Richard Rahmundo Petver Jelentkezesi formanyomtatvanya

DarkHard0

Újonc
2024. 07. 10.
3
4
V4 karakter
Rcihard Rahmundo Petver
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Ricsi<
~ Hány éves vagy? ~
>22<
~ Account ID-d? ~
>243578<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>11170<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután Este Éjszaka<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra? <
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Ricsi vagyok honvedsegnel fogok kezdeni augusztusban. Hobbim igazabol ez a jatek es ezert is nagyon szeretnek szerelo lenni. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Richard Rahmundo Petver<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos Korhaz 2001.11.03<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Maganvallalkozo. Banyatulajdonos. Farmtulajdonos.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Megbizhato vagyok. Sok szabadidom van emiatt sokat tudok dolgozni. Hamar megtanulok uj dolgokat. Szeretek csapatban is dolgozni es masoknak segiteni.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>2001-Ben szulettem Los Santosban Itt is nevelkedtem 14 eves koromig amikor is egy autobalesetben elhunyt mindket szulom akik autoszerelessel foglalkoztak de mivel ez mar reg volt ezert annyira nem emlekszem sokra. Ezutan atkerultem a bacsikamhoz San Fierroba aki jobban a banyaszattal foglalkozott es meg is tanitott ra. 2020-ban meglett az elso sajat banyam amiben 2020 Juniusaban egy balesetben elhunyt a bacsikam. Azota egyedul viszem a banyat es van tobb alkalmazottam is. Szuleimnek volt 1 farmjuk azt is orokoltem jelenleg birkakkal foglalkozom ott. Van egy nagyon kedves es szep baratnom akivel nemregiben ismerkedtem meg. A repteren talalkoztunk. Neki szuksege volt egy fuvarra en meg pont raertem. Nagyon sokfele munkat kiprobaltam mar de egyszeruen semelyik nem volt az igazi. Sokat voltam autoszereloknel is volt hogy csak megnezni oket vagy eppen szereltetni. Jartam autoversenyeket is megnezni es egyszeruen az autok fele huz a szivem. Az osszeallitasok az alkatreszek esetleg tuningolas ah.. ezt nem birom szavakba onteni. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>35perc +15 mert elnyomtam a telefont es kitorlodott az egesz. <


 
  • Menő
Reactions: CukorApu