Richard Baker [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RichieLV

West Coast
2019. 02. 16.
198
78
23
Győr
LV karakter
Sergio Di Girolamo
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Tóth Richárd
Hány éves vagy?
18
Hány játszott perced van?
53948
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Sajnos igen. Egy jogos Jailom van DM indokkal. (A kép 10 napos, de változás nem történt) https://imgur.com/a/ufwMoe0
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Sajnos igen. https://imgur.com/a/ufwMoe0
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt. https://imgur.com/a/ufwMoe0
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Las Venturas Taxi, két alkalommal.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Huzamosabb ideig voltam a tagja, és addigra már meguntam, és az akkori frakció tagok is hozzá járultak ehhez.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Számos RP szituációra, és egy olyan családra, amit a Taxi frakció indított el..
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznap lennék aktívabb, 3-4 óra, hétvégén főleg vasárnap.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom hogy eddigi Taxis tapasztalataim miatt előnnyel indulok, de persze van nálam tapasztaltabb is.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Tóth Richárdnak hívnak, Győr Moson Sopron megyében, egy kisebb faluban lakom. Jelenleg rendészeti középiskolába járok, 12. osztályba. Iskola mellett, néha hétvégénként ételfutárként dolgozom. Ez egy munka, és egy kikapcsolódás is egyben. Amikor dolgozom, úgy vezetek ahogy akarok, olyan zenét hallgatok amilyet akarok, stb. Amikor tanulás, és munka nincs, akkor szoktam gépezni. Ilyenkor szokott előjönni a SeeMTA, GTA V, Arma 3, Rust, és egyéb olyan játékok, amiben egyedi játékmenet van, vagy csak izgalmas a játék és/vagy a játék története. SeeMTA Las Venturas szerverén kb. 2018. éve eleje óta játszok. Ez idő alatt 53.000 játszott percem jött össze, sajnos pár hibával is. Egy jogos AdminJailom van, DM indokkal, és egy tiltásom, SGH feladatok elmulasztása indokkal. Sajnos nem fordítottam elég időt SGH feladataim elvégzésére.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Richard Baker
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas, 1982.08.22.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Emma Higgins
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?
Születésemtől kezdve szeretek járművekkel foglalkozni, és szerintem a Las Venturas Taxi-ban a vezetéssel ezt a szenvedélyemet ki tudnám élni.
Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom hogy a város minden zegét-zugát ismerem. Már dolgoztam a cégnél, és ekkor sem volt rám túl sok panasz. Profi sofőr volt a legmagasabb beosztásom.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Fontos a csapatmunka a cégnél. Ugyanis ha a munkatársainkhoz úgy állunk hozzá, hogy nem segítünk nekik a munkában, akkor ugyan ezt fogják viszonozni is.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
igen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
292Motivaciosl_LV.png

Kérjük csatolja az önéletrajzát:
585_n_letrajz_LV.png

Aláírás: Richard Baker
Kelt.: Las Venturas, 2019.09.25.
 
  • Tetszik
Reactions: dani26

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Régi tag vagy, igazából nem is kellett volna lapot irnod, csak TSen felkeresni egy leadert. De ehhez képest szép lapot összehoztál.
Támogatlak! :)
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Lole és RichieLV

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Szép lett!!
 
  • Tetszik
Reactions: Predi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.