Rezmuves Romario - Vlad

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rézműves Romárió >

Panaszolt fél admin neve:
< Vlad >

Panasz pontos megfogalmazása:
< IC történésekért jogtalan Admin Jail >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/raw/FkuMhDVi >

Megjegyzés:
< Ugyan lehetséges, hogy picit IC én is túlzásba estem, viszont ezért jogtalannak érzem az Admin jailt, mivel nem OOC írtam azokat, amiket írtam, IC jogosan voltam felháborodva, mivel a történet úgy hozta, hogy így kell reagálnom. Véleményem szerint a való életben mindenki ugyanígy reagált volna, ahogyan én tettem, + nekem ez a "szerepemhez", az általam játszott karakterhez tartozott, ezt nem veheti el tőlem senki, úgy gondolom. Viszont a rendőrök sem IC, sem OOC nem úgy reagáltak a dolgokra, ahogy kellene reagálniuk... Ők semmiféle Admin általi figyelmeztetésben NEM részesültek, ameddig az én "védekezésemre" egy hangyányi figyelem sem érkezett az Admin részéről... Továbbá az Admin figyelmeztetését tudomásul vettem, viszont a véleményemet leírtam, tiszteletlenség nélkül. Úgy gondolom, hogy ezt szabad, ezzel is talán magamat megvédve. >
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Szia egy kis ideje figyeltelek. Bent voltak rendőrök a kapun belül majd te oda mentél és elkezdtél befelé kiabálni/ordibálni. Majd mikor kijöttek abban a pillanatban elkezdtél futni előlük. Tehát ezzel generálva azt, hogy téged üldözőbe vegyenek.
Én úgy gondolom aki ilyeneket ordibál a rendőröknek az nem követett el mást, mint amiért te jailt kaptál.
A logok melyekkel illetted a Rendvédelmi szervet:
[2021-12-02 22:36:56] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: EL KÉNE TEMETNI AZ ILYET
[2021-12-02 22:37:07] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: hülye fasz rendőr
[2021-12-02 22:37:15] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: remélem rásül a bőr a nyomorék képére
[2021-12-02 22:37:57] [Output] : Rezmuves Romario mondja: HALÓ
[2021-12-02 22:38:06] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Hol az a bánat rendőr
[2021-12-02 22:38:16] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Még bocsánatot se kér, vagy valami?
[2021-12-02 22:38:33] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Hogy buzi vagy mint apád
[2021-12-02 22:38:57] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Ilyen nyomorultat bazdmeg
Úgy gondolom ez már nem fér bele az RP kereteibe. IRL te sem teszel ilyet. Hogy ilyeneket kiabálsz.
Most is csak azt tudom elmondani, nyugodj meg, gondolkodj el és nézd át a szerverszabályzatot.
Várom a bírálást.
Szép estét.
 
