Rick R Black -> krts

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rick R Black >

Panaszolt fél admin neve:
< krts >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat (PG,MG playerek felmentése az RP alól) >

Bizonyítékok:
<
Player 1. adminügy közben SMS-zik:
[2020-11-25 20:45:57] [Output] : Admin[2] krts: (( Arról nem tehetek hogy nem jött admin. ))
[2020-11-25 20:46:08] [Output] : *** Alessandro Dominick küldött egy SMS-t
[2020-11-25 20:46:09] [Output] : *** Alessandro Dominick elteszi a telefonját

[2020-11-25 21:11:50] [Output] : Admin[2] krts: (( Vége az ügynek elengedtelek titeket. ))
https://pastebin.com/wKgE7KXW
>


Megjegyzés:
< Nagyon egyszerű volt a dolog. Egy pecás volt Angel Pine parton, akit ki akartunk rabolni. (Kép) Elszaladt, hívtuk KRTS-t hogy intézze az ügyet. Miután krts odagetelte, adminügy közben a srác SMS-ezik, "Alessandro Dominick" hívjuk csak most player1.-nek. (akit raboltunk) IC tesója hirtelen megjelent a közelben "Alessandro Martyn" (player2) és bejelentést tett. Az, hogy mit keresett ott, és miért nem MG, arról nem volt logja. Majd krts végül hagyta Player1et és Player2-t szankció nélkül, amihez joga van, bár elég durva PG és MG volt, illetve Player1 sokáig tagadta is az RP-t. De az szerintem kritikán aluli, hogy véget vettett az RPnek. RPztünk, kimentünk, rendes RP-vel megkezdtük a rablást, 1 órán keresztül vitatkoztunk Player1, Player2vel, majd mindkettejük elmehetett szankció nélkül ÉS AZ ALAP RP ALÓL IS FELMENTÉST KAPTAK. Kérdezem én, hogy RP szerveren, ha 2 Player nem hajlandó RPzni, és szankció nélkül megússzák, akkor mi, akik nem követtünk el szabály sértést, mi jogon vagyunk úgymond hátráltatva, hogy még az adott RP-t se fejezhetjük be, miután két másik játékostársunk hibázott. 1óra ment úgymond kukába ezzel az üggyel, és ismétlem ránk nem volt panasz. Mi jogon menti fel KRTS a playereket RP alól, akik hibátt követtek el? Ez a szóbeli figyelmeztetés meg nem hiszem, hogy szankciónak számít. >
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Oakley

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nos átolvastam a panaszt.
Nem értem krts a gondolatmenetedet. Letisztáztuk már veled TS-en, hogy MG történt.

A panasz jogos, keress fel a napokban TS-en.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami és Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.