Rick Jack jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Rick Jack
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 108648
IC SZINT: 48

KOROD: 24
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): (a 2 fk jump-nak története van...)

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: persze
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: természetesen

EDDIGI FRAKCIÓID: TAXI,NAV,FIX,LCN
TÁVOZÁSAID OKA: válaszod Nem volt aktív, Leader elvétel, Leader változás (Laci leadta), FK deaktiválás
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam, de már nem tudom mikor
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem emlékszem már
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Még volt IRL életem és inkább fociztam, mint a gép elött kockultam

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Alapvetőn a NAV körein belül tevékenykedtem onnan kikerültem egy igen érdekes helyzet miatt, de legalább arra jó volt, hogy türelmesebb és nyugodtabb lettem. Egyébként is volt egy fura stílusom, amit szerencsére le is vetkőztem, nyilván ki lehet engem is hozni a sodromból, de a legtöbb helyzetben azért meg tudom őrizni a hidegvérem. igazából nem tudok mit írni ide, elég jól ismernek az emberek már, mert nem most érkeztem ide azt azért meg kell hagyni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Megjártam a rendvédelmet kimondottan túlzottan a szerelőtelepeken meg ezekhez képest alig voltam és már egy kis nyugodtabb, munkát akarnék, ez pedig gondolom az.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Igazából nincs, talán annyi, hogy nem szoktam ugrálni az fk-k között, ezt az is mutatja, hogy leaderig meg se állok.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.

edit: Magamról rész átírva ((enyhén önkivületi állapotomban kicsit lazább voltam, mint kellett volna))
 
Utoljára szerkesztve:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen Telephelyünkön.
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.