Rick Jack - Lacy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Rick Jack >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Lacy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Brayen Clinton idegében frakciót minösített, ezért meg is kapta a szerveren az AJ-t. Ezután kapta a perma bant is ts-ről. Ezért ráirtam Lacy-ra, hogy miért bünteti ugyan azért 2-szer 2 külön helyen az embert. összesen 5-6 sort írtam és kaptam én is szó nékül a bant. Nem zaklattam, Sajnos a ban miatt nem tudom megmutatni mit írtam pontosan csupán a ban időt. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/tfDCC95 >

Megjegyzés:
< Szerintem, ugyan azt a játékost nem kellene 2szer ugyan azért büntetni, valamint az nem zaklatás, hogy normális hangsúlyban, normális kommunikációt folytatok a ts-en bárkivel is. >

 
  • Hűha
Reactions: Angelo

Lacy

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
323
142
V4 karakter
Akito Ren Misurugi
LV karakter
Thomas Ascenzo
Szia,ebben a felvételben a V2-es tsen beszélt,szóval szerintem egyértelmű hogymiért kapta,ráadásul írtam valamit utánna folytattad és 5-6 sort írkáltál fölöslegesen,szerintem fölösleges a panasz,azért mert nincsen igazad,és engem akarsz fölülbírálni nem kell panaszt nyitni.
 
  • Imádom
Reactions: Angelo

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Nem akarlak felülbírálni, az a 12 óra nem lényeg, csupán megkérdezted, hogy "majd azt én tudom, rendben?" erre írtam, hogy "az nincs rendben, hogy egy embert 2szer büntetitek ugyanazért" erre jött a ban, minden szó nélkül.


EDIT: PK lehetőséggel mindenki élhet, ha nem ért egyet a vele történt eseményekkel.
 
Utoljára szerkesztve:

Lacy

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
323
142
V4 karakter
Akito Ren Misurugi
LV karakter
Thomas Ascenzo
erre csak annyit tudok mondani,hogy vállalja a felelősséget azért amit kimondott,és te tudod mit írtál le szerintem nem kellett megkérdezzelek,hogy bannolhatlak-e? Nincs értelme itt vitatkozni.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Angelo és Balage.

Frank

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 10.
465
198
LV karakter
Frank R Dyer
V2 karakter
Frank R Dyer
Sziasztok! A panaszt átolvasva problémába ütköztem.
Lacyval folytatott privát beszélgetésetekről egyetlen egy logot sem látok így arról nem tudok döntést hozni bizonyítékok nélkül. Amennyiben a logok előkerülnek, nyiss egy új panaszkönyvet és akkor eltudjuk bírálni azt a részét.
Viszont a frakció minősítés bant a barátod jogosan kapta mivel TS-en történt és ilyenkor szankció jár érte.
A panasz bírálható része jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.