Richard Pryor panasza Sagu személyére.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

soldato

Barangoló
2019. 01. 30.
144
273
V4 karakter
Dashonte Lawrence
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard Pryor >

Panaszolt fél admin neve:
< Sagu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat, jogtalan admin jail kiosztása. >

Bizonyítékok:
<
[2021-04-12 18:01:01] [Output] : Khalifa Patrick mondja: Velük vagy negró?
[2021-04-12 18:01:01] [Output] : *** Juelz Bush bezárta a bicikli zárját.
[2021-04-12 18:01:03] [Output] : *** Khalifa Patrick elővett egy fegyvert. (Baseball ütő)
[2021-04-12 18:01:05] [Output] : Richard Pryor mondja: Kikkel feka?
>

Megjegyzés:
< Adott a szituáció, hogy határ mellett 4-5 srác rám állt és valamilyen indokból kifolyólag ők meg akartak verni engem. Folyamat nyomultak, jöttek utánam, idézem őket *üldöztek*. Ami után pár ütést benyeltem Baseball ütőből (Ami Sagu szerint nem fegyver) és a kevóm felét leverték rólam , ez után vettem elő a kést önvédelem céljából. Három illető is meghalt az eset során, ekkor lépett képbe kedves Sagu az ügyet bíráló adminisztrátor. Ő az aki ezt DM.-nek állapította meg. Nos, mivel verekedésben nincsen PG, és veszélyben éreztem az életem ezért természetes hogy megvédem önmagam. Továbbá semmilyen nyomós indokjuk nem volt a srácoknak arra, hogy engem meghúrcoljanak vagy verekedésbe keveredjünk, de ezt Sagu nem vette figyelembe. és itt a hangsúly a jogtalan admin jail.-en alapszik Kössz az UCP szennyezést. >
 
  • Tetszik
Reactions: vazboy05 és dr3X

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A Panaszt én fogom bírálni várom Sagu válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: soldato

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Szia.

Az ügy elején megkérdeztem tőlük, hogy miért kergettek téged. Elmondták, hogy volt egy társaság, ahol folyamatosan elővették a kést és fenyegetve érezték magukat, aztán ez a társaság elment és egyedül maradtál. Az egy IC dolog, hogy téged ebbe a társaságba vettek, attól függetlenül, hogy nem ismered őket. Kergettek téged 4-en és egy baseball ütő volt csak náluk, megnéztem az armorod és az életed, az armorodnak, ha tele volt akkor is csak a fele ment le. Ebből kifolyólag nem vertek téged agyon, nem voltál megsérülve, eltudtál futni előlük, tehát nem volt veszélyben az életed. Ott is elmondtam többször, hogy nem az volt a megoldás, hogy vissza fordulsz és elvágod 3 embernek a torkát a határ mellett.
Továbbra sem az volt a baj, hogy megvédted magad, hanem az, hogy megölted őket forgalmas helyen.

A stílusodat meg nem nagyon értem, többször elmondtam neked mi volt a probléma, türelmes voltam veled végig és utána lekezelő stílusban írsz egy panaszt.
 

soldato

Barangoló
2019. 01. 30.
144
273
V4 karakter
Dashonte Lawrence
Ha annyira szükséges akkor In Game megkeresem annak az illetőnek a nevét aki ki szált egy BMW M5 E60.-ból elő vett egy kést, vissza ült az autójaba majd elkezdte üldözni a NAV. Nem ismerem a srácot, szóval ne tegyetek vele fel egy lapra mert közom sem volt hozzá se akkor sem korábban.
Ha van rajtad kevó és sebzés ér akkor evidens hogy a kevóból fog le menni nem pedig a karakter életéből,
Viszont azzal semmilyen téren nem tudok azonosulni, hogy te a menekülést részesíted előnyben egy ilyen szituációban mint sem az önvédelmet.
Az elöző válaszodban is csak az szűrhető le, hogy figyelmen kívül hagyod a srácok nyomos indokát arra hogy többen is rám támadtak. Továbbá te még mindig nem azonosítod a baseball ütőt fegyverként egy ilyen helyzetben.
Neked nem opció az önvédelem ha rád támadnak. Neked a helyes képlet az ha hagyja az ember magát össze veretni vagy fejet vesztve rohanni...
Abban megnyugtatlak, hogy helytől,időtől függetlenül megfogom magam védeni az elkövetkező esetekben is.
Legyen a te igazad Sagu és köszi a DM jailt.
Én itt befejeztem. Az illetékes zárhatja/helyezheti.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Balage.

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Attól mert verekedés zajlik le te nem fogod megölni max animig késelheted volna. A Stílusodon meg mihamarabb változtas mert ez így nem fogja megállni a helyed se itt forumon se máshol.
Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.