Ricardo Zachary - Lele , Pexy | [ #North ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ricardo Zachary >

Panaszolt fél admin neve:
< Lele,Pexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés. >

Bizonyítékok:
< [2021-10-24 12:29:54] [Output] : Vito Gallardo: (( mi a faszt csinálsz? )) [2021-10-24 13:03:43] [Output] : Vito Gallardo: (( ekkora non után amit te leműveltél, ne várd, hogy úgy tekintsek rád mint egy normális )) >

Megjegyzés:
< Mikozben ezt írták,Pexy,lele azt irta,hogy ez csak enyhe,csak egy figyelmeztetés,na szerintem ez a "mi a fasz" nem enyhe,meg a többi,amit leírt.Minekünk mindenkinek kiosztoták a hanyagrp-s szankciót,miközbe haveromnak megvolt a log,ahol irta hogy beszeljuk meg az aranybankot. Várom a bírálatot. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

Sziasztok! A panaszt én fogom bírálni, várom a válaszokat és egyéb bizonyítékokat 24 órán belül.
HSZ hunt és egyéb beefelés esetén lefogom zárni a PK-t, így kérlek mindenki megfelelően szóljon hozzá.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100 és Lele

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Helló!

• Aranyraktár rablás előtt kötelező az előzetes egyeztetés.

Az előrp továbbra sem az, hogy rádióban ennyit beszéltek meg: "josz arany?"

@North Minden logot/bizonyítékot csatoltam privát üzenetben.
 
  • Tetszik
Reactions: Lele
R

Ricardo0303

Helló!

• Aranyraktár rablás előtt kötelező az előzetes egyeztetés.

Az előrp továbbra sem az, hogy rádióban ennyit beszéltek meg: "josz arany?"

@North Minden logot/bizonyítékot csatoltam privát üzenetben.
Ic nekünk megvolt az elorp, csak akkor Ben nem volt meg fent. De azelőtt megvolt.Csak azt nem értem neki miért nem osztottál szankciót.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Az IC-ről akárhogy is nézem nem kaptam bizonyítékot csak a rádiós "előrp"-ről.

Amikor az ügy végéhez közeledtünk magadra kérted a jailt.
[2021-10-24 13:43:59] [Output] : Ricardo Zachary: (( jo hadjuk add a hanyagrp szankciót ))
[2021-10-24 13:44:04] [Output] : Ricardo Zachary: (( nem fogok ssenkit hibaztatni kinek ad jailt meg kinek nem ))
Ahhoz képest, hogy leírtad nem fogsz senkit hibáztatni mégis megírtad a panaszkönyvet.

Vitot meg igen, csak figyelmeztettem.

haveromnak megvolt a log,ahol irta hogy beszeljuk meg az aranybankot.
Haverodnak ez volt a logja amiben az utolsó sor ez:
[2021-10-24 10:31:34] [Output] : Zoley Zachary mondja ((rádióba)): meg kell beszelnu a tervet

Itt vége a lognak, nincs folytatása. Hiába kértem, hogy az ezutáni logokat is küldjétek el ahol megbeszélitek a tervet, nem kaptam meg.
 
  • Tetszik
Reactions: derrick és Stég

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Sziasztok, mivel ott voltam az ügynél ezért én is hozzá szolnék a PK-hoz, Most megint nem értem hogy miért az aranybankról van szó miután már réges régen lezártuk ezt a témát. Rikárdó haverom a boss, azért nyitott PK-t mert kivételezés történt.

Vito Gallardo: (( mi a faszt csinálsz? ))
Vito Gallardo: (( ekkora non után amit te leműveltél, ne várd, hogy úgy tekintsek rád mint egy normális ))

ezért szerintem egy kisebb szankció kijárt volna.
Illetve azért mert Rikárdó ooc leírta azt, hogy nem fog senkit hibáztatni, attól még teljes joga van PK-t nyitni, ooc nem írhatja azt le, pl: Na akkor nyitok egy PK-t, mert az meg PK-val való fenyegetőzés, illetve ez nem hibáztatás hanem ez egy olyan dolog amit a Rikárdó nem érez jogósnak, és azt szeretné elérni, hogy a jövőbe többet ilyen ne legyen.