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
Szia egy kis ideje figyeltelek. Bent voltak rendőrök a kapun belül majd te oda mentél és elkezdtél befelé kiabálni/ordibálni. Majd mikor kijöttek abban a pillanatban elkezdtél futni előlük. Tehát ezzel generálva azt, hogy téged üldözőbe vegyenek.
Én úgy gondolom aki ilyeneket ordibál a rendőröknek az nem követett el mást, mint amiért te jailt kaptál.
A logok melyekkel illetted a Rendvédelmi szervet:
[2021-12-02 22:36:56] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: EL KÉNE TEMETNI AZ ILYET
[2021-12-02 22:37:07] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: hülye fasz rendőr
[2021-12-02 22:37:15] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: remélem rásül a bőr a nyomorék képére
[2021-12-02 22:37:57] [Output] : Rezmuves Romario mondja: HALÓ
[2021-12-02 22:38:06] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Hol az a bánat rendőr
[2021-12-02 22:38:16] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Még bocsánatot se kér, vagy valami?
[2021-12-02 22:38:33] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Hogy buzi vagy mint apád
[2021-12-02 22:38:57] [Output] : Rezmuves Romario mondja: Ilyen nyomorultat bazdmeg
Úgy gondolom ez már nem fér bele az RP kereteibe. IRL te sem teszel ilyet. Hogy ilyeneket kiabálsz.
Most is csak azt tudom elmondani, nyugodj meg, gondolkodj el és nézd át a szerverszabályzatot.
Várom a bírálást.
Szép estét.
Nem futottam előlük, végeztem a dolgommal, hiszen nem lehetett rendesen le RP-zni velük, miután elütöttek ok nélkül, és még ők mondták hogy "kiszállok agyonverlek", mert otthagytak minden szó nélkül. elindultam a dolgomra, láttam, hogy visszaértek, ezért visszamentem, IC írtam nekik (ez volt a "bekiabálás a kapun", elmentem volna onnan, mert végeztem a dolgommal, "megnyugodtam", mint olyan, de te vissza tp-ztél engem, a többi meg történelem. :D Én OOC nem vagyok ideges, semmi ilyen, IC viszont úgy gondolom, igenis beleférhet, ha már egyszer ilyen a karakterem. Egyébként sem véletlenül írtam, hogy túlzásba estem, márha 100%-osan nem érzem annak. Viszont nem mindig az az igazság, amit állítunk.
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Értem a problémádat. Viszont ezt sajnos nem hoztad fel az ügyintézés kapcsán. Hogy a rendőr neked ilyen szavakat címzett.
Akkor teljesen más lett volna a döntésem.
Előttem az a kép volt hogy oda mentél és elkezdtél be ordítani a kapunk.
Sajnos ha nem írod le a valódi okot akkor nem tudok mit segíteni. Csak azt tudom felhasználni amit láttam.
Illetve ahogy a logot látom. Nem is rp-zted hogy mi történt veled amikor elütöttek.
Tehát több mindent tényleg nem tudok hozzá szólni.
A menekülésedre vissza térve Ezio ment utánnad de te csak mentél el majd folytatta a trágár vissza kiabálás.
Edit:
Most látom, valóban írtad
[2021-12-02 22:41:35] [Output] : Rezmuves Romario: (( "kiszállok agyonverlek" ))
Viszont én azt hittem ezt Robinson írta hogy ezt te ordibáltad.
Illetve csak ennyit írtál ki ooc-ba nem tudom ki mondta kinek melyik játékos mondta neked.
Annyi hogy el ejtettél egy idézőjelbe csomagolt kettő darab szót.
Legközelebb ne megsértődj, hanem állj ki az igazadért.
Mi adminok nem ellenetek vagyunk.
De a szabályszegést nem fogom eltűrni. Sajnálom.
Szép estét neked.
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: krts
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
Értem a problémádat. Viszont ezt sajnos nem hoztad fel az ügyintézés kapcsán. Hogy a rendőr neked ilyen szavakat címzett.
Akkor teljesen más lett volna a döntésem.
Előttem az a kép volt hogy oda mentél és elkezdtél be ordítani a kapunk.
Sajnos ha nem írod le a valódi okot akkor nem tudok mit segíteni. Csak azt tudom felhasználni amit láttam.
