Rick R Black -> KicsiKim

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rick R Black

Panaszolt fél admin neve:
KicsiKim

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan Jail

Bizonyítékok:
[2019-02-22 23:55:30] [Output] : [AdminJail]: KicsiKim bebörtönözte Rick R Black-t 60 percre.
[2019-02-22 23:55:30] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC Stílus


Megjegyzés:
Lényegében kedves RP mester barátunk Natasha állítása szerint belénk laggolt 2x, miután átszöktünk vele határon. Két ütközés után a p1-én egy karc se, csak ami eddig is, majd vicceskedve megkérdeztem, hogy godos-e. Ezért admint hívott, pedig senki se kérte. Ezután se tudtunk IC-zni ugye, adminügy miatt. Ezért a képen láthatóakat írtam. Ugye Tamási állítása szerint, javítsatok ki ha tévedek, nincs íratlan szabály. A szabályzatban nincs OOC stílus szabályzati pont. Ergo miféle szabályt szegtem meg? Azt várjátok el a playerektől, hogy mindent szó nélkül tűrjenek? Belénk "laggolt" a P1-es és én mertem azt írni OOC, hogy pirito? Az, hogy van egy alap stílusom, AMIT ugye semmilyen szabályzat nem tilt, attól még nem jár nekem jail... RP szerver nem pedig mások labilis lelkiállapotának megtartása szerver... De azért én kaptam a jailt. OOC mellette, érdekes ez nem volt stílus:
Vasilij Gorkij: (( direkt csinálod ? vagy csak lassú a felfogásod ? ))
Vasilij Gorkij: (( meg okoskodkjál ))
Sarah R Black: (( te ebbol jailt akarsz adatni ))
Natasha Gorkijowa: (( igen azt akarok ))
Hozzáállás is ott van btw... Kérdem én, hogyha KicsiKim azt állítja, hogy idézem: "elég sértő lehet a másikra nézve." És ugye a panaszoló player csak jailt akar adatni, akkor nem volt annyira sértő, nemde? Azért ne hogy már ne lehessen az embernek véleménye.


Panaszhoz hozzászólhat:
Sarah R Black, Natasha Gorkijowa, KicsiKim, bíráló FA, izé jómagam
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Szia! A képeken minden látszik szerintem, Valamint Gorkij is kapta azért a szólásáért a jailt amit feltüntettél. Szerintem a jailedet jogosan kaptad.Nincs több hozzáfűznivalóm, várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Takiba

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Jogosan járt el és van íratlan szabály is,zárom és helyezhető.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: SADBOY69 és Kim
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.