Richard O Connor---> Ryan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
23
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev


Teamspeak felhasználó neved:
Rebeca Scones (volt akkor)

UID-d:
Wf67um0FLrBYBQwOjlglbHwGwk0=

Bann pontos időpontja:
2019.04.16

Bann pontos indoka:

You are banned temporarily. Reason: "Moderátor, más játékosok szidalmazása #Ryan"
Try again in 11:14:38 (információim szerint megkaptam a permát!)


Ki bannolt ki:
Ryan

Amiért unbant szeretnél kapni:
Egy teljesen nagy félreértés volt az egész. Akinek mondtam amit mondtam, ő megértette és nem vette magára. Csak valaki a szobában behívta Ryan-t, és végig se hallgatott semmit nem csinált, a szavamba vágott és kibannolt.

Megjegyzés:
Szeretném ezt a dolgot tisztázni vele, illetve a ban indoka téves, ugyanis egy urat "szidtam" és nem többet!
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
342
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Ryan Nicholson
Szia! Alapból nem kéne senkit szidni, főleg nem úgy hogy mások is ott vannak hisz magára veheti bárki. Az indok nem téves ott volt a moderátor aki behívott. Ezután még meghallgattam azokat a hanguzeneteket is amit facebookon küldtél haverodnak, melynek tárgya én voltam. Had ne soroljam milyen szép szavakkal illettél. És igen kaptad a permát. UBra meg egy ideig ne számíts azok után amit hallottam.
 

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
23
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Milyen facebook-os hangüzenet? Ne haragúdj, de nincs semmiféle hangüzenet. Most meg kaptam még egy hetet VPN miatt, úgy, hogy nincs is VPN-em. Egyszerűen lejárt a bannom és feljöttem. Szóval nem értem milyen VPN-t használtam. Kérlek legalább annyi időre UB-zz, hogy megbeszéljem veled. Eléggé nagy félreértés van itt, és tisztázni szeretném, mert van pár ember aki utál, és emiatt köpköd, olyan dolgokról, amit nem csináltam.


És, úgy bannoltál, hogy végig se hallgattál. Semmiféle képpen sem! Beszédem közbe kaptam, hogy bannolva vagyok. Amikor magamat akartam megvédeni.

VPN meg nincs a gépemen, úgyhogy nem tudom miért kaptam azért is ban-t.
 
Utoljára szerkesztve:

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
342
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Ryan Nicholson
utánna remek facebook hanguzeneteket kuldtel haverodnak amiket lejatszott ugy hogy hallottam enis, emiatt kerult rad a perma //telo
 

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
23
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Remek, akkor ezeket a "hangüzenetek-et" szeretném hallani mert én ilyenekre nem emlékszek. Illetve én egyáltalán nem szoktam hangüzeneteket küldözgetni.

De még végig se hallgatsz. Erről beszélek, de gondolom megint kapom a permát! Meg majd a fórum bant is.... Mert fölöslegesen bannolsz ki, és végig se hallgatod az embert.



Köszönöm, hogy itt legalább "végig hallgatsz", de hadjuk is biztos neked van igazad....

Annyit mondj meg mennyi ideig várjak az UB-vel kapcsolatosan?
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
342
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Ryan Nicholson
az hogy vpn vagy nem mindegy akkor majd az indokot atirom arra hogy bannolva nem jossz fel. A hanguzenetek nem nalam vannak de barki aki ott volt tudja bizonyitani. Ubvel egy 1,5 2 honapot varj //telo
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.