Rick Jack jelentkezése Globális moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack

IG neved

Rick Jack

Előző fórum neveid:

Nem voltak

Mióta játszol a szerveren:

2020.12.25.-e óta

Mióta használod a fórumot:

Mióta regisztráltam v2-re, tehát 2020.12.25

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon

Napi 1-2 órát hétköznap hétvégén 3 maximum 4-et, mivel nem sok tennivalóm van jelenleg. (Remélem ez a jövőben változik)

Miért válasszunk be téged a csapatba

Mert több tapasztalatom is van ts moderátorként és ott jól is teljesítek.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni

Mert ez is egy újdonság, a mostani moderátori pozíciómban úgy érzem már nincs hova fejlődőm, így ki szeretném próbálni magam más helyzetekben is.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását

Ha rendelkezik ts-el akkor ott szóban végig vezetném a forómon, hogy "ha ide katint mit lát", elmondanám neki a szabályzatot és az alap működést (ezt lejjebb kifejtem)

Ismeretség a teamen belül

Nincs kimondott ismeretségen, tudom kik a tagok és ennyi.

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

Nem változtam semmit sem szóval maximum pár dologban ezeket leírom egy az egyben milyen is vagyok én. Akkor kezdjük is az elején. Novemberben fogom betölteni a 25. életévem, így érettnek tartom magam Emelt szintű informatikai érettségit tettem, de jelenleg parkoló őrként dolgozom így nem kevés időm van erre, habár nem vagyok az a tipikus nagy kocka, még is az időm nagy részét erre fordítom. A személyiségem nem a leglágyabb, néha igazán nyers is tudok lenni. Természetesen ezen már pár éve próbálok javítan. Ha őszinte szeretnék lenni (miért ne lennék az xd), akkor jómagam is fel tudom idegesíteni viszonylag hamar (pl.: ha 20.-jára kell elmondanom ugyan azt az egy mondatott.), ez egy igen nagy hibám amin szintén javítani igyekszek.

Mivel informatikát tettem, ebből következik, hogy nem vagyok az a tipikus "társas lény" ezért merülök bele inkább a számítógépembe és a virtuális világban lévő személyekkel szeretek kommunikálni, együtt játszani. Tudok egyaránt hülyülni és komoly is lenni, ahogy a szituáció megkívánja. Jobban szeretek csapatban dolgozni (esetünkben játszani) szóval a beilleszkedéssel nem lesz, gond amennyiben szimpatikusnak véltek és elfogadjátok eme jelentkezésemet. Ha valamit elhatározok biztosak lehettek benne, hogy azt véghez is viszem, mostani célom Minél feljebb jutni a ranglétrán, fő globálig meg se állok.

Kérdések:

- Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a fórumot?

Ugyan úgy mint a szervert sgh-ként, vagy mint a ts-t moderátorként. Elmagyaráznám a szabályzatot, a fórum alap működését és azt, hogy mit, hol talál meg. Amennyiben konkrét céllal jött a fórumra, abban segítek neki. Például: Jelentkezni szeretne egy adott fk-ba, akkor azon keresztül bemutatnám neki a téma létrehozását, a minták helyes használatát, valamint azok szerkesztését is.

- Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés?

Mert ebből egyértelműen látszik ki, hogyan teljesít ez alapján lehet honorálni a teljesítményét, vagy szankcionálni azt. Ez egy remek visszajelzés is egyben az adott illetőnek, hogy mit csinál jól, vagy esetleg miben van még fejlődni, javítani valója.

- A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?

Ebben leaderként és moderátorként se tettem sose kivételt. Amennyiben nem mérvadó a sértés elmondom neki a hibát és azt is, hogy legközelebb figyeljen jobban oda (ezt mindenkinél ugyan így tenném), amennyiben sajnos súlyos a hiba, akkor jelentem a vezetőségnek.

- Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?

A fórumot használó tagok figyelése és segítségek, valamint a szabályzat betartatása.

 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
984
1 291
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Helló helló. A válaszaid viszonylag jól sikerültek, az elején talán kicsit szűkre fogtad a szavaidat. A színeket túlgondoltad, tedd kicsit letisztultabbá és teljesen jó lesz. Sok sikert kívánok neked!
 
  • Fire
Reactions: Phoenix

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
A lapod nem ütötte meg a kívánt mércét, elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.