Ricsi V2 SzuperAdmin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ito_ka >

Panaszolt fél admin neve:
< Ricsi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az előző PK-m semmi megmagyarázással zárta le, kiadja a játékosoknak az UCP-jét, havernak bírál PK-t. >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/smexy.122450/ >

Megjegyzés:
< Mindenek előtt olvassátok el a linken található összes HSZ-t, mindent.

Az a vicces, hogy próbáljátok rám erőltetni azt, amit egy Adminisztrátor fogad el. Ti most komolyan szórakoztok velem, vagy mi? Amióta nem tudjátok rám verni, azt amit Scottra is, hogy tud ti kitaláljátok hogy tud az ember a Soyer multiaccuntjáról, miközben nem és konkrét campelitek SzuperAdmin, meg Főadminként az UCP-m, meg a szerver tevékenységeim. Az Adminisztrátor járatja le a szervert, mert ilyen neveket fogad el, de én vagyok kiszemelve? Azt sem értem, hogy mi van akkor, ha megírom ezeket a neveket. Ameddig egy Adminisztrátor nem fogadja el nem lehet belekötni, akkor max az Adminisztrátorba. Tényleg elgondolkodtató lehet a játékosok számára, hogy ha nem felel meg egy játékos a "követelményeiteknek", akkor már be is kell sározni generált, piti, random indokokkal. Így játszon az ember V2-őn, hogy nem tudja mikor fogják kitúrni a SzuperAdminok, meg a Főadminok? Sok kérdés, kevés válasz. Egy normális választ nem kapok, csak azt hogy az én hibám. Az én UCP-m, nem másé. Látják az Adminisztrátorok, ha el van utasítva egy névváltás, nem véletlen van. De ahogy kaptam Facebookon az infókat hallom, hogy nem csak engem akartok kitúrni. Vagy specelve, vagy ucp campelve vannak az emberek, ehj... hogy működik ez de most komolyan, valaki magyarázza el. De igen, komolyan gondoltam a nevet. Egyik délután random beírtam semmi fun/rossz szándékkal ezt a nevet és arra gondoltam, hogy miért ne írnám meg névváltásnak. Haver mondta, hogy ez félreérthető, én meg mint egy arra számító ember, hogy korrektek lesznek vele az Adminisztrátorok a See MTA V2 szerverén mondtam, hogy ha valami probléma lesz vele úgy is szólnak. Sajnos rosszul számítottam. Nem tudom, nem rossz érzés, hogy SzuperAdmin, meg Főadminként akartok mindent átforgatni csak egy indokért, hogy kicsesszetek a játékossal? Ha már a játékosok hozzák a pénzt a Systemnek azért arra gondolhatnátok, hogy nem taszítjátok ki őket csak mert nem tetszik a srác. :D



Rájöttem, hogy feleslegesen harcolok azért, hogy Ito_Ka a nevem, mikor még azt sem tudja senki sem megmagyarázni, hogy az Adminisztrátor járatja le a szervert, mert elfogadja a névváltást..., ne mondjátok azt, hogy az UCP-n attól még ott van, mert azt csak az Adminteam látja.

A másik dolog meg, hogy azért ez a nevem, mert ezt találtam ki. Szerverre fel sem járok már egy ideje, azt sem mondhatjátok hogy azért írtam, hogy nevessenek rajtam IG. Tudom ám, hogy várjátok mikor fogok ideges lenni és olyat írni, amiért kirakhatnak, de sajnos ilyet nem írok. Még csak azt sem mondhatjátok, hogy nem az a cél, hogy kirakhassatok mindenhonnan, mert Ts-en mikor elhúztatok a Soyeres ügy miatt hatan voltatok ott és mind a hatan rám akartátok erőltetni, idézem "most szóltad el magad, felesleges tagadnod" szövegek voltak. Nulla bizonyíték van ellenem, lehet azért, mert figyelek arra amit csinálok, de az is lehet hogy csak jókor jó helyen vagyok, vagy hogy csak olyan emberekkel beszélek/beszéltem akik tudják mi az a csend rólam, vagy mind három, az is hogy egyik se, lehet hogy semmit sem csináltam. Tényleg kezdem magam szégyellni, azért kell küzdenem, hogy a nem jogos ban lekerüljön. Na mindegy, ez a szöveg is elhúzódott kemény tíz perc alatt, a lényeg hogy:



Továbbra sincs bizonyíték arról, hogy tudtam Soyer Multiaccjáról,

Továbbra is a szerver lejárató Adminisztrátor helyett kapok én szankciót,

Továbbra sem értem, miért jó ez nektek hogy egy fórum látja mi történik a szerveren, ha egy ember nem tetszetős,

Továbbra sem értem miért rakjátok kifele a játékosokat, akik nem tetszenek, mikor ők hozzák a pénzt a szervernek.



