Rick R Black -> Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rick R Black

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan Jail, egyoldalú bírálás, egyik fél figyelembe se vétele

Bizonyítékok:

[AdminJail]: Ruben bebörtönözte Rick R Black-t 280 percre.
[AdminJail]: Indok: NonRP + PG



Megjegyzés:
Vígan utaztam SF fele egy Range Roverben, mikor kaptuk a fülest rádióban:
Junior D Salvatore mondja ((rádióba)): hello
Junior D Salvatore mondja ((rádióba)): elkaptak
Junior D Salvatore mondja ((rádióba)): BB gyár
Kiértünk és szemtanúi voltunk, hogy társunkat bepakolják egy furgonba, üldözni kezdtük többen is. Az NNI-s m5 derbyzni kezdett, de még NNI bázis előtt utolértük őket és tűzharc lett belőle. Sajnálatosan meghaltam. Majd felszedett Ruben, és hívott TS-re, mondtam neki elég világosan, hogy NEM tudok felmenni. Erre az egészet elintézték nélkülem. Úgyhogy közben ott álltam IG és vártam, hogy kérdeznek-e...
[Segítség] Admin[1] Ruben: Ez tiszta sor, az ügyintézés pedig TeamSepak-en történt, ilyenkor sajnos ebből kimaradsz !
Ez is micsoda? Mondtam, hogy nem tudok felmenni... A TS használatára GA nem kötelezhet, és ha ügyhöz tartozok akkor igenis OOC fogjuk megbeszélni, olyan nincs hogy a másik fél felmegy, velem még OOC se áll szóba :ROFLMAO:d még is mit képzelsz magadról?
plusz azt se tudjátok IRL ilyenkor hány ember van NNI bázison, szabadnap van, lehet hogy csak a portás van bent... Nem egy katonabázisra törtünk be, hanem egy nyomozó iroda előtt rajtaütöttünk.... És akkor hol PG? Meg milyen NONRP? Annyira élem, hogy nélkülem megbeszéltek mindent, PEDIG mondtam hogy "NEM" tudok felmenni TS-re. Ja és IRL az NNI mivel csak nyomozó iroda, nem bázissal rendelkezik hanem hivatallal, tehát nem PG, de mégis ennyivel lerendezitek az ügyet...
A PANASZHOZ HOZZÁSZÓLHAT: Myron R Black, Junior D Salvatore, Russo De Bracco
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Zacsii és aKrisz
R

Ruben

Sziasztok !
4-en voltatok jelen, ebből Myron lelépett Te nem tudtál jönni TeamSpeak-re így a frakciótársaid képviseltek Téged az ügyintézés során.
Szeritnem ez idáig tisza sor, arról, pedig, hogy ki várt kire, szerintem nem kell vitát nyitnunk !
[2019-04-06 16:15:12] [Output] : *** Ruben elővett egy fegyvert. (Uzi)
[2019-04-06 16:15:29] [Output] : Rick R Black: (( halooo ))
[2019-04-06 16:15:34] [Output] : Luis C Whitfield: (( ts ))
[2019-04-06 16:15:34] [Output] : Ruben: (( Várlak TeamSpeak-en ! ))
[2019-04-06 16:15:39] [Output] : Rick R Black: (( most nem tudok menni ))
[2019-04-06 16:15:42] [Output] : Rick R Black: (( én csak rádiót akptam ))
Továbbá, az adminügy során elhangzottak alapján bevitték a társatokat az NNI-sek, aki NonRP-vel rádiózott Nektek.
Ezt követte pedig, az, hogy Ti elkezdtétek üldözni az NNIseket aki bevitte a társatokat, majd az NNI HQ előtt, a kapuban fényes nappal tüzet nyitottatok rájuk. Szeretnék Neked linkeln iegy képet, az IRL ilyen és ehhez hasonló létesítményekről. Ha az egész szervezet megtámadta volna, még talán azt mondom , hogy oké. de összesen 4-en kezdtetek tűzharcba a Nemzeti Nyomozó Iroda előtt.
image
Arra térnék, még ki, hogy semmibe Vettelek, akképpen ahogy a rendvédelemnek, a Te frakciódnak is megvolt arra a joga, hogy megvédje álláspontját. Mivel többen követtétek el a szabálysértést ezért, nem hallgattam meg minden egyes tagok különbontva, tekintette a személyes problémádra is, hogy nem tudsz megjelenni TeamSpeak-en. Az ügyintézés gyorsasága volt az egyik fontos tényezője a dolognak!
Várom a bírálást !​
 

