Rider El Mirador - Madelene Blix #Marshall

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rider El Mirador >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Madelene Blix >

Panasz pontos megfogalmazása:

< Tömören... Az egész úgy kezdődött hogy összehívtunk pár barátot egy Bankrablásra, elkezdődött a rablás és közbe eltulajdonítottam egy Rendvédelmis autót mert az enyémet szétlőtték, majd nem is tudom honnan de ő megállapította hogy én nem rendvédelmis vagyok... végül kilőtt az autóból, hozzáteszem sötétített üveg volt az autón, felszólítás nem volt és GOV se. Még annyit, egy lyukas kerékkel nem hiszem hogy IRL felmennél egy ilyen lépcsőn autóval...

Én amondó vagyok, ha valaki Leader illő példát statuálni... a következő videón szintén ő látható amin mellény nélkül akcióra járkál, szerintem ha valaki megteheti (Rendvédelmis), hogy feltegyen egy golyóálló mellényt (Kiegészitőt) tegye meg mivel minden duty-nál kap armort. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/jt24yd (Itt lőtt ki és mentek fel a lépcsőn a lyukas kererű autóval) / https://streamable.com/w53xj4 (Itt meg a mellény nélküli szituáció) >

Megjegyzés:
< Mind a két videót ő készítette, Akik hozzá szolhatnak: Madelene Blix és a bíráló Admin

UI:A téma szerkesztve/kijavítva >
 
Utoljára szerkesztve:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Szia , nem én öltek meg és az ügy meglett beszélve @MarshallV2 adminnal russo barátom ölt meg téged , szóval te valamit nagyon keversz. Ennyit szerettem volna hozzá írni.
+ Edit: Bele mentél hogy elmehetsz . Mellény nélküli szituáció : lehetünk az nélkül is de akkor elvállaljuk hogy 15 percet fogunk afkolni.
Lépcsős dolog: Mért nem hoztad fel ezt amikor Tsen 22:00+ig fent voltunk akkor mért nem jutott eszedbe ?
Példát kellene mutatni:Kérlek küldj olyan dolgot ahol megölök 20 ember + nonozik 0-24.
Lyukas kerék:Más vezette a kocsit akinél nem volt kilőve csak Russo szemszögéből és ahogy látod nem 200+KM/Hval ugrat fel a lépcsőn hanem lassan megy fel.
Dobálózol a szavakkal de nincs kézzel fogható bizonyítékod.
További szép estét és Boldog meghitt karácsonyt!
 
Utoljára szerkesztve:

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Megkérném a biráló admint hogy a videóban látható Accunt ID-t derítse ki kérem ID: 44517
Igazából nem is értem mit írsz, mibe egyeztem bele hogy én hova menjek? a mellényes szitut értelmezd át mielőtt vaktában írsz kérlek.
Szerintem én a helyedbe aludnék egyet, és másnap átolvadnám miket is írtam. Boldog Karácsonyt!
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Szép estét az Uraknak! A továbbiakban én fogom bírálni a panaszkönyvet!
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Elsősorban Rider felé szólnék. A két link számomra nem elérhető, kérlek javítsd. A golyóálló mellény egy kiegészítő, mely az RP szituáció formáját színesíti, nem köteles hordani, saját IC felelősségre hordja/avagy nem hordja. A PK alábbi részére pontot tennék.

Továbbra is várom a linkek javítását!
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Hoppá! Látom letörölték a videókat de semmi gond, készítettem én is! Itt a videó: https://streamable.com/gjprou
Ráadásba én már kiderítettem ki volt az illető aki a videón szerepelt és kilőtt, itt is van: Madelene Blix
Nekem a teljes videó megvan arról az akcióról.
Boldog Karácsonyt!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Skyler és dr3X

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Jóreggelt első sorban. Látom emlegetnek ismét egy olyan pknál amit már egyszer elbíráltak, na sebaj. ?Videók nem törlődtek csak a link frissítve lett.? Nem az első, hogy fölösleges "bosszú pk" érkezik rám, na mindegy az sem probléma. Viszont ez már egy nagyon elcsengett ügy amivel a pk nyitója úgy érezte muszáj újratárgyalni pedig már valaki elbírálta helyben az ügyet. Ezt a pkt csak úgy veszem mint a többit, szimpla vesztés utáni "rage pk", megtudom érteni én is szoktam ideges lenni. Szóval "Boldog Karácsonyt" nektek is. :eek:
Linkek: https://streamable.com/s1p1f8 Meghalt az úr.
Mellényes cucmó: https://streamable.com/5z2g7t
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: aaandor

