Richard Tonking Jelentkezési lapja!!!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krekk

Barangoló
2020. 01. 31.
76
22
21
Debrecen
V4 karakter
christopher gendron
LV karakter
Richard Tonking
V2 karakter
-
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Richard Tonking
Születési hely, dátum:

1992.10.30
Lakcím:
Spinybed
Telefonszám:
+38-76-832-3516
E-mail cím:
richardking@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskola
A jogosítvány száma:

576326GB
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.07.20.
III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:

NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
---
Felvételkor 200.000 $ letétet kell adni a cégnek, amely kilépés esetén visszajár, ha hibátlan állapotban kerül leadásra a céges jármű, elfogadja ezt?
IGEN


OOC információk

Neved:
Kristóf
Életkorod:
21
AccountID:
18714
Játszott perc:

94 794
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
---
Miért pont hozzánk jelentkezel?

Szeretnék egy barátságos frakcióba jelentkezni és úgy hallottam,hogy ez olyan.Illetve ez lenne az első frackióm nagyon szeretném kipróbálni nagyon érdekel az amivel a frakció foglakozik.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Szeretnék minél több időt eltölteni a frakcióba a ranglétrán minél feljebb jutni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?

Szerintem a frakciót tudnám segíteni az előrehaladásban jó tagja lennék a közösségnek. Illetve nagyon jól tudok dolgozni csapatban nyitott vagyok új dolgok megtanulására.A tapasztaltabb emberkenek megfogadom a véleményét.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?

4-5 órát de akár többet is.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív tulajdonságaim:.-Figyelmes vagyok és türelmes. Könnyen tanulok, nyitott vagyok az új dolgokra.Nagyon jól tudok csapatban dolgozni.Megbízható vagyok a rámbízott feladatokat mindig legjobb tudásom szerint próbálom meg elvégezni.Tisztelet tudó vagyok számomra legfontosabb a tisztelet megadása.
Negatív tulajdonságaim:.Kicsit kapkodós vagyok, Sok dolgon szorongok főleg azokon amik sajnos nem úgy sikerűlnek ahogy én azt szeretném,Nagyon izgulos fajta vagyok, nagyon buzgó is,Sajnos elég feledékeny vagyok.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Kristófnak hívnak 21 éves vagyok.Hajdú-Bihar vármegyében élek Hajdúsámsonban egy kisebb városban.Cukrászként dolgozom mostmár 3 éve nagyon szeretem csinálni. Nagyon szeretem a családomat és szeretteimet bármit megtennék értük.Imádom az álllatokat van 2 kutyám akiket nagyon szeretek.A szerveren pár éve játszok nagyon szeretem és nagyon sok időt is töltök el rajta .Sok mindent elértem már és mégtöbb dolgot szereték, de frakció tag eddig még sosem voltam és nagyon érdekel. Kiszeretém próbálni ez nekem egy új kihívás lenne és lehetőség is egyben. Nagyon jól tudok csapatban dolgozni és hamar be illeszkedem mindeféle közösségbe. Szeretek tanulni az idősebektől tapasztaltaktól megfogadom a tanácsaikat.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

Snoopi

🤝Üzlet megkötve🤝
See Game Helpdesk
LV
2020. 04. 03.
153
171
LV karakter
Markus Kaufmann
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Hiányos a minta, de egy próbát megér. Meghallgatásod TS-en fog zajlani, 07.17 (szerda) 19:00-kor, gyülekezés a váróban. Amennyiben nem felel meg az időpont privátban írj rám.

Üdvözlettel,
Markus Kaufmann
Manager
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Krekk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.