Richard Peterson (ARichard) jelentkezése az S.G.H-k körébe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok. A nevem Czető Richárd 2006.07.13-án (Jelenleg 13 éves vagyok, mély hanggal) születtem. Régebben 1-2 évig fociztam, de mivel meguntam és egyébb okok miatt elmentem a csapattól. Olyan 10 éves koromtól kezdtem el érdeklődni a Rendőrség és az Informatika felé, és mindkettőben megállom a helyem. Édesapám RendőrTisztHelyettes pontosabban Főtörzsőrmester, és tőle tanulom a dolgokat. Amikor betöltöm a 18-at és elmegyek Egyetemre, majd utána leszertném tenni a Jogi Doktorátust, hogy Dr. Czető Richárd legyek, illetőlegesen, hogy a Jogi ügyeket kitudjam ismerni milyen következményekkel járnak. Ugyanakkor Rendőrnek is szeretnék tanulni, mely egy Tiszthelyettes iskolával kezdődik ami 2 évig tart, majd 2 év szolgálat után mehetek a Tiszt képzőre. Nagyjából ennyit tudok magamról mondani, ami fontos lenne.]

Mióta játszol a szerveren?

[2017-04-02 08:04:12 volt egy 1 éves időszakom mikor nem igazán játszottam a játékkal így nem telt a játszott percem addig se.]

Eddigi elért dolgok:

[Többször voltam már IDG S.G.H a szerveren, 44.000+ játszott perc, Yakuza Alleader, ORFK - Törzszászlós [Járőrparancsnok]]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mióta játszom a SeeMTA Szerverein azóta vágyam, hogy egyszer Adminsegéd lehessek egy ilyen nemes szerveren, ugyanakkor szeretek másokon segíteni, amit ebben a pozicióban kitudnék élni.]

Miért téged válasszunk?

[Mivel elég aktívnak tartom magam suli időszakban is, minden percben figyelem az IC chat-et a 2 monitor miatt szóval nem maradnék le egy PM-ről sem.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Ami létezik idő az életemben azt mind a szerveren szoktam tölteni, kivétel akkor ha a haverokkal elugrok városba kicsit hülyülni vagy ha éppen a kiszemeltemmel vagyok.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap: 3-4 óra, Hétvége: 8-9 óra]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elszőr elmagyarázom neki, hogy Adminsegéd vagyok, nem Admin. Így nem tudok neki segíteni illetve ha Admin is lennék bizonyíték nélkül nem adnék neki Fixet. Ha továbbra sem érti meg, akkor megkérem egy Admin kollégámat, hogy egy Kickel szankciónálja, de ha utána továbbra is írogat nekem akkor megkérem az admin kolllégát, hogy még egy utolsó kicket osszon rá, ha így sem érti meg, akkor muszáj vagyok, hogy megkérjem az admin kollégát, hogy osszon rá egy Bant.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmagyaráznám neki hogy úgy működik, mikor a kocsi beáll az egyik ilyen Boxba akkor a szerelőnek megjelen egy panel, hogy milyen alkatrészek töröttek. Amikor rányom a szerelő a panelon az egyik gombra, akkor azt az adott alkatrészt elkezdi megszerelni. Mikor végét éri az anim, akkor az az alkatrész kicserélődik a töröttről egy újra. Nagyjából így tudnám neki elmagyarázni]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Vársoháza: Ugyanis itt tudja felvenni a fontosabb iratait illetve itt tud magának munkát keresni amivel lefoglalja magát a szerveren. ; Autóiskola: Itt tudja letenni a jogosítványát ami jelenleg a szerveren egy elég fontos Item lett. ; Szerelőtelepek: Mivel a szerveren itt tudja megszereltetni a kocsiját így elég fontos, hogy tudja ezeket is.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Helyzettől függ. Ha PM-t kapok akkor mindenképpen válaszolok rá neki, hogy segíthessem a játékát. Amennyiben betanításról lenne szó, akkor szólnék az RP-ben résztvevőknek, hogy álljunk meg egy kis időre amíg elintézem, mert itt kell hagyon az RP szitucáiót. Miután elvégeztem a kötelességem utána folytatnám az RP szituációt.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Rászolók a hírdetőre, hogy ilyeneket nem kéne. Amennyiben folytatja szólok egy adminisztrátor kollégámnak, hogy szankciónálja az adott illetőt. Ha nincs tisztában a szabályzattal akkor egy betanítással elmagyaráznám neki, hogy elkerüljük a szankciót.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos voltam. Kép]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos voltam 2x. Bár az elsőnél az volt, hogy az Adminnak jailt kellett volna osztania a ban helyett, de elengedtem végül, UB-val visszaengedtek. Kép]
 
  • Imádom
  • Szomorú
Reactions: vice és aBalazs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hey-hey! Szerintem tartalmas lap lett, elég régóta ismerlek, tudom, hogy te tudnád ezt csinálni korrekten. Sok sikert kívánok papám! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Zeus

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Köszönöm a támogatásod Balázs.
 

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Szia naze. Nem szabhat határt mindig a kor. Az értelem nem köthető mindig korhoz.
 

Wayn

Barangoló
2019. 04. 15.
147
55
V4 karakter
Anthony Hunters
V2 karakter
Wayn R Laurence
Nem téged bannoltak ki shg életkor kamuzása miatt?
 

naze

Újonc
2020. 02. 08.
45
101
V4 karakter
dwayxn uyle
V2 karakter
reeyz shadd
Szia naze. Nem szabhat határt mindig a kor. Az értelem nem köthető mindig korhoz.
hidd el hogy nem fognak felvenni, feleslegesen írtad meg. lehet hogy értelmes vagy de a korod nem üti meg a szintet.

@Wayn de, őt rakták ki
 

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Már csak te hiányoztál aranyom. :D Neked nincs jobb dolog azok kívűl, hogy tönkre teszed más életét? Nem mellesleg, hogy csak a rangért voltál bent a frakiba.

EDIT: Egyébként a kritizáláson kívűl tudtok építő jellegű kritikát adni?
 
  • Vicces
Reactions: Moszat

naze

Újonc
2020. 02. 08.
45
101
V4 karakter
dwayxn uyle
V2 karakter
reeyz shadd
Nehogy már egy szerver legyen az életed, főleg ne egy .. hagyjuk, próbáld meg 2 év múlva.
 

Wayn

Barangoló
2019. 04. 15.
147
55
V4 karakter
Anthony Hunters
V2 karakter
Wayn R Laurence
@naze köszi!

Nem hiszem, hogy bárkinek is tönkre tenném az életét azzal, hogy egy játékon belül csinálok 1-2 dolgot vagy kérdezek.. Másrészt meg sok szerencsét kívánok az egyetemhez! :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.