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Hali! Vedd aminek akarod, az ügy nem lett megbeszélve mert nem tudtunk dűlőre jutni sajnos, ezt a TS3 ügyet meg ne is emlegessük ott amilyen stílust megengedtetek magatoknak... mindegy nem ide tartozik, szóval hívhatod tőlem vesztes bosszúnak vagy aminek akarod titulálni.
A lényeg az ami a videón is látható, sötétített üvegen keresztül számomra nem elég pontos távolságból! Megállapítottad hogy én nem Rendvédelmis vagyok ez az egyik, a másik az hogy te nem láttál nálam fegyvert és nem is fogtam rád, semmilyen fenyegető helyzetbe nem kerültél ezért nem is értem, hogy miért nem lehetett volna felszólítani mielőtt kilősz?
Mivel kiderült hogy ki is látható a videón szerkesztem a témát.
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Nos, megtekintettem mindkét fél által feltöltött videót. Véleményem szerint se volt látható Rider_El_Mirador a rendvédelmi szerv szolgálati gépjárművében, illetve ha láttátok is... nem tudhattátok, hogy fegyveres/avagy fegyvertelen. Illő lett volna felszólítani, legalább egyszer.
A rendvédelem részéről kíváncsi lennék a logokra, hogy esetleg jelentették-e az eltulajdonított járművet, hisz ebben az esetben fordulhat a kocka.
Abban az esetben ha megvan az aznapi logotok, kérlek töltsétek fel.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Sötétített ablak nincs a szerveren, Ts stílusom csak olyan amilyet Rider is megengedett. Lövöldözési területen belül viszont felszólítani nem vagyok köteles mivel akármikor lelőhettek volna. Így csak annyit tudok mondani már egyszer elbíráltátok Marshall, 2x nem fogom az elbírált ügyet folytatni. Mielőtt elfelejtem az egész ügy azzal zárult, hogy Rider erősködve akarta Bence szuperadmint megkérdezni, hogy reális-e. Aztán zárult annyival, hogy mindenki mehet a maga útján. Ennyi.
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Nos, Russo! Az alábbi ügyet Ayala bírálta amelyet én is végig hallgattam. Továbbra is a rendvédelem oldaláról kíváncsi lennék az aznapi logra, hiszen ebből kideríthető, hogy volt-e govolva, illetve hogy történt-e információ átadás, gondolok itt a rádiózásra a szolgálati gépjármű eltulajdonításáról, ellenben alaptalanul lett lelőve a Rider_El_Mirador.
 
  • Tetszik
Reactions: derrick

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Nos, Russo! Az alábbi ügyet Ayala bírálta amelyet én is végig hallgattam. Továbbra is a rendvédelem oldaláról kíváncsi lennék az aznapi logra, hiszen ebből kideríthető, hogy volt-e govolva, illetve hogy történt-e információ átadás, gondolok itt a rádiózásra a szolgálati gépjármű eltulajdonításáról, ellenben alaptalanul lett lelőve a Rider_El_Mirador.
Hali, ezzel egy probléma van csak. Azóta mivel aktív játékosa vagyok a szervernek elpörgött a logom bőven és mivel az utolsó logom a mappában 12.21 így nehéz lesz azokat előhorgászni. Illetve még mindig a szerveren nincs sötétített ablak(("Sötétített üveg" ))illetve egy lövöldözés helyszínén biztosan egy rendvédelmis kocsiban civil ruhában nem fog ülni így logikus, hogy kilett lőve a kocsiból. Ráadás ő egy már lezárt ügyet szeretne újrabírálni amit tudomásom szerint nem lehet. Meg ha jól emlékszem 48óra elteltével nem nyit az úr pkt akkor már az egész ügy semmis. :) Amit amúgy hozzá tennék az egészhez, annyi csak nemtudom mennyire figyelitek, de nekem feltünt Rider ellenszenves viselkedése, illetve a rosszindulata mivel látszik, hogy csak a jailra megy mikor tudja jól, hogy ez az ügy már bírálva lett, szankcióról nem kerültszó, ráadás még a 48 óra eltelte is megvan bőven az ügy óta, így tehát szerintem már nincs életjele a pk-nak mivel nem időnbelül lett nyitva.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Russo, ugyan azt szajkózod egyfolytában...
Ril köszönöm a HSZ-t de nem vagy megemlítve a PK-ban, most nézd végig a videót: https://streamable.com/s1p1f8 Russo az autó másik oldaláról állt, és azt a szemszöget vedd figyelembe kérlek.
Nem is értem miért vitatkoztok, olyan dolgokkal próbáltok érvelni ami nevetséges, két dologra kéne válaszolni nem egy regényt írni értelmetlenül.
Hogy tudtál azonosítani? idézem magam "A TE SZEMSZÖGEDBŐL" hogy én ki is vagyok.
Miért nem szólítottál fel mielőtt kilősz? minden esetben felkell mindegy hogy lövöldözés vagy akármi zajlik.
Nekem megvan aznapi logom és nem volt GOV, szívesen elküldöm neked ha gondolod Marshall.

