Rick Andrew jelentkezése a Las Venturas taxi Társasághoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TopBence

Újonc
2019. 01. 15.
69
36
LV karakter
Halil Bashkim 🇧🇬

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Bence
Hány éves vagy?
15
Hány játszott perced van?
84565 perc
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, voltam
LVMS
Redline
LVMS
Taxi
LVMS

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

1, Nem volt időm rá.
2, Nem volt időm rá továbbtanulás miatt
3, Leader váltás
4, Leader váltás
5, UtóRP beszüntetése

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az RP tudásomra, a játszott perceimre, a sok szerzett barátra.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hétköznap 4-5-6 óra. Hétvégén 6+ óra
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, rendelkezem.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Jártas vagyok a frakcióban és eléggé jól teljesítek csapatmunkában. Jól ismerem Las Venturas területét.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok Bence vagyok 15 éves és Debrecenben élek. Szabadidőmben sportolok és a barátaimmal lógok. Csapatmunkában jól teljesítek és szeretem a társaságot. A szerveren kb. 2éve játszom amire büszke vagyok. A jail-ek számaira nem vagyok büszke és amit meg is fogadtam Újévkor, hogy nem lesz több amihez eddig elég jól tartom magam. Egy kereskedelmi Szakgimnázium iskolába járok és Vendéglátásszervezőnek tanulok. A jövőre nézve munkával kapcsolatban, majd egy éttermet szeretnék nyitni. Számomra fontos a tisztelettudó viselkedés más emberek közt, de persze nem maradhat ki a haverokkal való szórakozás sem.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Rick Andrew
Jelentkező születési helye, ideje:

1995. 06. 20. Los Angeles
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Emily Andrew
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen érvényesek.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Csapatmunkában jól teljesítek és elég jól ismerem egész Las Venturast.
Miért pont önt vegyük fel?

Ismerem Las Venturas egész területét a kis utcákkal együtt. Bárhova kell mennem mindig a legrövidebb és legbiztonságosabb úton közlekedem.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem a csapatmunka nagyon fontos az életben, mivel így érhetjük el céljainkat. Nagyon jól dolgozom csapatmunkában. Számomra az egyik legfontosabb dolog a csapatmunka.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen elfogadom.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

igen elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt Vezetőség!
Az én nevem Rick Andrew és szeretnék jelentkezni a meghírdetett taxisofőr munkára. Jelenleg munkanélküli vagyok. Rendelkezem orvosi képzéssel is. Jelenlegi munkáim: Las Venturas Medical Services, Redline Auto Services, Las Venturas Taxi Társaság. Elég jól dolgozom csapatmunkában és számomra a másik legfontosabb dolog az a másokkal való tisztelettudó viselkedés. Dolgoztam már taxisofőrként, de sajnos az előző főnököt eltanácsolták, így mindenkit kirúgtak.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Aláírás: Rick Andrew

Kelt.: 2020. 02. 26.
 

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
558
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
Üdvözlöm! Az önéletrajzában szereplő sofőri referencia alapján elbeszélgetésre hívom!Kérem mai nap folyamán 16:00 után keressen fel a telepen.

((16:00 után várlak taxi váróba mivel régen taxi tag voltál.))

Lorena Wijngaarden
Gazdasági-Igazgató
 
  • Tetszik
Reactions: TopBence
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.