Mi az, hogy komolyan gondolom azt, hogy kimagyarázom? Még szép, mikor az Admin akit TI vesztek fel fogad el egy névváltást és a játékos rossz. Vagy mi, pár év után egyről a kettőre változott az, hogy az Adminisztrátor gondja, ha elfogad egy "FUN" névváltást? Ezt már csak az is tanúsítja, hogy a Jak_ivok név INGAME lett átírva, mert hibázott az egyik Admin és felkerestek IG, akkor is utolsó esélyes voltam, hiába ide is minden, meg úgy amúgy is..., semmi sincs ellenem, semmi. Mindenre kaptam UB-t, amit bizony nem más, mint ti adtatok, meggondolás meg nincs, szóval sajnos ez ilyen. Egy olyan indokot nem tudsz/tudtok adni amiért jogos lenne ezután a ban, köszönöm. :) Ja igen és Smexy még csak próbaidős Főadmin. :confused:
+Edit: Ito_ka (Itoka) egy vezetéknév. :D

Ezt akartam odaírni az előző PK-hoz, de nem volt esélyem ezt leírni, mert hirtelen le lett zárva.
>
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
Teljesen igazad van abban hogy az admin is hibás valamilyen téren mivel elfogadta a névváltásodat, de ez nem mentség arra amit csináltál.
Világosan tudod milyen UCP-vel rendelkezel, ez alatt értem a jaileket illetve a kitiltásaidat, nem gondolom hogy abban a helyzeben állsz hogy megengedj magadnak ilyen névváltási kérelmeket mint amilyenek az előző PK-dban is előkerültek.
Tévedésben vagy, annyira vagy hibás ilyen téren mint az admin, sőt jobban...

" Továbbra is a szerver lejárató Adminisztrátor helyett kapok én szankciót " - Saját magadat járatod le ezekkel a névváltásokkal:

61851Milos_Bere_nyiJak_ivokCsaládba lépés.2019-07-08 01:57:52Elfogadva
61995Jak_ivokJaki_Beke_RugosCsaládba lépés.2019-07-15 16:54:24Elutasítva
(Majd amikor a "Jaki_Beke_Rugos" el lett utasítva akkor: )
61996Jak_ivokLorinczfalwi_GustavoIn-Game2019-07-15 17:30:53Elfogadva
Most pedig:
68816 Derevichotkatha_Misoptakhato_Varikovic Ito_Ka Uj szerepjatek2020-06-01 17:56:37 Elfogadva

Világosan látszik hogy nem gondolod komolyan azt amit csinálsz és nem értem miért erőlteted ezeket a PK-kat, nem az adminba kell megtalálni a hibát, nem egy játékost banoltunk már ki fun névváltás miatt.

"Továbbra sincs bizonyíték arról, hogy tudok/tudtam Soyer Multiaccjáról" - Ennek az egésznek már rég nincs köze a Soyerhez, ezt a témát egy 10 perc alatt sikerült megbeszélnünk TS-en, azóta pedig szóba se került.

A PK-dban pedig világosan látszik hogy nagyon jól tudod hogy FUN névváltást írtál viszont "csak az admin, csak az admin" :D Nem hiszem hogy 6 jogos bannal neked ilyenekkel kellene foglalkoznod.