UI:Az egész akcióról is van egy teljes videóm abba sincs GOV, szívesen elküldöm azt is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Elmondtam "kedves" Joker vagy Rider nekem tökéletesen látszódtál a kocsiban, +30 fényerő van a monítoromra adva azt is elmondtam. Lövöldözés helyszínén nemfogok felszólítgatni mert ugyanúgy lelőhettetek volna. Akkor még mindig hozzáteszem aktív player vagyok a szerveren ami azt jelenti napi szinten játszok és az utolsó log fileom az 21. Te videódban is tisztán látszol az autóban "sötétített üveg". Viszont hamár az érveim nevetségesnek tartod akkor én meg az egész PK-t annak tartom mivel Ayala elbírálta Marshall jelenlétében az ügyet még 19.-én. :) Az akció is elég vicces volt civilek, Cartel, Irish érdekes egy kombó. Az egész elő rp érdekes lehetne egyébként. Ja meg a videó is ahol engem akartál bemocskolni mert nemvolt rajtam mellény miközben a társaid lefűrészeltel tologatták a Skodát ami mögött bújkáltunk. Lehet ezt is a "tagommal fogod szíveztetni" mármint a hozzászólást, de egyébként a pk-ra nem egy személy megmondta, hogy bosszú pk a javából, rosszindulat, sav a részedről. Amit már én is biztosan állítok. Az ügy óta már egyszer beszéltünk az egészről ott idézem "Megyek Bencéhez" ezt hajtogattad utána ha jól emlékszem 23.-án is csak úgy rámírtál "tudunk beszélni?" idézem. Ez már egy határt át rúg. Szenteste napján egy bosszú pk egy olyan személytől aki "megakarja mutatni" a rendvédelemnek mert nem vettékfel armyba a stílusa miatt. Megértem az illegált is, de ez már akkor is kész. Aznap ráadás 8 ATM,1 sima bank, 1 Aranybank lett rabolva csak általatok, érdekes aznap,ha tévedtem javíts ?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Ego és saca

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Russo, ugyan azt szajkózod egyfolytában...
Ril köszönöm a HSZ-t de nem vagy megemlítve a PK-ban, most nézd végig a videót: https://streamable.com/s1p1f8 Russo az autó másik oldaláról állt, és azt a szemszöget vedd figyelembe kérlek.
Nem is értem miért vitatkoztok, olyan dolgokkal próbáltok érvelni ami nevetséges, két dologra kéne válaszolni nem egy regényt írni értelmetlenül.
Hogy tudtál azonosítani? idézem magam "A TE SZEMSZÖGEDBŐL" hogy én ki is vagyok.
Miért nem szólítottál fel mielőtt kilősz? minden esetben felkell mindegy hogy lövöldözés vagy akármi zajlik.
Nekem megvan aznapi logom és nem volt GOV, szívesen elküldöm neked ha gondolod Marshall.

UI:Az egész akcióról is van egy teljes videóm abba sincs GOV, szívesen elküldöm azt is.

Várom a logot Rider! Addig is kellemes ünnepeket!
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
https://imgur.com/a/ydcGh0i Ezekre vetnék egy pillantást, és szerintem érthető lesz az egész helyzet. Remélem tudtam segíteni továbbiakban várom az újrabírálást.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
A felesleges veszekedések elkerülése végett bírálatig zárom a panaszkönyvet!
 
  • Imádom
Reactions: fatmarco és Russo

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Tiszteletem! A panaszkönyvet jogosnak ítélem. Madelene Blix-et 300 perc adminjailel szankcionálom "DM" indokkal.
A szabályzat előírja, hogy:
jQANGpb.png
Tehát, következtetéseket levonva "GOV" után lehet kiadni tűparancsot a lezárt területre behatoló személyekre. Se a GOV, se a terület lezárása nem történt meg a rendvédelem részéről.

illetve,
Nfts7Jf.png
A logban és az elküldött videókon is jól látszik hogy nem történt felszólítás. Az érintett személy nem bizonyosodott meg arról, hogy fegyveres-e a célszemély, rendvédelmi szerv tagja/avagy egy egyszerű civil. Nem volt nyomós indoka megölni Rider_El_Miradort.
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
A Panaszköny zárható/helyezhető
Szerveren kiosztva Marshall által. ~ Atticus
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.