Rick Jack - Pexy | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Rick Jack

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
LCN-ből kilépés után átmentem NAV-ba, ahol meg is kaptam a 240 perc fk jump-ot. Ezt követően onnan kitettek (FA és SA is rendelkezik a videóval), Utána visszamentem tagnak az LCN-be. Pexy a mai napon nem betett ISMÉT 240 percre PLUSZ rátett 60-at, mert semminek sem nézett utána én már leültem azt az időt amin a nonrp-ből kaptam. Ezt követően nagy nehezen levette megint 240 percre. Ez jogtalan ugyanis NEM kiléptem és NEM kreáltam szándékosan okot sem rá.

Bizonyítékok:
A nonrp-s videó, Valamint az UCP-men látható Jail-ek és dátumok. (kérés esetén logot is küldök, hogy kitettek)

Megjegyzés:
Így ez nem minősül FK jumpnak,, Maximum "Rontsuk tovább az UCP-t mert mért ne" .
Edit: A beszélgetés Ts-en történt.
Alax válasza:
12 órád van frissíteni az InGame neved az aktuálisra!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Helló!

LCN-ből átmentél NAV-ba, megkaptad érte az FK jumpot, ezt követően NAV-ból kirúgtak téged és visszamentél LCN-be (7 napon belül). TS-en küldtél nekem egy videót, az alapján csináltál indokot a NAV leaderek felé, hogy kirúgjanak.
• Indokot kreálsz hogy kirúgjanak, majd 1 héten belül másik frakcióba mész [Súlyosbított Adminjail]

PLUSZ rátett 60-at, mert semminek sem nézett utána én már leültem azt az időt amin a nonrp-ből kaptam.
Félreértettük egymást, de még a beszélgetés alatt módosítottam a jailedet.

"Rontsuk tovább az UCP-t mert mért ne"
Nem vitrinben fogod tartani az UCP-t. Kívánom neked, hogy legyen jobb dolog amit vitrinben tarthatsz.
 

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Remekül megy a szabályzat idézése így én is idézek egyet.
• Ha inaktív vagy, és, a leadered kirúg a frakcióból, ezután mész másik frakcióba.
• Ha a leadered egy nagyobb hiba miatt kirúg. [Ami nem szándékos volt]
Nincs további hozzáfűzni valóm.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Remekül megy a szabályzat idézése így én is idézek egyet.
• Ha inaktív vagy, és, a leadered kirúg a frakcióból, ezután mész másik frakcióba.
• Ha a leadered egy nagyobb hiba miatt kirúg. [Ami nem szándékos volt]

Nincs további hozzáfűzni valóm.
NAVosként szolgálat közben volt egy adott szituáció amiből te megfontoltan ki akartál kerülni. KÉP

Nem játszhatsz olyat, hogy egyik nap LCN-es vagy másnap már NAV-os utána meg megint LCN-es.

nem generált indokot.
De. Phoenix indokot generált magának azzal amit leművelt a videóban és te ezáltal arra a döntésre jutottál, hogy akkor ő megmegy a frakcióból.
 

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Most komolyan abba szeretnél belekötni, hogy "ne szálj ki ennek ez a lényege" ? Le akartam rázni, úgy pedig igen csak nehéz, hogy kiszáll az illető. Pexy ez szimpla feltételezés semmit se bizonyít, viszont ezek a beszélgetések igen.
https://pastebin.com/FGywWYmg (szerintem innen bárkinek leesik, hogy erősen maradni akartam, még a büszkeségem is eldobtam.)
Több órán át beszéltem és tárgyaltam a leaderekkel, hogy meg tudnánk-e oldani hogy maradhassak.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Valahogy nem áll össze számomra a kép, hogy miért született meg egyáltalán ez a panasz.

NAV-ból Rick nem szeretett volna kilépni, hanem maradni szerett volna azonban én a történtek súlyossága mellett nemtudtam elmenni.
Egy szó mint száz, nem generált indokot.
Nem hiszem én azt, hogy adminsegédként a szabályzattal tisztában önszántán kívül kreált magának balhét és a NonRP sokszínű formáját mutatta be nekünk a szerveren.

Így ez nem minősül FK jumpnak,, Maximum "Rontsuk tovább az UCP-t mert mért ne" .
Ez pedig egyáltalán nem így működik, az adminisztrátorok nem azért járnak el egy ügyben, majd osztanak esetleges szankciót mert nekik nincsen ennél jobb dolguk és kiszúrnak másokkal.
Fel vagy háborodva, mégis a videó amit rólad kaptam magáért beszél és a szerveren betöltött pozícióidhoz meg tapasztalatodhoz viszonyítva nem tudom megérteni mi vezetett rá téged arra, hogy ezt csináld.

Összegzésképpen pedig a frakció jump feketén fehéren benne van a szabályzatban, ha pedig ugyanazt a szabályt egy héten belül kétszer szeged meg akkor annyiszor is leszel szankcionálva, nem azért kapod, hogy elrontsuk az ucp összképedet.


A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.