Riccardo Escobar jelentkezese a Las Venturasi Taxihoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szalka

Újonc
2019. 02. 01.
6
0
V4 karakter
Riccardo Escobar
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Gagyi Lorand
Hány éves vagy?
17 eves vagyok
Hány játszott perced van?
6300
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Ketszer voltam Admin Jailban egyszer DM es munka jarmu magancelra Kep: https://imgur.com/Z0JENU2
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam kitiltva Kep: https://imgur.com/Z0JENU2
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt mas a nevem a szervern Kep: https://imgur.com/rvZlDVh
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Ezen a szerveren nem voltam meg Frakcioban
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Hogy sikerult egy kisebb jatekos csapatot ossze kovacsolnunk akik napi szinten fent vannak es idot toltenek a szerveren
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Mivel meg sulis vagyok ezert max 17:00 korul tudok fent lenni de akkor estig fent vagyok
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezem mind a kettovel
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nagyon meno humorom van es soakt tudnek fent lenni aztan meg a vezetesi kepesegeim sem utolsoak
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
17 eves multam epp. Romaniaban azon belul Marosvasarhelyen lakom. Auto elektro techinkai iskolaban vagyok. Imadom az autokat a regi Amerikai vagasuakat foleg. Szeretek mas emberekel dumalgatni es jo poenokat elsutni. Facebookon 0-24 ben elerheto vagyok mivel a lanyok kedvelnek es miattuk megeri.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Riccardo Escobar
Jelentkező születési helye, ideje:
Olaszoraszag Milano 1999.julius.24
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Maria Escobar
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen majdnem friss meg minden
Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretek vezeti, emberekkel komunikalni es azert hogy egy csapatba tartozzak
Miért pont önt vegyük fel?
Garantaltan leszallitok barkit barmikor ahova szeretne a legrovidebb utvonalon
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Jo velemenyem van rola es ezert szeretnek ide jelentkezni mert tetszik amit csinalnak es hogy milyen gyorsan teszik azt
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Elolvastam, megertettem es betartom
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Elfogadom
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Egy varosban fontos ha van taxis foleg ha eleg taxis van akik osszetartoak es komunikativak egymassal. En is szeretnek ebbe a rendszerbe tartozni es resze lenni a varosnak. Nehanyszor hivtam en is taxit nem mindig fogadtak el mivel rengeteg a munkajuk. Ezert velem mar leglabb egy emberell kevesebb kell sokat varnia esetleg gyalog oda menni ahova szeretne. Joparszor taxiztam mar es a sok munka kozepette meg mindig boldogan vegzik a munkajukat ami szamomra lenyugozo. ahogy mondani szokas az ut a labamkozott van mindig.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Milanoban szulettem 1999 julius 24-en. 1-4 osztalyt otthon vegeztem el majd jott az 5-8 osztaly ott a vegefele ereztem hogy az auto legjobb dolog az eletemben. Aztan jott a valasztas hogy mit szeretnek tanulni. Tarsaim programozonak, szakacsnak, felszolgalonak, fodrasznak mentek. En egyedul ugy dontottem hogy azt csinalom amit szeretek es autokat buheralok. Egyedul kuzkodtem meg a sok idegen emberel az uj kornyezettel majd szepen be illezkedtem.

Aláírás: Riccardo Escobar
Kelt.: 2019.majus.19
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: TS-en bizonyítanod kell.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.