További szép napot!


3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.
Büntetés: 100 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam, legközelebb figyelj oda! @fatmarco
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Ricardo0303
R

Ricardo0303

Sziasztok, mivel ott voltam az ügynél ezért én is hozzá szolnék a PK-hoz, Most megint nem értem hogy miért az aranybankról van szó miután már réges régen lezártuk ezt a témát. Rikárdó haverom a boss, azért nyitott PK-t mert kivételezés történt.

Vito Gallardo: (( mi a faszt csinálsz? ))
Vito Gallardo: (( ekkora non után amit te leműveltél, ne várd, hogy úgy tekintsek rád mint egy normális ))

ezért szerintem egy kisebb szankció kijárt volna, illetve azért mert Rikárdó ooc leírta azt, hogy nem fog senkit hibáztatni, attól még teljes joga van PK-t nyitni, ooc nem írhatja azt le, pl: Na akkor nyitok egy PK-t, mert az meg PK-val való fenyegetőzés, illetve ez nem hibáztatás hanem ez egy olyan dolog amit a Rikárdó nem érez jogósnak, és azt szeretné elérni, hogy a jövőbe többet ilyen ne legyen.

További szép napot!
Igen, pont ezt akartam kifejezni. Nem az aranybankról van itt szó, mert az már levan zárva.Én a kivételezésért írtam ezt a pk-t.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Tisztában vagyok vele, North kérésre küldtem ide is a logokat. Vitonak úgy gondolom, hogy elég volt egy figyelmeztetés független attól hogy ő most egy rendőr.
Részemről ennyi.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A logok áttekintése után a panaszt Jogosnak ítélem meg.

Elsődlegesen Zoley azért hívott ki az ügyhöz, hogy az élesre sokkolást megbeszéljétek - ami korrekten és hibátlanul meg is történt - azonban az OOC stílus és minősítés szankcionálása az ügy tovább bonyolódása miatt elmaradt. A teljes logokból továbbá látszik, hogy Vito továbbra is minősítette Zoley-t az adminisztrátor ügy alatt is. A második minősítésnél az "elég lesz" véleményem szerint nem elégséges intézkedés és nem hagyható figyelmen kívűl.
Nincsen probléma azzal, hogy a teljes ügy is kivizsgálásra került, azonban máskor kérlek tartsd Pexy figyelemmel, azt hogy elsődlegesen ki és milyen ügyben hívott ki intézkedni.

Ami a panasz másik felét érinti, ami mellett szintúgy nem lehet szó nélkül elmenni, azaz admin ügy 1 órásra húzódása, ez a logokból ítélve nem Pexy, se nem Lele hibája, de azért ezt az ügyet 20 perc leforgása alatt is lehetett volna rendezni, megfelelő hozzáállással. Ha az adminisztrátor teljes napi logot kér akkor teljes napi logot vagy köteles küldeni, teljesen mindegy, hogy te hívtad vagy sem. Ha nem adod át a neki szükséges bizonyítékot, nem köteles az esetet kivizsgálni félinfókból. Amennyiben nincs logod szoftver vagy egyéb hiba miatt, akkor a játékos felelőssége olyan állapotba hozni az MTA-t, hogy az megfeleljen az ilyen körülményeknek is és logot tudj adni.

Lele az ügyben csak besegített, időközben más okból leadta az adminisztrátort, így őt mentesítem az ügy alól.

Ami a szankcionálást illeti, azok után, hogy Pexy így összeszedte a logokat, mindenkit külön-külön felkeresett és a töredékekből szedte össze az információkat, nem ott hagyva benneteket, korrekten és alaposan összeszedett mindent (amit nekem el is küldött), türelemmel végig vitte az ügy második felét bő 1 órában, nem tartom fairnek a túlzott mértékű szankcionálását, így jelen esetben kizárólag szóbeli figyelmeztetésben részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.