Richard Palmstone jelentkezése az SCCS köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Richard Palmstone ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan 4 éve, hogy a V2-n játszom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Jelenleg 10234 játszott perccel rendelkezem, ami nagyon kevésnek tűnhet ahhoz képest, hogy 4 éve játszom a szerveren, de sajos közben volt egy gépváltásom. Az előző karakteremen volt 83 ezer játszott perc, azon minden FK-ban voltam NNI-n, és a NAV-on kívűl legalább egy hónapot, ahogy itt is. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 15-ös Szintű vagyok jelenleg. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nos, ahogy fentebb is írtam, NNI-n, NAV-on kívül mindenben voltam már, legalább egy hónapot. Nagyrészt a távozásaim oka vagy az volt, hogy meguntam már az akkori FK-t (közösség miatt), vagy szimplán nem akartam már ott lenni, mindig ki akartam magamat próbálni valami újban. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Utolsó frakcióm a Katonaság volt, ott 3 hónapig voltam. Nagyjából 2019.05.18 körül távozhattam onnan, de már nem emlékszem pontosan rá. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Amiért nagyjából mindenki, szeretnék pénzt keresni, ez lenne az elsődleges szempont, de persze az sem árt, ha van egy jó közösség, lehet TS-en jókat dumálni, stb. :) ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Mostanában egyre aktívabb vagyok, 4-5 óra is menne akár. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, az előző karakteremen sajnos már voltam. Ide nem fejteném ki, hogy miért, ha érdekel titeket (Leadereket) akkor pm-ben megírom. Kép --> https://imgur.com/a/Id3uYmF ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, volt egy (szerintem) jogtalan jailem, ami "MG" miatt volt. Kép --> https://imgur.com/a/Id3uYmF ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos kezdeném ott, hogy Gergő - nek hívnak, tavaly Decemberben töltöttem be a 15. életévemet. Vas megyében egy közepes méretű Városban élek egy tágas családi házban. Sokat szoktam játszani a SeeMTA szerveken, különösen itt, a V2-n. Sokat szoktam mozogni, nem olyan típus vagyok, aki egész álló nap a számítógép előtt ül, ez a jegyeimen is meglátszik. Viszont ha kell akkor aktív is tudok lenni. Amint megemlítettem, hogy sokat szoktam mozogni, főleg focizni, vagy kosarazni. Vicces vagyok, és mindig megtudok valakit nevettetni ha úgy akarom. Kedves, de olykor komoly vagyok, ha fontosabb dologról van szó. Sok időt szoktam a barátaimmal tölteni, főleg velük biciklizni, focizni. Továbbá sokat is szoktam kirándulni, főleg a jó időben. Mostanában egyre inkább aktív vagyok a szerveren, ez köszönhető annak is, hogy megjött a kedvem játszani, főként amiatt is, hogy sok barátot sikerült megismernem az eddigi pályafutásom során. Ha felvételt nyernék a frakcióba, biztos lennék benne hogy még aktívabb lennék a szerveren, napi 3-4 óra fixen menne, akor 4-5 is. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.