Illetve ahogy a logot látom. Nem is rp-zted hogy mi történt veled amikor elütöttek.
Tehát több mindent tényleg nem tudok hozzá szólni.
Edit:
Most látom, valóban írtad
[2021-12-02 22:41:35] [Output] : Rezmuves Romario: (( "kiszállok agyonverlek" ))
Viszont én azt hittem ezt Robinson írta hogy ezt te ordibáltad.
Illetve csak ennyit írtál ki ooc-ba nem tudom ki mondta kinek melyik játékos mondta neked.
Annyi hogy el ejtettél egy idézőjelbe csomagolt kettő darab szót.
Legközelebb ne megsértődj, hanem állj ki az igazadért.
Mi adminok nem ellenetek vagyunk.
De a szabályszegést nem fogom eltűrni. Sajnálom.
Szép estét neked.
Várom a bírálást.
hát nem tudok kiállni magamért, ha leírom a véleményemet, és egyből jailt kapok. Úgy gondolom, hogy ha leírom azt, hogy mit mondott nekem a rendőr, ami miatt ő nem kap semmit, én pedig kapok, FŐLEG, hogy véleményem szerint a rendőrnek, ahogy a való életben is, sosem szabadna ilyet mondani, teljesen mind1 a szituáció (pontosan tudom, hogy nem szabad, tapasztalat), te figyelmeztetsz, leírom azt, hogy én mit gondolok, miután leírtam, hogy megértettem a figyelmeztetést, és kész lettem volna utamra menni, erre te figyelmeztetés helyett egyből jailt adsz, akkor sehogy sem tudok kiállni magamért, igazad van, az RP tényleg elmaradt sajnos, de úgy gondolom, hogy az Admin Jail, még mindig jogtalan, a rendőröknek kellett volna bevinniük a zárkába, nem neked beteleportálni oda. Nekem igazából csak ezzel van problémám. Illetve megismétlem mégegyszer, nem vagyok megsértődve, csak egyszerűen jogtalannak érzem a dolgot.
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
,,Ebben nincs igazad, hogy leírod a véleményed és egyszerre kapod a jailt."
Ugyanis meg is kérdeztem tőled hogy mi a gond? Hátha tudok segíteni
[2021-12-02 22:40:09] [Output] : Admin[2] Vlad: (( mi a gond? ))
"Úgy gondolom, hogy ha leírom azt, hogy mit mondott nekem a rendőr, ami miatt ő nem kap semmit, én pedig kapok,"
Bocsi de ebből az egy logból mit szűrjek ki?
[2021-12-02 22:41:35] [Output] : Rezmuves Romario: (( "kiszállok agyonverlek" ))
Továbbra sem mondtad, hogy ki volt az miért mondta, mi volt az rp környezet.
Úgy gondolom hogy azokat amiket mondtrál trágár szavakat bőven megérdemled a szankciót, ugyanis azért mert esetleg elütnek még ha véletlen is, nem jogosít fel téged arra, hogy ilyen szavakat használj.
Illetve továbbra se láttam a logodban azt, hogy le rp-zted volna azt, amikor elütnek téged, hogy mi történik a karaktereddel.
Továbbra is kérlek, hogy csiszolt a stílusodon.
Ugyan is se én nem állok feletted se te felettem. Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: krts
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
,,Ebben nincs igazad, hogy leírod a véleményed és egyszerre kapod a jailt."
Ugyanis meg is kérdeztem tőled hogy mi a gond? Hátha tudok segíteni
[2021-12-02 22:40:09] [Output] : Admin[2] Vlad: (( mi a gond? ))
"Úgy gondolom, hogy ha leírom azt, hogy mit mondott nekem a rendőr, ami miatt ő nem kap semmit, én pedig kapok,"
Bocsi de ebből az egy logból mit szűrjek ki?
[2021-12-02 22:41:35] [Output] : Rezmuves Romario: (( "kiszállok agyonverlek" ))
Továbbra sem mondtad, hogy ki volt az miért mondta, mi volt az rp környezet.
Úgy gondolom hogy azokat amiket mondtrál trágár szavakat bőven megérdemled a szankciót, ugyanis azért mert esetleg elütnek még ha véletlen is, nem jogosít fel téged arra, hogy ilyen szavakat használj.
Illetve továbbra se láttam a logodban azt, hogy le rp-zted volna azt, amikor elütnek téged, hogy mi történik a karaktereddel.
Továbbra is kérlek, hogy csiszolt a stílusodon.
Ugyan is se én nem állok feletted se te felettem. Várom a bírálást.
[2021-12-02 22:34:22] [Output] : Ezio Carrozzi mondja: Kiszállok agyonverlek.

