Rider El Mirador Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Rider El Mirador >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Lenna Santos >

[#3] Születési helye, ideje:

< Los Santos 1995.04.14 >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Los Santos Temple 11. >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Főnyomozó >

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 2020.04.09 >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Szeretnék egy igazi kiképzésben részesülni, megmutatni hogy elszát vagyok és tudok csapatban dolgozni. Sok Tapasztalatot szereztem az itt létem alatt és úgy érzem készen állok egy kiválló csapathoz tartozni. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Mint emlitettem sok tapasztalatot szereztem az itt létem alatt, soha nem volt rám panasz a rámbizott feladatokat 100%-osan teljesitem és remelük tuduk csapatban dolgozni. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Talán a legrosszabb tulajdonságom az hogy törekszek mindig a legjobbra, sajnos néha túlzásba is esem. Más negativ tulajdonságot nem tapasztaltam. >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< A túszejtők küldenek egy bejelentést hogy túszt ejtettek, ilyenkor az NNI inzézi a túsztárgyalást, vannak erre a feladatra speciálisan kiképzett emberek. Majd elmondják a követeléseiket és megbeszélik a helyszint, ha sikeresen megtörtént a túsz átadás a Rendvédelem ilyenkor akcióba lendül. PL: Egy gyárban van a túszejtés... Behatolási sorrend:Tek,Merkur,NNI, a rendőrség általában a helyszint biztositja. a behatolás után jó esetben a kiképzett emberek elkapják a bűnözőket. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Felmérem a seb súlyosságát és az alapján fogok dönteni, tegyük fel egy lőtt sebröl van szó, akkor egy nyomókötést fogok alkalmazni amig a segitség meg nem jön. >
 
B

Bodo

NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Bodo O'Wyse Ezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.