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Nem. És itt nem Frakcióról van szó, hanem egyénekről.
Az, hogy NonRP-sen rádiózott, úgy az egésznek meg sem kellett volna történnie. A létszám egyenlő volt. És ha IRL-re hajazunk, ugye nem FBI van hanem NNI. (Ha ilyen jól googlezol, kérlek keress már rá az NNI "hq"'-ra, csak mert az FBI főépületével nem sokra megyünk.)Ugye el kell ismételnem, hogy nemzeti nyomozó iroda, a készenléti rendőrség, ún. alosztálya. Egy hivatal. Hivatal előtt, maffiás, létszámban egyenlően nem lövöldözhet, ha azt megköveteli a helyzet?! Dehogynem, láttunk a szerveren ennél már durvábbakat. Engem ugyanúgy nem hallgattál meg, pedig világos volt, hogy nem tudok menni. Ergo, figyelmen kívül hagytál, GA-ként tudtommal ilyet tilos. És sajnos megint nem értettél meg, GA nem kötelezhet senkit TS-re, olyan nincs, hogy amit a PM-ben leírtál:
[Segítség] Admin[1] Ruben: Ez tiszta sor, az ügyintézés pedig TeamSepak-en történt, ilyenkor sajnos ebből kimaradsz !
Ja és tőlünk maximum 1ember volt fent TS-en, AKI mellesleg nem nagyon volt tanúja a lövöldözésnek, ő csak a furgonban ült, míg egy rakat PD-s ugye ráért ts-en és egyszerre bementek. Gondolom te ezt is Fairnek tartod. Tudtommal, ha nem tudunk rendes TS beszélgetést csinálni, hogy mindkét fél teljesen egyenlően tudja képviselni magát, úgy nem lesz TS-en elintézve az ügy.
 
R

Ruben

fél teljesen egyenlően tudja
4 rendvédelmis és 3 illegálos volt jelen, ebből kettő a Te frakciódbol, az arányok erőssen megvoltak.
A lehetőséged megvolt arra, hogy részt vegyél az ügyintézésben, nem éltél Vele. Ha 7 emebr azt mondja, hogy TeamSpeak, akkor egy kedvéért nem OOC fogjuk intézni az ügyet, szerintem ezt meg tudod érteni. Az utolsó hozzászólásom volt a Panaszkönyvhöz.
A fórum szabályzatot, pedig szerintem tartsuk be ! Várom a bírálást !
4.) A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet!
Büntetés: 40-80 büntetőpont.
 

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Hát akkor tartsd be :unsure: Én betartom...
Tudtommal az előtted levő hsz-t tilos idézni!

Igenis, ha én nem tudok TS-re menni, akkor ha a TS beszélgetést megtartjátok, ugye unfair képviselési esélyekkel, akkor legalább OOC hadd képviseljem már én is magam, ha nem nagy kérés. Nem csak szó nélkül bepakolsz.
Nem kaptam választ, hogy miért PG, az NNI hivatal (mert ugye IRL az van) előtti lövöldözés, továbbá hogy mi NONRP? Sajnos eddig nem sok mindent hoztál fel, így várom én is a bírálást!
( ui. mivel te nem másoltad be az NNI főbejáratát, és ezt a PM-et küldted:
[Segítség] Admin[1] Ruben: Telejsen irreális, még ha előtte is történik ez ! IRL olyan helyről beszélünk ahol rendőrök nyomozók hemzsegnek !
[Segítség] Admin[1] Ruben: NNI HQ mellet semmilyen esetben nem fogsz elkezdeni lőni, szerintem ez tiszta sor)
Entrace%2C_Nemzeti_Nyomoz%C3%B3_Iroda%2C_Budapest.JPG

