Richard Palmstone Jelentkezése az SCCS köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Richard Palmstone ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan 4 éve, hogy a V2-n játszom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Amikor 2016-ban regisztráltam a szerverre, nem gondoltam volna, hogy a mai napig is fogok rajta játszani, de hát mit mondjak, megtetszettek az Rp szerverek, azok közül is a V2 a legjobban. Jelenleg 11098 játszott perccel rendelkezem, ami nagyon kevésnek tűnhet ahhoz képest, hogy 4 éve játszom a szerveren, de sajnos idő közben volt egy gépváltásom. Az előző karakteremen volt 83 ezer játszott perc, azon minden FK-ban voltam NNI-n, különböző Bandákon, NAV-on kívül legalább egy hónapot, ahogy itt is. Ezt a kis infót azért írtam ide, hogy ennyivel is többet tudjatok meg rólam, és értsétek, hogy miért az az aláírásom ami. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 15-ös Szintű vagyok jelenleg. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, az előző karakteremen. A mostanival már voltam TEK-ben.


Rendvédelmi frakciók:

Terrorelhárítási Központ |4x|
Országos Rendőrségi Főkapitányság |1x|
See City Honvédség |1x|

Legális frakciók:

Fix&Drive |1x|
See City Car Service |3x|

Illegális frakicók:

Sacra Corona Unita |1x|
Krasnya Orgazined Bratva |1x|
Yakuza |1x|

Távozásim oka nagyrészt az volt, hogy nem tetszett a közösség, ezért sem jártam sokat TS-re, csak megbeszélésekkor, ezt bánom is, mert visszagondolva ki lehetett volna maxolni az adott FK-kat, csak amikor ezekből kiléptem, az valami hirtelen felindulás miatt volt. Idén TEK-volt az első frakcióm amiben voltam, és komolyan is vettem, 2 hónapig voltam eredményes tagja. Innen nem "hirtelen felindulásból" léptem ki! Azért léptem ki, mivel egyeltalán semmi pénzem nem volt, és ez nagyon korlátozta, és megnehezítette a játék élményét számomra.
~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Utolsó frakcióm a TEK volt, ott 2 hónapig voltam. 2020.03.15-én távoztam onnan. Azt a frakciót szerettem legjobban a Katonaság után, ott is elég szép eredményeket sikerült elérnem, csak úgy, ahogy TEK - ben. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Nos, mivel már civil vagyok egy ideje, és a városban bóklászom, dolgozgatok ezért így elég unalmas számomra a szerver, és ezért szeretnék az SCCS tagja lenni, mivel ott aztán nem lenne unalom, és tapasztaltam is már, hogy szerelőnek jó lenni, mert általában egy jó közösség veszi az embert körül, mindenkivel lehet beszélgetni stb. Továbbá van tapasztalatom a szerelő frakciókkal kapcsolatban, hiszen voltam itt V2-n 2-3x SCCS-ben, 1x Fix&Drive-ban, és LV-n is voltam Redline-ban. Nagyrészt ezért, illetve a pénz szerzési lehetőség miatt, és nem pár hétre terveznék a frakcióban, hanem 3-4 hónapra legalább. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Mostanában egyre aktívabb vagyok, 4-5 óra is menne akár. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, az előző karakteremen sajnos már voltam. Ide nem fejteném ki, hogy miért, ha érdekel titeket (Leadereket) akkor pm-ben megírom. Kép ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, volt egy (szerintem) jogtalan jailem, ami "MG" miatt volt. Kép ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos kezdeném ott, hogy Gergő - nek hívnak, tavaly Decemberben töltöttem be a 15. életévemet. Vas megyében élek, egy csekély 17.000 lakossab rendelkező kis városban. Sokat szoktam játszani a SeeMTA szerveken, különösen itt, a V2-n. Sokat szoktam mozogni, nem olyan típus vagyok, aki egész álló nap a számítógép előtt ül, ez a jegyeimen is meglátszik, bár most ebben a rossz helyzetben itthon fogom saját magamat, és nem megyek sehová sem, de így aktívabb is tudok lenni. Amint megemlítettem, hogy sokat szoktam mozogni, főleg focizni, vagy kosarazni. Vicces vagyok, és mindig megtudok valakit nevettetni ha úgy akarom. Kedves, de olykor komoly vagyok, ha fontosabb dologról van szó. Sok időt szoktam a barátaimmal tölteni. Továbbá sokat is szoktam kirándulni, főleg a jó időben. Mostanában egyre inkább aktív vagyok a szerveren, ez köszönhető annak is, hogy megjött a kedvem játszani, főként amiatt is, hogy sok barátot sikerült megismernem az eddigi pályafutásom során. Ha felvételt nyernék a frakcióba, biztos lennék benne hogy még aktívabb lennék a szerveren, napi az elvárt 4 óra fixen menne, akár 5-6 is. Úgy gondolom, hogy egy érett srác vagyok, és megfelelően tudom kezelni a helyzeteket mind IC, OOC, IRL. -UI: Ezen alkalommal bővítettem, javítgattam pár helyen a lapomon. Köszönöm hogy elolvastad! :) ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szépen kifejtetted a válaszaidat Támogatom.
 

Szecsöl

Pötyögtető
See Game Helpdesk
LV
2019. 01. 12.
525
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Hali Tartalmas és szép lapot írtál ;) Részemről TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: gerykee

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.