Richard W Johnson, Lorenza von Matterhorn -> Lance D Vercetti #bodo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard W Johnson, Lorenza von Matterhorn >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Lance D Vercetti >

Panasz pontos megfogalmazása:
< DM, Tilos a fegyvertelen személy megölése. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/nVFZpl1 >

Megjegyzés:
< - >
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Elég időben kezdted a bírálást, köszönjük! :)
Buba válasza:
A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont. Olvasd el a fórum szabályzatot ,köszönjük!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Na helló, sziasztok. Ha már az urak nem tették meg, akkor dióhéjban elmesélem a storyt: Két M5-el voltak, ugye külön autót vezetve. Az egyikükre villogtam rá, és megaphoneoztam, amiből ugye üldözés alakult ki. Jómagam próbáltam normális keretek között vezetni, viszont ez az egész roncsderbivé alakult, amikor a második M5 kezdett barátjának segédkezni olyan módon, hogy belém csapódott, amikor csak utol ért. Ez addig folytatódott, amég az üldözött autó meg nem állt és lőni nem kezdett rám. Erre én kiszálltam, visszalőttem, de a lemaradásomat kihasználva újra visszapattant az autóba és menekülni kezdett tovább, amire én elkezdtem lőni a kerekeit, így nem is jutott messzire, ahol viszont a support emberke, aki eddig ütközéseket csinált felvette és tovább hajtottak. (Itt is utána lövés történt, így ez esetben sem volt messze menekülés) Folytatódott egy pár métret a hajsza, amikor is csak előttem keresztbe csapva az m5-öt kipattantak mindketten ugye dezivel az oldalukon. Őszinte leszek, gyorsan történtek a dolgok, és csak annyi látszott az én szemszögemből, hírtelen hogy az autójuk fedezésébe lépve két fegyveres van, illetve már az üldözés során másodszorra nyitottak tüzet, ezért kezdtem el én is visszalőni. Mivel rám lett lőve, és mindketten fegyveresek voltak, én jogtalannak érzem ezt a panaszt!
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Szia! A derby-s részről kérlek csatolj egy videót, illetve a bizonyítékon látható hogy az aútó mellett állok és látható hogy a kezemben nincs semmilyen fegyver. (Mellesleg lőszerem se volt) Direkt az aútó mellé álltam hogy lásd hogy én nem lövök. Szerintem ez a képekből is tökéletesen átjön.
 
  • Vicces
Reactions: Esli

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Szia! A derby-s részről kérlek csatolj egy videót, illetve a bizonyítékon látható hogy az aútó mellett állok és látható hogy a kezemben nincs semmilyen fegyver. (Mellesleg lőszerem se volt) Direkt az aútó mellé álltam hogy lásd hogy én nem lövök. Szerintem ez a képekből is tökéletesen átjön.
Mivel még nem csatoltam, nincs videó felvételem sajnos;) És az a helyzet, hogy a képen tényleg az autó mellett voltál (ahová akkor szaladtál ki, amikor már lőttelek) viszont az első képen látszik, hogy ami után vezetőről kiszálltál nem az autótól eltávolodtál, hanem mögé mentél.
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
A megölés pillanatában az aútó mellett álltam, az autó elejétől az oldaláig átsétállni egy kis időbe telik ez idő alatt realizálhattad volna (véleményem szerint) hogy nincs semmi a kezemben, illetve a megölés pillanatában szemtől-szemben állunk (itt is lett volna esélyed befejezni a darát)
 

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Igazából annyira nem sok idő elsprintelni egy autóhossznyit, ezzel is nyomást mérve a rendőrre, hogy felé szaladsz. Miért nem maradtál a kocsiban, vagy tetted fel a kezed kiszállás után, ha békés szándékod volt?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Esli

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Amikor lelőttél egyhelyben álltam, mellesleg nehogy már az én hibám legyen az hogy lelőttél direkt eléd álltam hogy lásd nem foglak lelőni. Ennek ellenére is lelőttél, ennél nem tudtam többet tenni annak érdekében hogy élve maradjak.
 
Utoljára szerkesztve:

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Attól a ponttól kezdve, hogy egy hivatali személyre már másodszorra tüzet nyitó személy mellől kiszállsz (mint bűntársa, aki már előzőleg autóval akár halálba vezethető ütközéseket okozott a rendőrnek) és fegyverrel az oldaladon közeledni kezdesz felé nem tudom igazán mit vártál el. Én nem vagyok gondolatolvasó, ha megadni szeretted volna magad nem kezdesz látható fegyverrel egy tűzharc közepén, bűntársként felém közeledni. Már fent leírtam, mi lett volna a helyes lépés, amit ez esetben tehettél volna: nem szállsz ki, felteszed a kezed, vagy akár lefekszel a földre.
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Volt rá időd hogy észre vedd hogy nen támadólag lépek fel illetve hogy nincs a kezemben fegyver. Innentől nincs hozzáfűzni valóm, várom a bírálást.
 

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Mivel az akció hevében egyedül (lincon egységben) nem tudtam képeket/felvételt készíteni a történtekről, ezért csupán logot tudnék mutatni, arról, hogy a két halál előtti 2-3 percben a közelmben elő lett véve a dezi, és nekem eltörött valamelyik csontom (majd el lett rakva a fegyver, és később újra elő lett véve, amikor már halál lett a kimenetele a harcnak), de mivel ennyire elhúzódott az ügy, már nem igazán van ahonnan előszedjem ezeket a logokat (+azóta MTA újratelepítésen is átestem), szóval a srácok gericességében bízom, hogy megerősítsék ezt a mozzanatot, ha már az esemény óta annyi idő eltelt, hogy elérhetetlenné váltak az akkori logok.
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Logot sajnos én sem tudok adni, mivel jelenleg külföldön tartózkodom. Várom a bírálást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.