@Richárd ---> Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rikk

Barangoló
2019. 01. 10.
77
45
Pápa
LV karakter
Declan Blevins
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Dwayne Ralph

Panaszolt fél admin neve:
Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokolatlan TS ban, TS-en jogokkal való visszaélés.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/DXvB5ab

Megjegyzés:
Nos, haverokkal beszélgettünk TS-en a VIP szobámban, majd bejött egyik admin haverom Pami, aki húzta magával Droogot egy másik kérdés miatt, amit "megbeszéltünk" , majd mondtam párszor, hogy menjenek ki. Kimentek, s kis idő múlva ismét bejött Pami, majd Droogo is. Pamival jó kapcsolatban vagyok, emiatt nem zavart a jelenléte, viszont Droogot kifejezetten nem kedvelem, s nem szerettem volna ha bent marad. Szóltam, hogy szeretném, ha távoznának. Mivel nem mentek ki emaitt átmentünk egy 3 személyes társalgóba, ahonnan fél perc múlva áthúzták két haveromat társalgó 7-be, majd ott számonkérte az egyik haverom állítólagos stílusát. [-Megkérdezte, hogy miért nem hajlandóak távozni, ha a szoba tulajdonosa megkért rá?]. A két haveromat kibannolta nevetséges indokokkal. Pl: <00:23:47> "Kutyus" nevű felhasználót "!Droogo?//teló" kitiltotta a szerverről korlátlan időtartamra. Indok: (Szia. )


UI: Nem értem miért kell visszajönni a VIP szobámba, ha egyszer ki lett küldve, majd ott hallgatolózni. Plusz kibannolni,mert megkérdezte, hogy miért nem hajlandó távozni, ha egyszer megkértem rá.​
 
  • Imádom
Reactions: Unu

Rikk

Barangoló
2019. 01. 10.
77
45
Pápa
LV karakter
Declan Blevins
A másik srác Pamira IS rakta a PK-t, + ő a stílusodat is említette. Engem teljesen más ösztönzött arra, hogy PK-t rakjak. Olvasd el alaposabban s megérted ;)
 
  • Imádom
Reactions: Henrick és Unu

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bence már bírált ilyen PK-t.

Zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.