Ricardo De Lorenzo Jelentkezési Lapja. [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303


UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Rikinek szólíthattok,12 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020 November óta játszom,9000 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/CjVIZ6L ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem TeamSpeak3-mal,de sajnos nincs mikrofonom. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5-6-7 óra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok.Rikárdó Daróczi vagyok.12 éves vagyok.Horgászás a hobbym.Sokat tudok játszani.Általában 14:00-tól Elérhető vagyok.Szeretek SZERELNI,ÉS EZÉRT SZERETNÉK JÖNNI Fix&Drive-ba.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Ricardo De Lorenzo ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 2020-10-24 18:28:13. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Apám szerelő,és szoktam neki segíteni szerelni,és nagyon meg tetszett a szerelési munka. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Ricardo De Lorenzo a nevem, jelenleg 22éves vagyok. San Fierroban születtem a városi kórházban 1998.10.26-én. Gyerekkoromban Los Santosban jártam általános iskolába, de a középiskolát és a főiskolát már San Fierroban végeztem kisebb-nagyobb sikerekkel. Amit elértem az életben arra büszke vagyok. Van egy testvérem akit kiskora óta én neveltem fel és elég jó a viszonyunk azóta is. Miután elvégeztem a tanfolyamokat és az iskolákat azután elkezdtem a jogosítványomat. Utána sikeresen letettem a jogosítványt azután édesapám vett nekem egy régebbi 2-es Golfot. Sajnos a Golf nemvolt valami jó állapotban ezért helyre kellett kicsit pofozni, de igazából a jogsi után azon a kis kocsin tanultam meg vezetni, mára pedig már egy luxus autóval rendelkezem és a vezetés is kíválóan megy. Első munkám a postázás szakma volt. Apám autósszerelő volt ezért. Megtapasztalhattam az autószerelés csínját,binját is szóval értek elég jól a kocsikhoz, de sajnos azt is ott kellett hagynom a közösség miatt. Azóta nem voltak komolyabb munkáim, a jövőmet önöknél szeretném eltölteni. ~


Aláírásod:
Ricardo De Lorenzo
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Min. 14 betöltött életév! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.