Véleményem szerint Smexy teljes mértékben jogosan banolt ki, én is ezt tettem volna ha én találom meg a névváltásodat, emellett Ricsi pedig teljes mértékben jogosan zárta le jogtalanra az előző PK-dat, sajnos ezt nem bírálhatom el, viszont a véleményemet el szerettem volna mondani mivel úgy gondolom hogy hamár hülyeséget csinálsz akkor ne a másikba keresd a hibát ha jogosan szankciónál. :D
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Ebbe akkor is belelehet kötni, mégpedig úgy, hogy semmit sem tudtatok arról, hogy mi a tervem a névvel, hogy ha 2020-05-12 14:40:41 -kor voltam utoljára a szerveren, a névváltás pedig rá közel egy hónapra történt. Tegyük fel, hogy nem akartok kirakatni. Még akkor is ott van az, hogy ilyen kihagyással a névváltás és az utolsó aktivitásom között, nem keresett fel, hogy mi a tervem a névvel főleg úgy, hogy még a névváltás után SEM mentem fel a szerverre, ergo tényleg egy porszemnyi fogalom sem volt a név eredetéről, szándékáról. Viszont, ha tényleg fontos a játékos jövőbeli esetleges cselekvése a szervert nézve, az adott Adminisztrátor felkeresi a játékost és utánajár a dolgoknak, még attól függetlenül is, hogy a játékos egy, vagy akár több kitiltással rendelkezik, amik deaktiválva vannak. Mivel se felkeresve, se offjailezve sem lettem feltételezhető az, hogy az adott Adminisztrátort nem érdekli a játékosok sorsa a szerveren. Egy éves, figyelmen kívül, vagy épp átírott nevek továbbra sem értem hogy jönnek ide.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Nem kiforgatni kell a dolgokat, nem fog téged az admin felkeresni hogy mit szeretnél egy Itóka névvel, ettől még nem jelenti azt hogy az admin nem foglalkozik a játékosokkal mivel az adminok minden nap azért jönnek fel a szerverre hogy a ti játékélményeteken segítsen. :)
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
https://japanese-names.info/first_name/itoka/ Vietnámban, kínában, japánban használatos név.
Edit: Elsőre én sem tudtam, hogy van ilyen név, mivel ahogy mondtam random találtam ki egy délután. Bizonyíték arra, hogy random neveket szoktam kitalálni(V3, LV, V2):

Aramor_SuronIn-Game2019-10-07 20:32:54Elfogadva

Kaye_SuthIn-Game2019-12-12 16:57:01Elfogadva

Zou_XieCsaládba lépés.2018-07-24 19:35:19Elfogadva

Takashi_ShikadaCsaládba lépés.2018-12-16 14:51:41Elfogadva


Dordo_KhalostaIn-Game2019-06-23 07:09:21Elfogadva

Derevichotkatha_Misoptakhato_VarikovicUj szerepjatek.2020-05-17 15:34:44Elfogadva
Sokszor szoktam nézni nevet, de szeretek random fejből kitalált neveket is használni, néha van hogy tényleg van ilyen, van hogy nincs. Ezúttal tényleg van ilyen név, attól független hogy a fejemből csöppent ki. Ezzel már bebizonyítottam szerintem mindent ártatlanságomról, szóval még ha maradhatna is a ban ott van az, hogy nem fun név, attól függetlenül hogy kinek hogy jön le a nemzetiség miatt. Tulajdonképpen ezzel a két érvnek nevezhető dologgal leírtam mindent, innen már nem lehet mit kitalálni. Ezért is kereshetett volna fel Smexy a névvel kapcsolatosan. Bemásoltam mindent, leírtam mindent, mindenre tökéletes HSZ-t írtam, nem lehet erre már mit mondani, hogy bizots FUN, stb. Tulajdonképpen azzal jövök ki nyertesen a PK-ból, mert magamnak generálom sokszor a nevem, ezzel is bizonyítva az érdekes, "random" személyiségem a nevekre és sok minden másra értve.
 
Utoljára szerkesztve:

TheMettyu

Veteran ?
2019. 02. 24.
122
101
22
Germany
V4 karakter
Matthew Kydd
LV karakter
Matthew Kydd
V2 karakter
Matthew Kydd
Halihó!

Én fogadtam el a név váltásod, természetesen figyelmetlenségből.
Hibás vagyok, ez tény.. ugyanakkor te sem bújhatsz ki a felelősség alól, hisz megírtad az nv-t.
Nem azért vagyunk adminok, hogy a te ilyesfajta kérelmeiddel szenvedjünk, ha nem tudsz olyat kitalálni ami a közösségi normáknak megfelel akkor szerintem ne csodálkozz.
Számtalan player részesült kitiltásban azért, mert ilyen és ehhez hasonló fun név váltásikat írt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.