Richard Moss Wex Jelentkezése See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Richard Moss Wex ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Hozzávetőlegesen olyan 1,5-2 éve játszom, egy ideje aktívan a szerveren. 76.722 Játszott perccel rendelkezem jelenleg. ~

Hányas szintű vagy?
~ 41-es szintű vagyok jelenleg. ~

Hány éves vagy?
~ Tavaly Decemberben töltöttem be a 16. életévemet :D ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam már párban.
-Sacra Corona Unita - Al-leader
- ORFK - Főtörzsőrmester
-TEK - Főtörzsőrmester
SCCS - Szerelő
Fix&Drive - Haladó vontatós
Távozásaim okai azok voltak, hogy kiléptem, mert egyszerűen meguntam a közösséget, és magát az adott Frakciót is. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Badarság lenne, ha azt írnám ide, hogy az RP miatt, mert ez nem igaz. Gyarapítani szeretném a vagyonomat, és nem árt az sem, ha megismerkedek pár emberrel, akikkel később talán még barátok is lehetünk, tehát a közösség is fontos szerepet jásztana. :) ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Így van, mind a kettővel rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Mostanság egy kicsivel kevesebbet mint régebben, de a napi 4-5 óra menne valószínűleg, hétvégén ez csak több lenne. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, sajnos egyszer voltam, nem fejtem ki hogy miért, hibáztam és ennyi. https://imgur.com/a/g5hvn7E ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, voltam. https://imgur.com/a/bpK7R45 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos kezdeném ott, hogy Gergő - nek hívnak, idén decemberben töltöttem a 16. életévemet. Vas megyében egy közepes méretű Városban élek egy tágas családi házban. Sokat szoktam játszani a SeeMTA szerveken, különösen itt, a V2-n. Sokat szoktam mozogni, nem olyan típus vagyok, aki egész álló nap a számítógép előtt ül, ez a jegyeimen is meglátszik. Viszont ha kell akkor aktív is tudok lenni. Amint megemlítettem, hogy sokat szoktam mozogni, főleg focizni, vagy kosarazni. Vicces vagyok, és mindig megtudok valakit nevettetni ha úgy akarom. Kedves, de olykor komoly vagyok, ha fontosabb dologról van szó. Sok időt szoktam a barátaimmal tölteni, főleg velük biciklizni, focizni. Továbbá sokat is szoktam kirándulni, főleg a jó időben. Mostanában egyre inkább aktív vagyok a szerveren, ez köszönhető annak is, hogy megjött a kedvem játszani, főként amiatt is, hogy sok barátot sikerült megismernem az eddigi pályafutásom során. Ha felvételt nyernék a frakcióba, biztos lennék benne hogy aktív lennék a szerveren, és az esti/hajnali órákban is eltudnám látni a játékosokat szereléssel. ~

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.