Ricky D Edgar jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ateszk

Újonc
2019. 01. 10.
8
20
LV karakter
Ilyushin Slava
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
Ricky D Edgar/COLOR]

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
Régebb óta játszok a szerveren. Még 2016-ban kezdtem és kb 1 év kihagyásom volt, ez idő alatt új számitógépre tettem szert és a régi fiókom bejelentkezői adatait már elfelejtettem igy hát új karaktert kezdtem, nem olyan régen. Jelenleg 5-ös szinten vagyok, de valószinüleg, ha bekerülnék a frakcióba az aktivitásomnak köszönhetően egy hónap alatt 15-ös lennék.

Hányas szintű vagy?
Jelenleg 5-ös, de mint emlitettem ez valószinüleg rohamosan fog növekedni illetve régebb óta játszok a szerveren.

Hány éves vagy?
18

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Az egy éves kihagyásom előtt eléggé sok frakciót megjártam, de jelen állapotban még nem voltam egyben sem.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Régen is voltam és nagyon szerettem a frakciót a szerelgetéseket és az RP-t amit régebben kisért a frakció. Ezt, ha lehet a jövőben nagyon szivesen szeretném folytatni és érvényesiteni itt is.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Természetesen igen.

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
Nagyjából napi 4-5 órát, persze ez hétvégénként duplájára növekedne.

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
A nevem Kiss Attila jelenleg 18 éves vagyok. Szabadidőmben szeretek sokat foglalkozni a PhotoShop-al és az MTA-val. Természetesen ezt a kettőt ötvöztem és néhai szerver designolásokkal is foglalkozok, de természetesen alapszinten értek a LUA programnyelvhez is amelyet néha érvényesitek csak is saját szórakozásra. Jelenleg műszaki informatikusnak tanulok iskolámban 11 osztályban. Sokat foglalkozok szakmámmal, számitógépszereléssel és programozással ütöm az időmet, de mivel emlitettem, hogy nemrégen újra kezdtem az MTA-t ezzel együtt régi kedvenc szerveremet a V2-t. Már eléggé hiányzott a szerver és újra szeretnék rajta játszani, mert nagyon sok régi élmény köt ide. A régi karakteremet, 45-ös szinten nagyjából 56 ezer perccel hagytam ott. Nagyon bánom, hogy már nem találtam meg a régi serialom, hogy tudjam ott folytatni ahol abba hagytam, de ez igy alakult. Remélem ezzel a fiókkal is szépen betudok illeszkedni és újra folytatni a V2-t. Utóiratként annyit, hogy nem tudom miért helyezi be kétszer a linket az UCP-nél, de ott van.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Normálisnak tűnsz, lap sem lett rossz. 1 esélyt szerintem megérdemelsz, de majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki és Ateszk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.