Nem véletlenül ütöttek el, megálltak előttem az autóval, én pedig elindultam, ő meg rámhajtott az autóval, és elütött, ezután meg csak elhajtott, miután írtam neki.. abban sem volt semmi RP véleményem szerint, ezután én elmentem, mivel elmentek ők is, ezért sem rp-ztem le, ez még mindig nem szabályos, nyílván, de nem rp-ztem le, ahogyan ők sem... elértem egy bizonyos távolságra, ők visszaértek ezért mentem oda vissza hozzájuk, ahogyan azt már leírtam..

És nem azt írtam, hogy "leírom a véleményemet és egyszerre kapom a jailt", hanem hogy hiába írom le a véleményemet, és hiába állok ki magamért ezzel, te inkább csak jailt adsz, hogy "tanuljak belőle", ami azt eredményezi, hogy téged nem igazán érdekel az, hogy kiállok magamért, legalábbis nekem csak ez jön át ebből.
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
[2021-12-02 22:34:22] [Output] : Ezio Carrozzi mondja: Kiszállok agyonverlek.

Nem véletlenül ütöttek el, megálltak előttem az autóval, én pedig elindultam, ő meg rámhajtott az autóval, és elütött, ezután meg csak elhajtott, miután írtam neki.. abban sem volt semmi RP véleményem szerint, ezután én elmentem, mivel elmentek ők is, ezért sem rp-ztem le, ez még mindig nem szabályos, nyílván, de nem rp-ztem le, ahogyan ők sem... elértem egy bizonyos távolságra, ők visszaértek ezért mentem oda vissza hozzájuk, ahogyan azt már leírtam..
Egy RP-t láttam a logban viszont nem mondod hogy mi történt a te sérelmedre, akkor magamtól nem fogom tudni kitalálni.
Elütöttek madj ezt mondták... stb... akkor nem tudok segíteni rajtad. Ott voltam ott volt az alkalom. Az ügy után sem jelezted hogy figyi lenne egy ilyen, pm-ben, pedig 0:15ig fent voltam.
Tehát nem gondolom korrektnek a dolgot.
De ez a te döntésed.
Várom Croxo válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: krts
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
Egy RP-t láttam a logban viszont nem mondod hogy mi történt a te sérelmedre, akkor magamtól nem fogom tudni kitalálni.
Elütöttek madj ezt mondták... stb... akkor nem tudok segíteni rajtad. Ott voltam ott volt az alkalom. Az ügy után sem jelezted hogy figyi lenne egy ilyen, pm-ben, pedig 0:15ig fent voltam.
Tehát nem gondolom korrektnek a dolgot.
De ez a te döntésed.
Várom Croxo válaszát.
hát elvileg te "figyeltél engem", akkor csak látnod kellett volna, hogy mi történik, nem?

[2021-12-02 22:42:34] [Output] : Rezmuves Romario: (( szerintem nem volt ezzel gond ))
[2021-12-02 22:42:35] [Output] : Rezmuves Romario: (( de ))
[2021-12-02 22:42:38] [Output] : Rezmuves Romario: (( tudomásul vettem ))
[2021-12-02 22:42:39] [Output] : Rezmuves Romario: (( ennyi ))
[2021-12-02 22:42:43] [Output] : Admin[2] Vlad: (( akkor 90 percet kapsz most érte ))
[2021-12-02 22:42:49] [Output] : Rezmuves Romario: (( miért? ))
[2021-12-02 22:42:50] [Output] : Admin[2] Vlad: (( olvasd át a szabályzatot ))
[2021-12-02 22:42:54] [Output] : Admin[2] Vlad: (( és másik ilyet ne csinálj ))
[2021-12-02 22:42:58] [Output] : Rezmuves Romario: (( már elmondtam, hogy tudomásul vettem ))
[2021-12-02 22:43:04] [Output] : Rezmuves Romario: (( miért kéne jailt kapnom? ))
[2021-12-02 22:43:16] [Output] : Admin[2] Vlad: (( mert így döntöttem ))
[2021-12-02 22:43:28] [Output] : Rezmuves Romario: (( de azért mert tudomásul veszem, és elfogadom, nem mondhatom el a véleményem? :D ))
[2021-12-02 22:43:31] [Output] : Admin[2] Vlad: (( semmi megbánás nincs benned , sőt még te vagy felháboordva ))
[2021-12-02 22:43:38] [Output] : Rezmuves Romario: (( hát nem vagyok felháborodva ))
[2021-12-02 22:43:40] [Output] : Rezmuves Romario: (( csak elmondtam ))
[2021-12-02 22:43:45] [Output] : Rezmuves Romario: (( hogy miért írtam azt, amit ))
[2021-12-02 22:43:45] [Output] : Admin[2] Vlad: (( akkor ha a figyelmeztetésből nem akkor a jailból tanulnod kell ))
[2021-12-02 22:43:55] [Output] : Rezmuves Romario: (( a véleményemet mondtam csak el ))
[2021-12-02 22:43:59] [Output] : Admin[2] Vlad: (( nézd át a szabályzatot és legközelebb figyelj jobban ))

