Rick Jonson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenza

Barangoló
2019. 05. 19.
79
11
LV karakter
Luis Ray
w6Ne5V1.png


APPLICATION FORM

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - Rick Jonson -
1/b. Születési hely, idő: - Las Venturas,1996 -
1/c. Telefonszám: - 38761139199-
1/d. Állampolgárság(ok): - Amerikai állampolgár -

2. Előmunkahelye(i):[/COLOR]
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Gyárban dolgoztam -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Főnök pozíció -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2010.08.13-2020.3.20.

2/d. Előző munkahelye(no.2): - - -
2/e. Betöltött pozíció(no.2): - - -
2/f. Mettől-meddig dolgozott ott(no.2): [-]

3. Általános kérdések:
[/COLOR]
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ X ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ - ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ X] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ Rendelkezem] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ Rendelkezem.] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ Nem.] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):

4/a. Neved: - Kiss Árpád Sebastian -
4/b. Életkorod: - 14 -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Egy rendes,komoly ember vagyok.Helyzettől függően vagyok komoly vagy éppen komolytalan.Új emberek között kicsit nehezebben illeszkedem be,de minden idő kérdése.Mindig is visszahúzódósabb voltam,de kezdtem megváltozni.Mindig kitüntem a tömegből a magasságomnak köszönhetően,bár sosem szeretek a figyelem központjában lenni.Szabadidőmben általában gépezem,vagy tanulom.Nemrég elkezdtem kosarazni is,hamar a kedvenc sportom lett,bár akkor sem vagyok kevesebbet fent a szerveren :D. Röviden ennyit magamról. -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - 3 éve. -
4/e. Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor): - 7956 perc -

4/f. Adminjailek illetve kitiltásaid száma: - -
4/g. Névváltási kérelmeid: - -
4/h. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - Szeretnék egy frakcióba csatlakozni,mivel még nem volt rá esélyem.Ez a frakció számomra tökéletes lenne.Mindig is érdekelt a mentősök munkája.Szeretnék a hétköznapokban a szerveren hasznosan tölteni az időmet,és ez tökéletes lenne rá. -
4/i. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Nem voltam még. -
4/j. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Az én karakterem egy maximalista,csak a munkájával törődő karakter lenne.Egy rendes,barátságos de ugyanúgy komoly és szerény.Az emberekkel mindig tisztelletudóan beszélne,hiába lenne esetleg rossz kedve.Semmi nem befolyásolna azt,hogy ne dolgozna.Amikor csak ideje lenne,csak dolgozna és nem figyelne másra.Egy odafigyelő,törödő ember lenne.Hiába beszélne egy ember flegmán,csunyán vele ugyanúgy megadná neki a tiszteletet.Semmi se állítaná meg,hogy jobban, és feljebb teljesítsen a munkájában. -
 

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
737
1 568
21
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Rick Jonson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Rashaan Rayner
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.