River Chambers

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MgCsabi

Újonc
2021. 08. 16.
7
6
Las Vegas
LV karakter
River Chambers
LVMPD.jpg

1. Szekció — Személyes információk

1.1 Vezetéknév: Chambers
1.2 Középső név:
1.3 Keresztnév: River
1.4 Nem: Férfi [X] Nő [—]

1.5 Telefonszám: 387612018002
1.6 Elektronikus levelezési cím: river.chambers@gmail.com
1.7 Születési idő: 09/08/2000
1.8 Születési hely: Las Venturas, San Andreas, 89106
1.9 Bejelentett lakcím: 15A, Bishop Ln, Prickle Pine, Las Venturas, San Andreas, 89106

1.10 Rassz:
[X] Europid
[—] Mongoloid
[—] Negrid
[—] Veddo-ausztralid

1.11 Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.
2. Szekció — Tanulmányok, végzettségek és tapasztalatok

2.1 Legmagasabb végzettség: US High School Diploma
2.2 Intézmény neve: North Ventura High School
2.3 Intézmény helye: Fort Carson, Bone County.
2.4 Intervallum: 08/30/2015 - 06/19/2020

2.5 Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: N/A

2.6 Előző munkahely: N/A
2.7 Intézmény neve: N/A
2.8 Intézmény helye: N/A
2.9 Intervallum: N/A
2.10 Felmentés oka: N/A
3. Szekció — Közlekedéssel kapcsolatos információk

3.1 Rendelkezik érvényes Egyesült Államokon belüli vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

3.2 Volt már bevonva a vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: N/A

3.3 Volt már megbüntetve közúti kihágásért?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: N/A
4. Szekció — Alkoholok és narkotikumok

4.1 Fogyasztott valaha alkoholt?
[X] Igen
[—] Nem

4.2 Fogyasztott valaha kábítószert?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, nevezze meg: -

4.3 Vezetett már alkohol vagy illegális kábítószer befolyásoltsága alatt?
[—] Igen
[X] Nem
5. Szekció — Előélet

5.1 Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel?
[—] Igen
[X] Nem

5.3 Vádolták már korábban bűncselekmény elkövetésével?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: N/A

5.4 Letartóztatták korábban bűncselekmény elkövetése miatt?
[—] Igen
[X] Nem

5.5 Jelenleg zajlik Ön ellen büntetőeljárás?
[—] Igen
[X] Nem
6. Szekció — Tanúsítvány

A jelentkezésem benyújtásával igazolom, hogy a kérelmemben szereplő valamennyi kérdésre a valóságnak megfelelő nyilatkozatot tettem. Engedélyezem a jelen dokumentumban megosztott bármely tartalom kivizsgálását. Tudomásul veszem, hogy a hazugság, az elhallgatott információk, a plagizálás vagy rosszindulatú meghamisítás azonnali elutasítást, és a jövőbeli pályázatoktól való határozatlan idejű eltiltást von maga után. Tudomásul veszem, hogy az LVMPD Professional Standards Division Command indoklással vagy anélkül tetszés szerint elbocsáthat, és hogy bármikor felmondhatok a szervezetnél. Tudomásul veszem, hogy részt kell vennem az akadémiai foglalkozásokon, és sikeres záróvizsga-teszten kell megfelelnem.​
7. Szekció — Karakteren kívüli információk

7.1 Neved: Csabi.
7.2 Életkorod: 17
7.3 Rövid bemutatkozás: Csabinak hívnak, 17 éves vagyok, jövőre töltöm be a 18. életévemet. Jelenleg mezőgazdasági technikumban tanulok, agrármérnöknek szeretnék tovább tanulni. Szabadidőmben sokat foglalkozom az amerikai rendvédelem témakörével, és úgy unblock az amerikai joggal, és az amerikai kultúrával, próbálom magam képezni, rengeteg könyvet olvasok erről a témáról, akár angolul, akár magyarul. Érdekel az amerikai politika, és annak megértése. Ami a roleplayt illeti sok helyen megfordultam, és kb 4-5 éve foglalkozom aktívan a Law Enforcment Officer RP-vel. Kézi könyvet írtam már sok szerveren a helyi rendvédelemnek, akár kis, akár nagy szervereken.

7.4 Vannak tapasztalataid amerikai rendvédelmi szerepjátékban?
[X] Igen
[—] Nem
Ha igen, fejtsd ki részletesen: Sok szerveren megfordultam már, ahol sok embertől tanultam, és ők is tanultak tőlem. IRL sok könyvet olvasok, amely az amerikai jogról, a IV. alkotmánymódosításról is van egy könyvem. Ezeket a könyveket, és tanulságait beleépítettem a karakterem szakmai szekciójába. Én főleg a Dél Kaliforniai rendvédelmi szervezetekben RPztem, kezdve a San Fierro Sheriff's Officetól, az LSPD-n át a San Andreas Highway Patrolig. Magas, közepes tudású embernek nevezném magam - e téren. Karakteremet beletudom vezetni a helyi rendvédelmi szokásokba, és kultúrába.

7.5 Mutasd be, hogy milyen karaktert alakítanál:
River Chambers, a 23 éves fiatalember, Las Venturasban született és nevelkedett. Az utolsó középiskolai évét nemrég fejezte be, és elérkezett az idő, hogy a város rendőrségéhez csatlakozzon. A Chambers család hosszú ideje szorosan kötődik a városhoz, és River kész arra, hogy továbbvigye ezt a köteléket, és szolgálja a közösséget.
River maga is sportos alkatú, szálkás testalkatú fiatalember
Az apja, a tengerészgyalogos veterán, mindig inspirálta Rivert a hivatás iránti elkötelezettségével és a szolgálat során tanult értékekkel. River magáénak érzi az apjától örökölt törzsgyökeres értékeket, és büszke arra, hogy egy olyan közösség része, amelyért mindig is felelősséget érezett.
River Chambers személyisége kiegyensúlyozott és elszánt. Mindig igyekszik megérteni másokat, és a konfliktusokat szóban, nem erőszakkal oldja meg. Az emberekkel való könnyű kapcsolatteremtése és társaságkedvelő személyisége révén hamar barátságokat köt a környezetében.
A város rendőrségéhez való csatlakozásával River Chambers nem csak az apja hagyatékát viszi tovább, hanem saját útját is kijelöli a város biztonságáért és rendjéért való elkötelezettsége által. Az újonnan szerzett tudását és elhivatottságát használva reményei szerint pozitív változást hoz majd a Las Ventura közösségében. Együtt nőtt fel barátjával Peyton Grant-el, akivel szoros együttműködést kötöttek.

7.6 Adminjailek és kitiltások:
LVMPD_also.jpg
 

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
23
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Tisztelt River Chambers!

Sikeresen elbíráltuk benyújtott jelentkezését.

Örömmel értesítjük Önt, hogy jelentkezési űrlapja sikeres státuszt foglal magába. A toborzási procedúra következő lépése a struktúrált interjú. Az elkövetkezendő huszonnégy (24) órában elektronikus levelet fogunk kiküldeni a postafiókjára ((fórum privát üzenet)) a szóbeli meghallgatásra vonatkozó instrukciókkal.

Üdvözlettel,
Captain Terrance Hubley
Organizational Development Bureau
Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: MgCsabi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.