Számomra ebből látszik, hogy téged nem érdekelt, hogy mit írtam, csak mondtad a saját dolgodat, nem hallgattál meg, semmi. Hiába írtam le, hogy tudomásul vettem a figyelmeztetést, jailt kaptam. Nekem csak az jön le belőle, hogy nem foglalkoztál azzal, mit írok.
 

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Sziasztok.
~Romárió.Öntsünk tiszta vizet a pohárba,mert elég nyersen fogalmazol.
Amikor felléptem a szerverre,annyit láttam,hogy közelítesz a rendőrkapitányság felé,majd random elnyomtál egy “:ROFLMAO:”-t.
Később folytattad ezt(trágár beszéd,ordibálás),de nem foglalkozott vele senki.Nem tudom,hogy miért pont a rendőrség előtt kellett kiélned a -szólásszabadságod-,ahogy te is fogalmaztál.
Ezután következett az “elütés”,amiről én IC semmilyen tudomást nem szereztem.
A garázsba futottam be az m4 szolgálati fegyveremért,majd amikor mentem ki a kapuhoz,csak annyit láttam,hogy állsz a vontató mellett,és ugyanúgy írod a trágár beszéded,úgy jött le,mintha akadályozni akarnád a munkánk.-Őszintén már brutálisan untam,kicsit sem idevaló ez. Nem érdekel milyen karaktert rpzel,ez a saját döntésed,de ha látod,hogy nem vagyunk rá vevők,akkor miért folytatod?-
Ezekután írtam IC amit fentebb csatoltál.
Még mindig nem tudtam,hogy elütés volt,mert nem rpzted,meg semmi hasonló.
Elmentünk szereltetni,majd ezekután is ott voltál pd-n,és csináltad a hülyeséget.
Elkezdtem utánad menni,majd elmentél előlem.
Ezekután kezdődött az adminügy,ahol te egy érdekes stílussal fogadtad az admint,nem mellesleg.
Edit:
Igazából az ic megszólalás teljesen ic volt,tehettél volna panaszt felettesnél,de mivel OOC nem fogadtad el úgymond a figyelmeztetést,és teljesen túlmagyaráztad a dolgot,erre már nem volt lehetőséged.
Ennyi.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: VladV2
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
Sziasztok.
~Romárió.Öntsünk tiszta vizet a pohárba,mert elég nyersen fogalmazol.
Amikor felléptem a szerverre,annyit láttam,hogy közelítesz a rendőrkapitányság felé,majd random elnyomtál egy “:ROFLMAO:”-t.
Később folytattad ezt(trágár beszéd,ordibálás),de nem foglalkozott vele senki.Nem tudom,hogy miért pont a rendőrség előtt kellett kiélned a -szólásszabadság-,ahogy te is fogalmaztál.
Ezután következett az “elütés”,amiről én IC semmilyen tudomást nem szereztem.
A garázsba futottam be az m4 szolgálati fegyveremért,majd amikor mentem ki a kapuhoz,csak annyit láttam,hogy állsz a vontató mellett,és ugyanúgy írod a trágár beszéded,úgy jött le,mintha akadályozni akarnád a munkánk.-Őszintén már brutálisan untam,kicsit sem idevaló ez. Nem érdekel milyen karaktert rpzel,ez a saját döntésed,de ha látod,hogy nem vagyunk rá vevők,akkor miért folytatod?-
Ezekután írtam IC amit fentebb csatoltál.
Még mindig nem tudtam,hogy elütés volt,mert nem rpzted,meg semmi hasonló.
Elmentünk szereltetni,majd ezekután is ott voltál pd-n,és csináltad a hülyeséget.
Elkezdtem utánad menni,majd elmentél előlem.
Ezekután kezdődött az adminügy,ahol te egy érdekes stílussal fogadtad az admint,nem mellesleg.
Ennyi.
Véleményem szerint, ha IC mondok valamit, akkor sem Adminnak kell engem börtönbe zárni, hanem a rendőröknek kellene lecsukniuk, nem gondolod? :D Felőlem azt tesztek, amit ti szeretnétek, én elmondtam a magam dolgát, úgy gondolom nem vagyok bűnös.
 
