Ricardo Gallardo jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Rikárdó Daróczi a nevem,Rikinek szoktak becézni.Erdélyben lakom,13 éves vagyok.Nagyon kedves szoktam lenni másokkal szemben.]

Mióta játszol a szerveren?

[ Több,mint egy éve.]

Eddigi elért dolgok:

[Sajnos még adminsegéd , sem admin nem voltam.De viszont voltam NAV-os, és voltam SCCS-es is.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Szeretek az embereken segíteni. ]

Miért téged válasszunk?

[Mert kedves vagyok az emberekkel,és pontosan tudok válaszolni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap 5-8 óra,Hétvégén 7-10óra , de mind a két esetben van amikor változó.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Elmagyarázom neki, hogy összekeveri, és elmondom hogy mit kever össze az adott esetben.]

Mutass be egy általad választott munkát és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Még nem választottam,de kőműves szeretnék lenni, mert szeretek építkezni, és tetszik a munka.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. A Városháza,ott tudja kiváltani/megújiítani a személyit, jogosítványt, ki tudja váltani a forgalmit, itt tud felvenni munkát.2 a kórház, ha megsérűlsz, ott mindig meggyógyítnak.3 a szerelő telepek, ott tudják megszerelni az autód.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Válaszolok neki.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Nem tudok mit tenni vele,szólok egy adminnak esetleg.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Elmondanám neki, hogy bindrp nem rp, ha továbbra is folytatná, szólnék egy adminnak.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ igen, https://imgur.com/a/Xv4JZih ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, https://imgur.com/a/dhmZOG1 ]
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia!

Az Adminsegédnek való jelentkezés legelső alapelvárása a 15. betöltött életév. A jelentkezésed nagyon finoman fogalmazva részemről semmilyen mércét nem üt meg. Nagyon bízok benne, hogy a jelentkezésed megírása előtt azért ránéztél, informálódtál az egyel visszább lévő Adminsegéd fórumból. SCCS leadered is voltam, amíg eltávolításra nem kerültél nem is kicsiny ok miatt. UCP-det elnézve egyáltalán nem fedezhető fel benne, hogy kicsit is komolyan vennéd a szervert. - Amire már csak az tesz rá egy hatalmas lapáttal, hogy kicsit utánaszámolva a játszott perceid mintegy 10%-át jailben töltötted.

Hozzászólásomat ne vedd tolakodónak, rosszindulatúnak - csupán megpróbáltam felnyitni a szemedet ilyen szempontból, hisz ha már Adminsegédnek jelentkezik valaki, akkor ne a funolásból, valamint a folyamatos jail ülésből álljon ki az eddig végigfutott karriere a szerveren.

Megmondom őszintén, hogy meglepődnék ha Adminsegéd lennél a jövőben, bár bízok annyira az S.G.H vezetőkben, hogy nem akasztják rád ezt a feladatkört. Úgy gondolom, hogy nem vagy alkalmas sem ideiglenes, sem S.G.H Adminsegédnek.
 
R

Ricardo0303

Szia!

Az Adminsegédnek való jelentkezés legelső alapelvárása a 15. betöltött életév. A jelentkezésed nagyon finoman fogalmazva részemről semmilyen mércét nem üt meg. Nagyon bízok benne, hogy a jelentkezésed megírása előtt azért ránéztél, informálódtál az egyel visszább lévő Adminsegéd fórumból. SCCS leadered is voltam, amíg eltávolításra nem kerültél nem is kicsiny ok miatt. UCP-det elnézve egyáltalán nem fedezhető fel benne, hogy kicsit is komolyan vennéd a szervert. - Amire már csak az tesz rá egy hatalmas lapáttal, hogy kicsit utánaszámolva a játszott perceid mintegy 10%-át jailben töltötted.

Hozzászólásomat ne vedd tolakodónak, rosszindulatúnak - csupán megpróbáltam felnyitni a szemedet ilyen szempontból, hisz ha már Adminsegédnek jelentkezik valaki, akkor ne a funolásból, valamint a folyamatos jail ülésből álljon ki az eddig végigfutott karriere a szerveren.

Megmondom őszintén, hogy meglepődnék ha Adminsegéd lennél a jövőben, bár bízok annyira az S.G.H vezetőkben, hogy nem akasztják rád ezt a feladatkört. Úgy gondolom, hogy nem vagy alkalmas sem ideiglenes, sem S.G.H Adminsegédnek.
Szia, ezek a jailek, több mint egy fél éve voltak! Azért köszi, hogy az idődet felhasználtad rám! Szia.
 
  • Hűha
Reactions: Antoon

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hal! Ugyanazt tudom mondani amit Balage, rengeteg a jailel rendezlekel, és a megfogalmazásaid is furák.

Szia, ezek a jailek, több mint egy fél éve voltak! Azért köszi, hogy az idődet felhasználtad rám! Szia.
3napja volt az utolsó jailed.

Kétlem, hogy te alkalmas lennél erre a feladatra, de hát Sok Sikert!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Az elvártaknak nem felelsz meg.
Ne csak a bírálat érdekeljen mivel akkor nem lesz belőled jó SGH/Adminisztrátor.

Amennyiben érettebb leszel és megfelelsz az összes elvárásnak akkor próbáld meg újra.

ZÁROM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.