akárhogy is nézem, itt nem lehet annyira hemzsegni. Az NNIről van szó, nem egy katonai támaszpontról.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Sziasztok !
4-en voltatok jelen, ebből Myron lelépett Te nem tudtál jönni TeamSpeak-re így a frakciótársaid képviseltek Téged az ügyintézés során.
Szeritnem ez idáig tisza sor, arról, pedig, hogy ki várt kire, szerintem nem kell vitát nyitnunk !
[2019-04-06 16:15:12] [Output] : *** Ruben elővett egy fegyvert. (Uzi)
[2019-04-06 16:15:29] [Output] : Rick R Black: (( halooo ))
[2019-04-06 16:15:34] [Output] : Luis C Whitfield: (( ts ))
[2019-04-06 16:15:34] [Output] : Ruben: (( Várlak TeamSpeak-en ! ))
[2019-04-06 16:15:39] [Output] : Rick R Black: (( most nem tudok menni ))
[2019-04-06 16:15:42] [Output] : Rick R Black: (( én csak rádiót akptam ))
Továbbá, az adminügy során elhangzottak alapján bevitték a társatokat az NNI-sek, aki NonRP-vel rádiózott Nektek.
Ezt követte pedig, az, hogy Ti elkezdtétek üldözni az NNIseket aki bevitte a társatokat, majd az NNI HQ előtt, a kapuban fényes nappal tüzet nyitottatok rájuk. Szeretnék Neked linkeln iegy képet, az IRL ilyen és ehhez hasonló létesítményekről. Ha az egész szervezet megtámadta volna, még talán azt mondom , hogy oké. de összesen 4-en kezdtetek tűzharcba a Nemzeti Nyomozó Iroda előtt.
image
Arra térnék, még ki, hogy semmibe Vettelek, akképpen ahogy a rendvédelemnek, a Te frakciódnak is megvolt arra a joga, hogy megvédje álláspontját. Mivel többen követtétek el a szabálysértést ezért, nem hallgattam meg minden egyes tagok különbontva, tekintette a személyes problémádra is, hogy nem tudsz megjelenni TeamSpeak-en. Az ügyintézés gyorsasága volt az egyik fontos tényezője a dolognak!
Várom a bírálást !​


Ezzel az egésszel csak annyi a gond, hogy mi BB-től követtünk egy furgont 2 kocsival ami folyamatosan nekünk jött és felborított minket amíg oda nem értünk az NNI HQ-ra. Valószínűleg az NNI-s úriemberek rádióztak, hogy követik a furgont és segítséget kértek. Amint odaértünk NNI HQ-ra már rögtön lőttek minket oldalról, tehát nem tudtunk mit csinálni mi is elkeztünk lőni az NNIre és így alakult ki a "NonRP + PG" amit alapvetően nem értek ,hogy miért lenne PG az,ha 2 kocsi követ egy NNIs furgont amiben 3 NNIs és egy bajtársunk van. Az már más tészta, hogy HQn mi volt, az már az ő hibájuk, hogy oda mentek mikor tudták, hogy követi őket 2 kocsi fegyverekkel.

apatrik válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.

Büntetés:
100 büntetőpont.

Mivel nincs sehol se feltüntetve,hogy hozzászólhatsz,ezért a figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Ja és elfelejtettem mondani, hogy köztünk valaki fegyvertelen volt, az NNI természetesen gond nélkül elkezdte őt is lőni, amit szintén tilos, hiszen 0 felszólítás érkezett. Várom a bírálást, bár még bíráló FA sincs :(

Ui: Sziveskedjenek visszavonni Myron büntetésést, ugyanis szemtanú, így joga van hozzászólni a panaszhoz, a minta meg nem tartalmaz "A panaszhoz hozzászólhat:" részt! De külön hozzáírtam utólag :)
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Sziasztok én fogom bírálni a panaszt.
Mindkét fél felől van kisebb hiba amit észre vettem,de a társatok nonrp-sen rádiózott tényleg.
Szeddd ki Ruben aki még jailben van,különösebb következmény nélkül zárom.
Legközelebb figyeljetek oda ezekre. Rick amennyiben te meg kijelented hogy nem mész fel ne várd el hogy a másik 7 egyszerre fog írni és beszélni. Nem kötelező a ts de ajánlott ilyenkor. Egyszerűbb rajta átbeszélni az ilyet.
 
  • Vicces
Reactions: SADBOY69
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.