Richard Mendez -> Hosi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard Mendez >

Panaszolt fél admin neve:
< Hosi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat >

Bizonyítékok:
<
>


Megjegyzés:
< Aranybank rablás volt melyre kiment az TEK SPSU-ja is. Minket kiraktak tetőkön és onnan vártuk az illegális személyeketakiket likvidáljuk. Mikor szóltak nekem, hogy a teniszpálya egyik kilyáratánál ott áll egy ember AK-47-el csak a másik kolléga nem lát rá így én likvidáltam vagyi aniba pakoltam. Mikor megérkezett a BMW és oda ment a személyhez ezért azt gondoltam, hogy ő is a társuk ezért lőttem le őket ahogy az a videón is látszik csak véletlen kivágtam az a részt mikor oda mentek és végül tovább mentek, majd ismét vissza jöttek és azután lőttem le őket. Akik hozzászolhatnak a PK-hoz a részvevő TEK-esek, Hosi, Myron R Davis, Nikolaj R Davis >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia nem tudom hogy szükséges e hozzáírni, szerintem teljesen nonszensz hogy valaki odamegy mert lát egy embert animba, ezért te kilövöd. És lehet én gondolom így de a rendvédelem meg kicsit átszerkeszthetné ezt az 1 KMes körzeten belül TP van kiadva, mert aranybanktól simán kilőhetnek akkor mindenki kaszinóig, ami nem túl reális. Nem fogsz random lelőni 2 számodra ismeretlen embert mert megnéztek egy animba levő fegyverest.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Elolvastam a panaszt, nos a rendvédelemmel lesz beszélve hogy RBS-ezzék le azt a területet amelybe kivan adva a tűzparancs mivel ez nem fog így működni hogy majd ők eldöntik hogy mennyi az 1 km.

Viszont csak úgy nem fogunk le lőni egy játékost ha nem is a te körzetedbe van.
 
  • Tetszik
Reactions: MókaFiceK
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.