Rick Colon jelentkezése a Redline Auto Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

rick1234

g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Rick Colon.>

Születési helye, ideje:
< Bone County, 1993.03.14. >

Édesanyja lánykori neve:
< Elena River >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Flander St. 4 >

Hány éve él a városban?:
< 10 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Miután a városba költöztem a családommal az autószerelő szakma kezdett érdekelni,így kitanultam azt és sikeresen elvégeztem a képzést.Szóval ez a szakmám.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szerintem 5 év munkaidő alatt megfelelő tapasztalatot szereztem ebben a szakmában és készen állok arra hogy egy ilyen nagy cégnél dolgozzak.Rengeteg embert megismertem ez idő alatt így könnyen tudok alkalmazkodni az emberek stílusához.Ezen kívül ilyen tapasztalat után is még mindig nyitott vagyok akaratosságom ellenére a tanácsok fogadására,illetve adására.


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Természetesen igen.Ilyen nagy cégénél még nem,de rengeteg kicsi családi vállalkozásnál már dolgoztam ahol nagyon jól megtanultam ügyesen és gyorsan szerelni különböző autókat,motorokat.
>


Előző munkahelye(i):
< John Garage,Mike family Car Service,Bob Car ezek a leglényegesebb telepek ahol dolgoztam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Rick Colon >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2100 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Ezen a szerveren még nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok frakcióban jelenleg. >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék a szerveren valami frakció tagja lenni,új embereket megismerni.Szerintem nagyon jól tudok csapatban dolgozni soha nem szokott konfliktusom lenni senkivel.Illetve nem tagadom azt sem hogy jól jönne egy kis pénz IC.Azért is gondolom hogy ez a frakció nekem való mert igaz hogy nem rég kezdtem a szervert de már látom hogy nem 1-2 hétig fogok itt játszani és nagyon aktív vagyok. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretek és tudok csapatban dolgozni.Nagyon aktív vagyok és leszek.Megbízható vagyok ha egy feladatot kapok megpróbálom a legjobbat kihúzni belőle.Van Rp tapasztalatom,tudok viselkedni is.Szeretem a kihívásokat. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/pXWVqfL >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/M1zudGd >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/iFLihrL >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019.08.28 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Kb. 6 óra, attól függ hétvége van,vagy nincs. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután és éjszaka. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Jelenleg 17 éves vagyok.Általában szabadidőmben gépezek nem fetétlen játszok,de sokat töltök a gép előtt.Sok minden érdekel így még nem tudom mivel szeretnék foglalkozni érttségi után,de valami olyannal szeretnék amit szeretek és meg is tudok belőle élni.5 éve játszok roleplay szervereken és meg is tanultam rp-zni szóval tudok.Szerintem jól rp-zek egyébként főleg a mostani átlaghoz képest,de nem akarok senkit sem minőséti.Mindenki úgy játszik ahogy akar.Megbízható vagyok ha valaki valamire megkér megcsinálom ha megtudom.Szeretem a kihívásokat és az őrűlt dolgokat.Röviden szerintem ennyi. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
A perc egy kicsit kevés de nem lesz az nagy gond. Támogatlak.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.