Rick Lorenz panasztételen Ruben(2) Adminisztrátorra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Somhena

Újonc
2019. 01. 12.
3
0
V2 karakter
Rick Lorenz
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rick Lorenz

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Szóval szépen kapálgattam Rick Cortez barátommal a farmján, erre bejön egy player az interiorba és megkérdi hogy eladó-e a kint álló golf, először nem értettük mit szeretne, ezért kimentünk és full totálkár volt, a környéken persze senki más nem volt! Erre oocba írtuk neki hogy miért jó elrontani más játékélményét majd tettem egy olyan kijelentést ooc-be hogy hogy remélem tudod hogy exadmin áll veled szemben, úgy gondolom ez egy tényközlés volt! Ezt követően elfutott a srác egy rövid párbeszédet követően!
pár perccel később magához gettelt Ruben és gúnyosan rám köszönt: [2019-04-29 21:13:39] [Output] : Ruben: (( Szia exAdmin )) nem is ismeri az álláspontom és már így érkezik meg ezen van kivetni való véleményem szerint! A játékos oocbe admin ügy közben le is tesózott és Ruben erre mit sem ragállt, esetleg figyelmeztethette volna...!
(azt is említettem még a játékosnak hogy ha kezdő tanulja az Rp-t)<----TANÁCS! Egy adminsegéd szerint ez nem ooc stílus, ezért is szeretném hogy egy tapasztaltabb admin megvizsgálja az ügyet!
Nem gondolom hogy ez a kijelentés hogy egy exadmin áll veled szemben 80 percet ért volna...továbbá úgy gondolom hogy a szerverszabályzat egyetlen egy pontját se szegtem meg az alábbi kijelentéssel!


Bizonyítékok:
[2019-04-29 21:13:39] [Output] : Ruben: (( Szia exAdmin ))
[2019-04-29 21:21:02] [Output] : [AdminJail]: Ruben bebörtönözte Rick Lorenz-t 80 percre.
[2019-04-29 21:21:02] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC stílu​


Megjegyzés:
Rick Cortez érintett volt az ügyben!
Problémák: egyoldalú bírálás
megalapozatlan gúnyolódás felém az adminisztrátor részéről!
ha én hibáztam azzal hogy ezt írtam ooc-ba amit ő stílusnak vett! akkor ő is elég stílusosan kommunikált kezdetben! szóval amiért engem megbüntetett(ami szerinte bün) azt ő is elkövette
 
Utoljára szerkesztve:
R

Ruben

Sziasztok !
Sajnálom, hogy Te nem tanultad meg, de hazudni nem szép dolog !​

A játékos oocbe admin ügy közben le is tesózott és Ruben erre mit sem ragállt

[2019-04-29 21:17:59] [Output] : [Kick]: Pietro Gambino ki lett rúgva a szerverről Ruben által.
[2019-04-29 21:17:59] [Output] : [Kick]: Indok: Szóltam, hogy elég lesz !
A továbbiakban, pedig, hogy nem hallgattam vola meg az álláspontodat ?
[2019-04-29 21:18:25] [Output] : Ruben: (( Valami panaszod esetleg van rá ? ))
[2019-04-29 21:18:25] [Output] : Rick Lorenz: (( annyi volt a gondom hogy feltételezhetően ő verte szét a kocsim de ))
[2019-04-29 21:18:31] [Output] : Rick Lorenz: (( nincs rá bizim ))

[2019-04-29 21:19:27] [Output] : Ruben: (( Rendben van, sajnos ez enge hidegen hagy, hogy Te minek szántad. Részemről, ez komoly OOC stílus. ))
Pont helyett pedig ezt a képet csatolnám:
ERWLlMk.jpg

Várom a bírálást, további kellemes időtöltést !​
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A képet privátba küld el, mivel nekem nem tölti be.
 

Somhena

Újonc
2019. 01. 12.
3
0
V2 karakter
Rick Lorenz
Valóban a tesózása után ki kickelted ebben igazad van! ezért a vádpontért elnézést kérek! A gúnyódás egyébként a részedről milyen okból kifolyólag történt?


Ricsi a képet az alábbi linken éred el: https?/imgur.com/a/2J8bhtj feltételezem ezt szerette volna csatolni Ruben!
[2019-04-29 21:15:50] [Output] : Rick Lorenz: (( olyan szerverszabályzat nincs hogy nem lehet megkérdőjelezni valakinek az állítást ))
[2019-04-29 21:16:03] [Output] : Ruben: (( De az arcodból vissza lehet venni ! ))
ebben semmi arc sem volt felőlem!
 
Utoljára szerkesztve:

Rick Cortez

Újonc
2019. 01. 12.
5
1
V2 karakter
Rick Cortez
Szép napot!
Kívánok, a player aki Rubennek panaszkodott szabályosan provokált minket!
Sajnos ez Ruben figyelembe se vette, sőt azzal se foglakozott amit én írtam neki admin ügy közben ott a helyszínen nem reagált egy mondatomra sem, konkrétan mintha nem érdekelte volna!
A Rick velem szokott játszani és nem hágja át a szabályokat, mióta vissza jött a szerverre közel 2 hónapja nem ült jailbe, mert szabályszerűen játszik erre jött a kettes szintű player és megborította az egyensúlyt...!

én ezt nem mondanám stílusnak amit Rick írt oocbe, de ha már ezért jail kapott, akkor Ruben gúnyolódása és az adminügyben való eljárása sokkal több kivetni valót mutat!
Várjuk a Ricsi Bírálatát!
Köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem teljesen értem minek kell felvilágosítani az adott playert, szerintem senkit nem zavar hogy te exadmin voltál.

Az adott félt pedig szankcionálta akinek szerinted nem volt neki megfelelő stílusa.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.