  • Vicces
Reactions: Maradics

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
m
Véleményem szerint, ha IC mondok valamit, akkor sem Adminnak kell engem börtönbe zárni, hanem a rendőröknek kellene lecsukniuk, nem gondolod? :D Felőlem azt tesztek, amit ti szeretnétek, én elmondtam a magam dolgát, úgy gondolom nem vagyok bűnös.
Menj el egy rendőrkapitányság elé.
Játszd el ugyanezt,amit ma csináltál a szerveren,vedd fel videóra.Mellékeld a pk alá,és akkor elhiszem,hogy ilyen létezik.
Attól mert játékban vagyunk,mérlegeld,hogy mi az amit való életben is megmernél tenni.
 
2021. 12. 02.
11
9
V2 karakter
Rézműves Romárió
m

Menj el egy rendőrkapitányság elé.
Játszd el ugyanezt,amit ma csináltál a szerveren,vedd fel videóra.Mellékeld a pk alá,és akkor elhiszem,hogy ilyen létezik.
Attól mert játékban vagyunk,mérlegeld,hogy mi az amit való életben is megmernél tenni.
Elmentél a kérdésem mellett.. nem arra válaszoltál, amit kérdeztem.
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Úgy gondolom ha elütött ha nem ütött el, akkor sem jogosít fel téged arra, hogy ilyen szavakkal illesd.
Ha irl és elütnének ami nem valószínű, abban az esetben se hinném hogy ilyen szavakat használnál, ugyanis nem jogosít fel téged erre.
Ha elütött, és te úgy gondolod hogy direkció volt benne, abban az esetben nem ilyeneket kell bekiabálni a kerítésen, hanem vagy ic feljelentést teszel egy felettesénél, vagy pedig ts-en felkeresed az egyik leaderért és elmondod mi a problémád.
Kérlek legközelebb ezek tudatában cselekedj.
A miért nem a rendőr vitt be, miért az admin ,,teleportált" jailbe, azért, mert szabályszegést követtél el, nekem pedig az a feladatom, hogy betartassam veled és szankcionáljam, amennyiben megszeged azt.
Kérlek ezekre legközelebb figyelj és mérlegelj, hogy mi fér bele az rp kereteibe és mi nem.
Le van írva nekünk is, de szerintem nektek is, hogy amennyiben egy mondatot szól be a rendőröknek mondjuk ,,fakabátok" vagy egy picit bántóbb, abban az esetben még nem kell szankcionálni, de mivel te egy komplett regényt írtál tele szídásokkal, így sajnos úgy véltem a beszélgetésünk végén, hogy a szóbeli figyu helyett inkább egy admin jailt osztok, ami nem volt több 90 percnél.
Ennyit szerettem volna, illetve ennyi jutott most így eszébe de szívesen megbeszélem veled TSen is ha szeretnéd.
Szép napot neked.
Várom a bírálást.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK jogtalan.

Ahogy látom már az ütközés/elütés előtt is szidtad a rendőröket:
[2021-12-02 22:32:08] [Output] : Rezmuves Romario ordítja: buzeráns rendőrök, fúj de utálom mindet

Egyébként,ha elütnek és utána csak úgy tovább mennek se szó se beszéd akkor megértem,hogy miért szidtad őket és miért voltál felháborodva IC. Amennyiben adminisztrátornak nem írod le pontosan,hogy mi történt és nem küldesz be logokat amivel alátudod támasztani a tetteidet akkor ne csodálkozz ,hogy ebben a helyzetben szankciót kapsz tőle.Szerintem örülj,hogy OOC stílus miatt nem kaptál + szankciót.
 
  • Tetszik
Reactions: VladV2 és Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.