Rion Cappellentti jelentkezése a See Game Helpdesk körébe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
tcf0oktj3doiqdw4eg4s.png

Rion Cappelletti Jelentkezése a See Game Helpdesk körébe.

Néhány fontos dolog magadról:



Dávidnak hívnak 15 éves vagyok jelenleg szüleimmel élek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Sajószentpéteren. Haverokkal néha eljárunk focizni hiszen az a hobbim és sokat biciklizek is. Szüleimnek amikor tudok segítek. Napi 4-5 órát gépezek és nem egyedül és ezt mind MTA-ra szánom. Szeretek YouTube-ozni is amikor tudok. Szeretek segíteni szüleimnek kocsit mosni például vagy amit említettem. Barátaim is számíthatnak rám mindig. Szeretek filmeket nézni engem személy szerint Akció filmek kötnek le. Szeretem ha rend van körülöttem, mindig kitakarítok. 9. osztályba járok és Gépgyártás technológia technikus szakra.

Mióta játszol a szerveren?

2017-12-31 13:58:21 Regisztráltam be a szerverre. Kisebb/nagyobb kihagyásaim is voltak. De már olyan 2 hónapja újra elkezdtem játszani a szerveren. Jelenleg 46 nap, 2 óra és 56 perc (66416 perc) időt töltöttem a szerveren. Nap mint nap fent vagyok.

Eddigi elért dolgok:

Sacra Corona Unita ---->Rang #8(Caporegime)[Alleader] [Jelenlegi]
Taxi (1x)
Piru (1x)
NNI (2x)
NAV (1x)
Honvédség (1x)
Krasnaya Organized Bratva (1x)
Triad maffia (1x)
SCCS (1x)
FIX&DRIVE (1x)

Sok RP Tapasztalat.
Sok új barát.
Többszöri IDG Adminsegéd.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Még olyan 2018-ban akartam lenni csak nem volt esélyem felvétel se volt ismerős ember aki beajánlott volna.
Most láttam az előbb, hogy lehet jelentkezni ezért bele kapok az esélybe és megpróbálom.
Elég rég óta tetszik az SGH Feladata többször is voltam IDG AS. Szeretek segíteni másoknak.


Miért téged válasszunk?

Kedves segítő kész,terhelhető vagyok. Szeretek segíteni a játékosoknak. Nagyon sokat online vagyok.
Többször is voltam már IDG AS amivel sokat segítettem a játékosoknak. Az adminsegéd parancsokat megismertem már egy ideje.
Tisztába vagyok a TS3 Illetve a See mta szerver szabályzatával.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?


Mivel most jelenleg nyár van ezért sok időm van. Naponta fent tudnék lenni 4-5 órát mivel nagyon aktív vagyok.
Viszont ha nyaralni vagyok akkor nem nagyon tudok fent lenni mivel számítógépem van nem laptom-om.

Nagyon sok időt töltök a szerveren az egészet rá fordíthatnom!


Naponta hány órát tudsz online lenni?

4-5 órát. Viszont ha egész nap nincs semmi dolgom akkor 8-9 órát is tudok.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Jelezném felé, hogy én nem tudok fixelni ezzel keressen fel egy admint én kisebb kérdésekre válaszolok például: Merre van benzin szállító telep.
Majd ha többször is zaklatna a fix miatt akkor adminsegéd chaten (./as) Jelezném az adminoknak akik majd eldöntik mit csinálnának vele.


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Be lép duty-ba, majd lerádiózza a szolgálatba való lépést. Be áll a sorba majd beengedi az autót elvezeti az autót a szerelő box ba aztán el mondom neki, hogy van egy rész ami a (Panel) ahol csak kattintásra szereli az autót. Utána elmondanám neki például egy ajtót úgy tud leszedni hogy oda megy az ajtóhoz majd az m betűt megnyomja az elő hoz egy cursort azzal rá megy majd a rendszer elkezdi leszedni neki. Elmondanám hogy a beviszi a cp be majd az elem kicserélődik.
Majd visszatér az autóhoz és újra ott ahol le szedte ott vissza rakja az elemet majd kicsi idő múlva felszerelődik. És akkor az adott elem kész lesz.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1.Városháza:Ott tudja a személyes iratokat megcsináltatni (személyigazolvány),Ott tud munkát felvenni
2.Kórház:Mivel ha sérült a karaktere ott tudja meggyógyíttatni magát egy mentőssel vagy ha nincs mentős akkor a cp segítségével.
3.autós iskola:Mivel ott tudja megcsináltatni a jogosítványt hogy ne büntessék meg a rendőrök.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

RP Töl függően. Például csak elmegyünk ic egy kocsmába akkor válaszolok neki egyből. De ha akció van vagy üldözés és én vagyok a sofőr akkor vissza írok neki
hogy keressen másik See Game Helper tagot.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ki másolom a hirdetést, Be küldöm adminsegéd chat re. Ha nincs fent admin akkor rá írok az adott játékosra, hogy ilyet nem szabad máskor ne hirdessen ilyet.


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam!


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam, nem is szeretnék lenni.


ARichard válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: sinaps és aBalazs

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 497
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Kicsit sok a jail, de aktív vagy és tudnád csinálni ahogy ismerlek. TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Rion

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Valamennyire ismerlek,néha-néha szoktunk beszélgetni is. Szerintem tudnád vinni az SGH-t is, VISZONT ez nagyon de nagyon sok jail ami a késöbbi játékod során bajt is jelenthet. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Rion

sinaps

Barangoló
2019. 03. 15.
123
39
Miskolc
V4 karakter
Troylen Ward
LV karakter
Kelly Caldwell
V2 karakter
Barto Santos Lopez
Szia, régóta ismerlek, segítőkész srác vagy. Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Rion

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hali. Régóta ismerlek, tetszetős a lapod. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Rion

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
Hajrá, sok sikert, meg minden amit ilyenkor mondani kell.:ROFLMAO: támogatom haver, megállnád a helyed!
 
  • Imádom
Reactions: Rion

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A formázás nem rossz,de ennyi jail mellett szerintem ne számíts sok jó dologra.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Hali nem támogatom ahogy látom az utolsó jailed-ed szép stílussal bántál az adminnal meg az a 35 jail se nagyon szép.
 

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Köszönöm a támogatásokat!
 

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Szia K3NT. Ismerelek már egy ideje szerintem képes lennél betölteni ezt a Pozicíót viszont sok a jail-ed ami nem egy pozitívum. Minden esetre Sok sikert kívánok. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Rion

Frank

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 10.
465
198
LV karakter
Frank R Dyer
V2 karakter
Frank R Dyer
Formázás nekem tetszik, bő a tartalom is. Jail tényleg kicsit sok! De azért TÁMOGATOM neked. Hajrá
 
  • Imádom
Reactions: Rion

NandiLV

Pötyögtető
2019. 01. 23.
496
300
Debrecen
V4 karakter
X
LV karakter
Adam Clarence
V2 karakter
X
Hali, ismerlek, rendes, és jófej srác vagy. Szerintem tudnád csinálni. TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Rion
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.