Robert Joseph
V2 karakter
Robert Joseph
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Szabolcsnak hívnak, 15. Életévemet töltöttem be. Szerbiában élek a családommal. Középiskola 1. osztályos vagyok. Műszaki szakközépiskolába járok, "IT" szakra magyarul programozó. Későbbiekben Szegedre szeretnék menni egyetemre továbbtanulni. Nagyon szeretek programozni a sokak általl ismert "C" nyelven programozok. Sokat szoktam RP szervereken játszani. Szabadidőmben focizok, számítógépezek.

Mióta játszol a szerveren?

A szerveren December óta játszok.

Eddigi elért dolgok:

See Game System játékos
Tapasztalat
15.000 + játszott perc
Sok barát a szerveren
1x Ideiglenes Adminsegéd
ORFK Rendvédelmi frakció tagja

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretek segíteni az embereken, ami véleményem szerint a legfontosabb ehez a feladathoz. Kellően érettnek érzem magam a feladat elvégzésére. Rendelkezek rengeteg RP tapasztalattal.

Miért téged válasszunk?

Azért válasszatok engem, mivel rendelkezek kellő tapasztalattal, illetve segíeni szeretném a "kezdő" játékosokat. 1 alkalommal voltam IDGAS és nagyon jó érzéssel töltött el, hogy segíthettem a játékosoknak. Kellően elszántnak érzem magam a feladat elvégzéséhez.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren eltöltött időm 100% -át erre a feladatra szeretném rászánni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Középiskolás vagyok, ezért a számítógépezés mellet a tanulásra is hangsúlyt kell, hogy fektessek, hétköznapokon 4 órát tudok aktív lenni. Hétvégente akár napi 7 órát is aktív tudok lenni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Mivel AdminSegéd vagyok, ezért nincs jogosultságom járművek javítására. Amennyiben BUG, vagy szerver által okozott hiba miatt történt a jármű sérülése, akkor bizonyítékkal forduljon egy Adminisztrátorhoz. Ha pedig az eset nem szerver hiba, hanem IC esemény maitt történt, akkor forduljon a szerelőtársaságokhoz. Amennyiben ezek után sem hagyja abba az értelmetlen PM -ek küldözgetését, akkor egy Adminisztrátornak szólok, hogy szankcionálja.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren 2DB szerelőtelep van See City Car Service(SCCS) illetve Fix & Drive.

SCCS Los Santos területén található.

Telefonszáma: /call 222-222

SCCS.png


Kettő darab sáv van

sccs_savok.png



Fix & Drive San Fiero területén található.

Telefonszáma: /call 444-444

fix_Drive.png


Kettő darab sáv van:

fixs_vok.png


Az általunk választott sorba beálunk, majd türelmesen kivárjuk a sort. Amikor beengednek minek, akkor leparkolunk az emelőkre, ahova a szerelő mondja. Kiszámolja, hogy mennyibe fog kerülni a szereltetés. Átadjuk a szerelőnek a pénzt ((/pay [Név / ID] [Összeg])) Miután átadjuk a pénzt a szerelőnek elkezdi a szerelést. Amikor készen van a szerelő a jármű javításával, akkor kienged a szerelőtelepről és mehetsz tovább.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza

Térképen itt helyeszkedik el:

vhmap.png


Közeli nézet:

mta-screen_2020-03-17_14-43-15.png


A szerver talán legfontosabb helyszíne.

A városházán 2 szerepe van a szerveren.


1. Iratok kivááltása (Jobb oldal)


Az NPC re kattintva kurzor módba lépve ((M betű)) előjön a panel itt tudjuk kiváltani a szükséges iratainkat.

mta-screen_2020-03-17_14-44-49.png


Itt tudjuk kiváltani a személyigazolványt, forgalmit, illetve itt tudjuk megújítani a személyigazolványt, jogosíványt.

2. Munkák felvétele (Bal oldal)

Marco Shirt ((NPC)) re kattintva kurzor módba ((M betű)) előjön a panel, ahol ki tudjuk választani, hogy milyen munkát szeretnénk felvenni.
Ha már van munkánk akkor a "/felmond" parancsal tudunk felmondani és ujj munkát felvenni.


mta-screen_2020-03-17_14-46-14.png


Miután felvetted a munkát a chaten megjelennek a munkával kapcsolatos információk és utasítások.

Autókereskedés

Az autókereskedés a járművek vásárlására szolgál.
Térképen itt helyezkedik el:


Aut_kermap.png


Közeli nézet:

aut_keresked_s.png


Belesétálunk a kis blippbe

Aut_kerikon.png


Beléptünk az autókereskedésbe. A nyilak segíségével tudunk jobra-balra navigálni a járművek között.

mta-screen_2020-03-17_15-10-58.png


Autósiskola

Az autósiskola a jogosítvány megszerzésére szolgál.
KRESZ kérdésekre kell válaszolnod, majd jön egy gyakorlati viszga, ahol vezetni kell.

Térképen itt helyeszkedik el:

Autosulimap.png


Közelről:

mta-screen_2020-03-17_15-21-50.png


Belesétálsz a kis "blip"-be majd megnyomod az "e" betűt és már bent is vagy az épületbe.

mta-screen_2020-03-17_15-23-34.png


Odasétálsz az NPC hez kurzor módba lépsz és rákattintasz az NPC re.

Előjön egy panel:


mta-screen_2020-03-17_15-28-28.png


Itt rákattintunk a "Vizsgázás" gombra ha vizsgázni szeretnénk
Ha pedig véletlen kattintottunk rá, vagy nem szeretnénk vizsgázni, akkor kattintsunk a "Menü bezárása" gombra

Ha rákattintottunk a "Vizsgázás" gombra akkor előjön ismételten egy panel.


mta-screen_2020-03-17_15-28-37.png


"Befizetés- Viszga" gombra elkezdődik a KRESZ viszga.
"Mégse" gombra kattintva tudunk kilépni a panelból.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Amennyiben kisseb dologban kell segíeni, akkor fel tudom hívni TS re, vagy PM formájában elmagyarázni . Ha egy betanítás szükséges, akkor megpróbálom az RP-t a lehető leggyorsabban még az RP keretein belül letudni és a kezdő játékos segíségére sietek.
Ha éppen olyan RP szituációban vagyok amit nem lehet 5 perc alatt letudni, akkor szólok egy S.G.H. társamnak aki segí az illetőnek


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Mivel AdminSegéd vagyok ezért tudok neki privát üzenetben írni neki. Az üzenetben megpróbálom elmagyarázni neki, hogy ez nem helyén való amit csinált és ne írjön máskor ilyet. Esetleg szólok egy Adminisztrátokrnak aki odagetel hozzá és ha szükséges elmagyarázon/betanítom a játékost.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

2020-01-25 14:58:43 RK 120 perc Morten - Sajnálatos módon olyan társaságba keveredtem, ahova nem kellet volna és hibáztam.
PD/ORFK kulcsok jail pedig azért van, mivel az elmult hónapokban volt egy párszor ujraszervezés.
Kép: https://imgur.com/9hSszWE

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem rendelkezek kitiltással.
Kép: https://imgur.com/9hSszWE
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várlak TeamSpeak 3 szerveren.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.