FA/SA bírálatára vár Rion Whitfield ----> Bence

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
170
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
v2logo.png


InGame neved:
< Rion Whitfield >

Serialod:
< BE71EE8C75285EF4AC5CF7DF15C3B324 >

Aki bannolt:
< Bence >

A ban oka:
< Utolso esely eljatszva, szereptevesztes, nem erre a szerverre megfelelo RP szinvonal >

A ban időtartama:
< Végleges. >

A ban időpontja:
< 2020-09-11. >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Szép estét! Amikor még aktívan játszottam a szerveren történt egy incidens és ezért kitiltást kaptam örökre, ami a nem a mai napokban történt. Az eset úgy szólt, hogy olasz frakcióban töltöttem szerepet, majd az NNI-frakció rá volt álva a szervezetünkre, ezért én ruházatot váltottam[skint] és más formában kezdük el mozogni, hogy ne legyünk feltünőek a nyomozók számára de ezért kaptam egy szereptévesztés jailt ha jól emlékszem és ezért ki is lettem tiltva mivel utolsó esélyes voltam, így hogy már más a vezetőség meg szeretném próbálni az újabb esélyt, hogy esetleg újra tölthessek időt a szerveren, és felidézzem a régi elmékeket. Nem tartom fair-nek a kitiltásomat viszont nem volt esélyem mit hozzá szólni.>

Megjegyzés:
< Itt a seemta-v2 szerverén kezdtem a szerepjátékos életemet ezért egy elég csúnya UCP-multal rendelkezem, de az idő megy, az ember változik ezért reménykedem, hogy értettebb hozzá állással még lehet esélyem a szerveren újra részt venni. Választ előre is köszönöm! Pacsi!>
 
Utoljára szerkesztve: