Richard cain Omsz jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bandi37

Újonc
2024. 08. 18.
3
1
Komárom
V4 karakter
Richard Cain
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- András -

Hány éves vagy?
- 15 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- 4948 és level 10-

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- semmilyen frakcioban nem voltam meg -

Voltál-e már adminjailben?
- egyszer se voltam adminjailbe -

Voltál-e már bannolva?
- nem nem voltam bannolva a szerverrol -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- nem volt buntetesem még -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Életeket szeretnék menteni mert szeretem az embereket. Eléggé meg tud viselni ha egy ember szenved ezért szeretnék az omsz-hez csatlakozni hogy tudjak életeket menteni. Sok ember sérül meg manapság és szeretném őket úgymond meggyógyitani de inkább segíteni nekik. Volt már tapasztalatom mentoskent es tudom hogy menne ez a munka lehetoseg nekem-

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- András nevem. Voltam már több helyen rázni például FiveM meg ilyen helyek. 15 éves vagyok komarom mellett ellek. Tudok nagyon jól rp-zni. Jó rp szálakat tudok letrehozni. Tudom a mentosok felszereléseit mert apam egy idoben mentos volt. Es miatta szerettem meg az Omsz-t.

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- nagyon sok időt tudnak fordítani, egész napomat -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- igen rendelkezem -


IC rész

Jelentkező neve:
- Richard Cain -

Születési helye, ideje:
- See city 2000.02.13 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- nincsen Bejelentett lakcimem de garazsom van a Bluebarry garázs E02.01.04 -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Pécsi orvosi iskolaba vegeztem es mentő orvos a szakképzésem-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Richard cain a nevem See cityben születtem 2000.02
13-án. Édesanyám neve Tiffany Cain. Régebben orvosnak tanultam de még mindig annak tanulok. Az iskolaba ki tűnő tanuló voltam. Tudtam ha az orvosi nem jössz össze akkor semmi. És el mentem spanyol országba ott laktam 4 évig . De ezek után is See citybe húzott a szívem és ezért jöttem vissza és szeretnék csatlakozni az Omsz-hez -



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- először is ugye az A betű azaz át járható legut hogyha ha a lég útban van valami ki kell venni az úr vagy a hölgy lég útjából. Aztan a légzés kell hogy legyen egyenletes és tiszta. Ezek után a keringést kell hogy ver-e a szive. Ezek utan a attekinto neurol. Vizsgalat jon hogy nincs-e belso verzese es ezekutan pedig a kulso vizsgálatok jonnek hogy nincs e barmilyen kulso serulese -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- van az eset kocsi az a sprinter és ezekben szállítják a sürgős betegeket. Ezek után van a roham kocsi ami plussz mentési technikákkal fel szerelt kocsi. Van a mentoorvosi auto abban ulnek a szakorvosok. A mento helikopter a rendkivul sulyos beteget szallit. Van a Motoros mento ami gyors ki erkezésre alkalmas -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- van a fecskendő, injekciós tu infúziós szerelekek. Van a hajlított anel tű. Foley ballon katéter. Fonendoszkóp is van a mento kocsikban. Ekg gél. Csatolos ér szorito a vér vételekhez-

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- először is biztosítom a helyszint es egybol ki hivom a 112-t. Ezek utan a sebet megtisztitom a polommal vagy barmi ami nem piszkos. Ezek utan egy nyomk kotest kell ra helyezni. Ezek utan ott kell tartani az urnak a nyakan amig nem erkezik ki a mentk-

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- először is meg szólítom meg rázom a vállát ha nem reagál magam felé forditom es megnézem a pulzusát de ezek ott egybol ki hivom a 112-t. Es meg kezdem az ujra élesztést

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- egyből ki hivom a 112t és még vizsgálom hogy mi a baj ha bármilyen bénulás az a gerincben lehet a baj. Megkérdezem hogy mennyi folyadekot ivott ha keveset akkor ra kell tenni egy Infuziot a ki száradás ellen

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- eloszor is egybol 112 azutan meg nezem hogy mi dugitotta el a lég utat ezt meg kell tisztitani ezek utan ha nincs pulzus meg kell kezdeni az ujraelesztest -


omszzarlec.png

hivatas2.png
TetszikFire Reactions:szmötyi, Pablo El Habar, QuantumOfficial és további 3 felhasználó
TetszikJelentés
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
Megosztás
Tagfelvétel
SeeMTA v4 Facebook

SeeMTA LV Facebook

SeeMTA v2 Facebook
 

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
74
67
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Jossph Guernsey
Tisztelt Richard Cain!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Nagyon gyengére és nagyon hiányosra sikeredett a lapod, összeszedetlen. Ha komolyan gondolod a jelentkezésed, jelentkezz újra 1-2 hét múlva, egy összeszedett, jól megírt lappal.))
Üdvözlettel:
Dr. Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.