Rhys Cole -> mrk | #Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rhys Cole >

Panaszolt fél admin neve:
< mrk >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat, azért mert elütök egy embert aki átszalad az úton, nem hiszem hogy AJ-t kéne osztani + azért mert beállnak elém, és próbálok elmenni, nem halt meg senki és szabályzatban sincs a dolog, DB van benne, viszont mint említettem senki sem halt meg, talán ahogy említette valaki animba esett, viszont ő sem halt meg tehát nem értem a dolgot.. >

Bizonyítékok:
<https://pastebin.com/NCm4A0Vz
https://imgur.com/a/WxBe7IB (Jobban ráközelítve látszik, hogy animba fekszik a srác, mikor megpróbáltam elmenekülni mert ütötték a kocsim stb, de akkor sem értem az AJt.)>

Megjegyzés:
< Ha szükséges a napi log, feltöltöm. >
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Szia!
Őszinte leszek számítottam a panaszkönyvre, elsősorban leszeretném szögezni hogy bizonyítékot amit küldtél itt az csak egy töredéke a beszélgetésünknek! Illetve az általad említett dolgok sem így voltak teljesen.

1. Körbe álltak téged mivel kis szócsatába illetve bunyóba kezdtél egy sráccal. Ezzel elsősorban nem is volt gond, mind addig amig te be nem száltál a kocsiba. Elütöttél 2x-3x embereket egy EVENT helyszínen, ebből az egyik srác animba is esett. Te mintha mi sem történt volna tovább mentél. Épp magyarázatot a miértjére nem tudtál adni, illetve pontosan azt mondtad hogy "Vasököllel ütötte a kocsidat". Amit képet kaptam tőled, tisztán látható hogy a kocsihoz nem nyúltak hanem veled volt össze tűzés. Meg lett volna az esélyed arra hogy el menj a helyszínről hiszen hátrafelé ki tudtál tolatni, ennek ellenére te vissza jöttél még egyszer és el ütötted őket. Erre én egy enyhített nonRP jailt adtam számodra.
Bíráló adminisztrátornak küldöm a logokat.
Köszönöm hogy végig olvastad a mondandóm.
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Nem tudom a vasököl hogy jön ide, arra azt mondtad hogy nem volt az, eddig okés. Ha kéri a bíráló admin a logokat akkor elküldöm, de úgy is jó ha te elküldöd és az alapján dönt mert ugyan az. Mint írtad, kitolattam és vissza mentem, viszont és srác ott szaladt és elütöttem, így járt szerintem teljesen IC ügy, nem arra van az út hogy itt szaladgáljon. Arra pedig hogy megpróbálok elmenni és elütök 2 embert, de nem hal meg senki, még most sem értem miért kell AJ-t osztani miközben nincs erről szabályzat. Részemről ennyi.
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Nem tudom a vasököl hogy jön ide, arra azt mondtad hogy nem volt az, eddig okés. Ha kéri a bíráló admin a logokat akkor elküldöm, de úgy is jó ha te elküldöd és az alapján dönt mert ugyan az. Mint írtad, kitolattam és vissza mentem, viszont és srác ott szaladt és elütöttem, így járt szerintem teljesen IC ügy, nem arra van az út hogy itt szaladgáljon. Arra pedig hogy megpróbálok elmenni és elütök 2 embert, de nem hal meg senki, még most sem értem miért kell AJ-t osztani miközben nincs erről szabályzat. Részemről ennyi.
Nem szeretnék hozzá fűzni sok dolgot, viszont a helyszínen nem vallottad be hogy elütötted a srác, illetve értem én hogy arra mész vissza. De az az érdekes nem csak 1 embert ütöttél el, hanem rajta kívül még elég sokat. De majd a bíráló admin dönt, logok alapján, illetve az elmondottak alapján.
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Bevallottam, hogy elütottem, azt nem hogy animba esett mert most látom utólag, és fel is tettem a képbe. Te azt írtad 2-3-at ütöttem el, nyilván ha beállnak elem ha el akarok menni, hisz menekülnek mert veri a kocsim ütővel. Majd az hogy elmegyek az úton és valaki elém fut... Nem is értem, na mind1.
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Natalia és bencexd

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK-t én bírálom.

@mrk küld el nekem privátba a logokat.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK jogtalan.


Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat, azért mert elütök egy embert aki átszalad az úton, nem hiszem hogy AJ-t kéne osztani + azért mert beállnak elém, és próbálok elmenni, nem halt meg senki és szabályzatban sincs a dolog, DB van benne, viszont mint említettem senki sem halt meg, talán ahogy említette valaki animba esett, viszont ő sem halt meg tehát nem értem a dolgot.. >

Ha beállnak eléd akkor nem az a megoldás,hogy átmész rajtuk kocsival.
Non RP-nek felel meg amit csináltál.

Bizonyítékok:
<https://pastebin.com/NCm4A0Vz
https://imgur.com/a/WxBe7IB (Jobban ráközelítve látszik, hogy animba fekszik a srác, mikor megpróbáltam elmenekülni mert ütötték a kocsim stb, de akkor sem értem az AJt.)>
A képen nem látszik,hogy ütötték volna a kocsidat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.