Rick Jack Jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Akkor kezdjük is az elején. Novemberben fogom betölteni a 24. életévem, így érettnek tartom magam az SGH-hoz, ezért jelentkeztem (lejjebb részletezem). Emelt szintű informatikai érettségit tettem és jelenleg rendszergazdaként Home Office-ban dolgozom így nem kevés időm van erre, habár nem vagyok az a tipikus nagy kocka, még is az időm nagy részét erre fordítom. A személyiségem nem a leglágyabb, néha igazán nyers is tudok lenni. Természetesen ezen már pár éve próbálok javítani, a leaderek nagy örömére, nyilván nem fogok minősíthetetlen stílusban válaszolni egy PM-re se, nem is ez a szándékom. Ha őszinte szeretnék lenni (miért ne lennék az xd), akkor jómagam is fel tudom idegesíteni viszonylag hamar (pl.: ha 20.-jára kell elmondanom ugyan azt az egy mondatott.), ez egy igen nagy hibám amin szintén javítani igyekszek. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-12-25 óta játszok ezen a szerveren.]

Eddigi elért dolgok:

[NAV Törzszászlós/HŐR igazgató, SCK-ban NVH ügynök.3x IDG. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert mindig is szerettem kipróbálni az új dolgokat ezért is lettem modi ts-en, ami tetszik is. Éjszakánként ha van időm a kezdő playereket mindig megdobom pár millió alap töké-vel, eligazítom őket és úgy vélem, hogy SGH-ként sokkal nagyobb segítséget tudnék adni, mint nekik, mint a profibb játékosok részére is.]

Miért téged válasszunk?

[Mert lassan 1 éves tapasztalattal rendelkezem, valamint alapvetően is segítőkész személyiséggel rendelkezem.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznaponként viszonylag kevesett napi 5-6 órát, hétvégén kicsit többet 10-11 órát.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Elöször is fontos, hogy kezdő vagy haladó játékos az illető. Ha kezdő, akkor elmagyarázom neki mi is az IC és mi is az OOC, valamint ha úgy itélem meg, hogy a szabályzat tobbi pontjával sincs tisztában felhívom ts-re és végigmegyek vele a pontokon. Amennyiben nem tud feljönni ts-re úgy OOC chat-en írásban teszem ugyan ezt. Amennyiben Már nem kezdő játékos adminchat-en szólok az adminoknak, hogy szabályszegés történt.]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Az általam választott munka a bányász, a választás oka, könnyű és gyors pénzszerzési lehetőség. Bemutatása: VH-n elöször is fel kell venni a munkát, majd a térképen is jelölt bányához kell menni Angel Pine felett, Ott a bánya elött található egy kunyhó szerű építmény melyben a főnök várja a munkásokat, nála van lehetőség munkaeszköz igénylésére (csákány vételre). Ezt követően a CP-n belül fel kell venni a WALTON nevezetű járművet, amelyel a bányába behajtva megkeressünk a nekünk szimpatikus bányászható sziklát, amit a csákány segítségével elkezdjük kitermelni, a Waltonra 8db kő fér fel ezért érdemes ennyit feltenni rá. Amikor végeztünk nincs más dolgunk, mint elszállítani a kőleadóhoz (SF-ben térképen jelölt) Ahol egy darú leemeli a platóról a köveket. Ha szeretnénk ezután vissza is mehetünk a bányába, vagy akár a köveket egyesével a darálóba vihetjük, ahol értelem szerűen ledarálják és zsákba teszik nekünk. Amiket a waltonnal el tudunk szállítani a LS-i gyárhoz, ahol szintén kapunnk érte pénz. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[VH - mert mindennek a központja, itt tudod felvenni a munkát, valamint irataidat intézni. Pláza - Mert itt tudsz beszerezni minden szükséges dolgot, mint például telefon, rádió. Autókereskedés - Mert itt lehet megvenni a szerven az első autódat és biztos lehetsz benne, hogy így nem vernek át vele.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Mivel Rp-t nem hagyhatok csak úgy félbe, ezért értesítem az admint, hogy pár perc múlva lenne jó, mert RP közepén vagyok és amint végzek azonnal megyek. Ezt követően minnél elöbb befejeztem a jelenlegi RP szituációt és megyek segíteni a játékosnak.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Ha van fent admin, akkor adminchat-en értesítem, hogy NONRP-s hirdetés történt, amennyiben nincs fent F12-özöm és úgy továbbitom későbiekben adminnak.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Mivel a szerver szabályzata mindenkire vonatkozik, így szintén adminchat-en értesítem az éppen szolgálatban lévő admint.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, már voltam sajnos Jail-ben:https://imgur.com/a/bQEGH9b ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, szerencsére nem voltam bannolva https://imgur.com/a/bQEGH9b ]



Edit: Magamról rész átírva.
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

A Nemzetvédelmi Hivatal kötelékein belül volt szerencsém veled dolgozni, és úgy gondolom egy korrekt, rendes és humoros srác vagy. Látom benned az ambíciót, és szeretnék veled dolgozni.

Sok sikert kívánok!
 
Utoljára szerkesztve:

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Szia!

A moderátor team tagjaként szerencsém volt megismerni téged, ahol nagyon segítőkész, illetve korrekt embernek ismertelek meg.
A lapod, illetve a moderátori teljesítményed alapján szerintem tudnád teljesíteni az SGH feladatköreit.

A lapodat támogatom, illetve szeretnék további sok sikert kívánni.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.